18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Powraca wiara w ludzi

szczękoczułki • 2014-10-30, 23:21
USA: policja postrzeliła bezdomnego 46 razy
W sieci po­ja­wi­ło się na­gra­nie, na któ­rym widać, jak ame­ry­kań­ska po­li­cja za­strze­li­ła bez­dom­ne­go męż­czy­znę. Psy­chicz­nie chory Mil­ton Hall omó­wił odło­że­nia scy­zo­ry­ka. Za to od­da­no w jego stro­nę 46 strza­łów – czy­ta­my na independent.​co.​uk

49-latek został otoczony przez ośmiu oficerów na parkingu centrum handlowego w Saginaw w Michigan. Miało to miejsce zaraz po jego rzekomej kłótni z ekspedientką. Na materiale filmowym widać, jak chory psychicznie odmawia odłożenia na ziemię scyzoryka.

Po chwili robi krok do przodu, a w tym czasie policja otwiera ogień. Na nagraniu zrobionym przez świadka widać, jak mężczyzna natychmiast upada i leży bez ruchu.

Następnie policja skuwa go i przeciąga po ziemi. Ponadto, jeden z funkcjonariuszy kopie zwłoki. Na filmiku słychać krzyki przerażonych gapiów. – Dlaczego musieli strzelić do niego tak wiele razy? – mówi jeden z nich.

Śmierć CZARNEGO Miltona Halla z rąk policjantów wywołała falę protestów i apele do policji. Jednak Departament Sprawiedliwości odmówił zarzutów stawianych wobec nich przyjmując, że działanie było uzasadnione w obliczu tego, co ich zdaniem stanowiło zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Brutalnie zabity bezdomny dopuszczał się już innych przestępstw, jednak nigdy nie używał przemocy. Matka mężczyzny opisała jego śmierć jako "zamach" dokonany przez "pluton egzekucyjny ubrany w mundury".

Info z onetu. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-policja-postrzelila-bezdomnego-46-razy/4l6w6

Bardzo miła informacja na koniec dzisiejszego dnia.
Zakładając, że wybawcy strzelali z broni krótkiej, o pojemności magazynka 17 sztuk nabojów, to i tak potraktowali gościa bardzo ulgowo, ponieważ maksymalnie 2 osoby opróżniły magazynek.

LINK do filmiku:
http://www.theroot.com/articles/culture/2014/10/violent_video_shows_michigan_police_shot_homeless_man_46_times.html

Akcja od 1:00

NieWiemZeWiem

2014-10-30, 23:26
czy miła, bez przesady. Tyle strzałów i jeszcze go k***a skuli w kajdany. Ja pie**ole, amerykance naprawdę są poj***ni.

no i gdzie ten film

WhoCaresAboutNik

2014-10-30, 23:28
Gdzie jest link! Gdzie jest link! Gdzie jest link! Gdzie jest link!
Do filmiku oczywiście.

Bombeluna

2014-10-30, 23:43
Tylko 46? A gdzie 47 dla pewności? :-D

$omator

2014-10-30, 23:46
zalosny sukinsynu, oby i ciebie zapie**olil pluton policji za rzucenie peta na ziemie. pozdrawiam

Denobulan

2014-10-31, 00:03
I co, media myślą, że będę mu współczuć? Jakbym k***a nie miał swoich problemów. A on pewnie siedział całe życie na zasiłkach

Jojanna

2014-10-31, 00:09
Mój zmysł matematyczny podpowiada mi że 2x17=34. Jebie fejkiem autorze ;)

szczękoczułki

2014-10-31, 00:17
@Jojanna
Tak moja droga, czyli pozostałym 6 strzelcom zostało 12 pocisków, średnio 2 na policjanta :) Maksymalnie 2 osoby opróżniły magazynek, jarzysz? :)
Może zostaw swój zmysł matematyczny, a wyostrz kuchenny:)
Jebie śledziem komentatorko :)

Meni

2014-10-31, 01:10
@szczękoczułki

Wszystko pięknie ale się przypie**olę. Na filmie wyraźnie widać ze w użyciu był też jakiś automat (4 policjant od prawej), pewnie chłopaczyna miał ciężki palec :)

Boczza

2014-10-31, 01:26
Niby bezdomny, a matkę miał i teraz ona oskarża. Skoro tak jej żal syna, to czemu go k***a z domu wyrzuciła :homer:

BongMan

2014-10-31, 01:55
szczękoczułki napisał/a:

49-latek został otoczony przez ośmiu oficerów na parkingu centrum handlowego w Saginaw w Michigan.


1000 ch*jów w dupę, glan w mordę, kij w nery i kotwica w plecy zjebowi, który to tłumaczył. To ja po filologii muszę na wygnaniu siedzieć a taki bezmózg ma robotę, którą tak partaczy, a którą ja bym wykonał wch*jdylion razy lepiej :facepalm:
Chyba że rzeczywiście ośmiu oficerów (a oficerowie raczej nie patrolują ulic tylko siedzą za biurkami) otoczyło tego typa, wtedy zwracam honor.
Officer - funkcjonariusz, k***a jego mać!!!
Debile!!!

snksnake

2014-10-31, 05:15
Bongman, nie emocjonuj się tak, bo Ci kraby sp***olą.

Co do filmiku, wygląda mi to bardziej na pluton egzekucyjny, niż na interwencję policji. Za dużo k***y praw mają.

szczękoczułki

2014-10-31, 06:55
Meni napisał/a:

@szczękoczułki

Wszystko pięknie ale się przypie**olę. Na filmie wyraźnie widać ze w użyciu był też jakiś automat (4 policjant od prawej), pewnie chłopaczyna miał ciężki palec :)



Faktycznie, masz rację i to on chyba wyrobił normę za kolegów.
Swoją drogą, piękny dźwięk podczas wystrzałów :)

Jojanna

2014-10-31, 08:22
szczękoczułki napisał/a:

@Jojanna
Tak moja droga, czyli pozostałym 6 strzelcom zostało 12 pocisków, średnio 2 na policjanta :) Maksymalnie 2 osoby opróżniły magazynek, jarzysz? :)
Może zostaw swój zmysł matematyczny, a wyostrz kuchenny:)
Jebie śledziem komentatorko :)



Gratulacje za wyczucie ironii. Z takim polotem do śmierci zostanie Ci marszczyć freda, bo żadna panna nie jest murarzem i pustaki jej nie interesują...