18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Powołanie

~Faper Noster • 2011-11-20, 21:05
Cytat pewnej lekarki opowiadającej o początkach swojej kariery:

Cytat:

Pewien starej daty ginekolog zaskakiwał mnie nieraz swoimi wypowiedziami. Czując wzniosłość powołania rzekłam mu, że pewnie dlatego wybrał tą specjalizację, by móc oglądać, jak w kobiecie rodzi się i dojrzewa nowe życie.
On na to odparł: "nie proszę pani, nie dlatego, po prostu lubię oglądać c*pki".
Mnie zamurowało... wiec dodał: "a każda jest inna".


FoxD

2011-11-20, 21:35
Lekarze mają dziwny humor: Raz polazłem na zaplecze jednego NZOZu gdzie pracował mój wujek i słyszę jak opowiada:
- Przychodzi do mnie jedna taka. Brzuch wzdęty jak beczka i mówi "Panie doktorze - jakoś mnie tak brzuch boli" I się puściła a brzuch pękł i flaki na podłogę.
A cała sala lekarzy w gromki śmiech. Pewnie połowa siedzi na sadolu.

Gu...........99

2011-11-20, 21:59
@up
To byli moderatorzy.

bloodwar

2011-11-21, 08:02
@Foxd, Nostry - jakieś kółko wzajemnej adoracji zakładacie?

marna

2011-11-21, 14:51
"Moja znajoma ;) miała umówioną wizytę u ginekologa, więc umyła się, założyła czyste majtki i poszła. Ginekolog spojrzał na badane miejsce i stwierdził: ALE SIĘ PANI WYSTROIŁA. Znajoma nie skomentowała, ale całą drogę do domu zastanawiała się, o co mu chodziło. W domu poszła do toalety, zsunęła majtki, patrzy, a na majtkach brokat. Podzieliła się spostrzeżeniem z córką, a ta pyta: A z której butelki wzięłaś płyn? I się okazało, że koleżanka córki kupiła dużą butlę żelu z brokatem i trochę tej córce odlała do butelki po płynie do higieny intymnej...

Legenda krąży po centralnej Polsce od jakiś 5 - 7 lat. Specjalnie napisałam drukiem kwestię ginekologa, gdyż, kto by nie opowiadał tej historii, zawsze to zdanie powtórzy."

http://atrapa.net/legendy/ale-sie-pani-wystroila.htm

;)