18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powód studiowania

K-...........an • 2012-11-24, 03:19
Ministerstwo Finansów zlikwidowało wszystkie zniżki na komunikację miejską i PKP.

W związku z faktem, iż od paru lat nie ma obowiązkowej służby wojskowej uczelnie wyższe opustoszały...

BongMan

2012-11-24, 11:28
Nie tylko komunikacja i PKP. Dopóki studiowałem to płaciłem za karnet na basen 20zł, a teraz 40zł. Można powiedzieć, że jedyna przydatna rzecz na studiach to legitymacja.

Admix

2012-11-24, 12:30
jakby przywrócili obowiązkową służbę wojskową nie było by tylu pedałów w Polsce

JezusToŻyd

2012-11-24, 12:47
@up: Racja. Byłoby ich więcej przez wojskowe prysznice.

Plecionkarz

2012-11-25, 00:03
@up W wojsku pedał ma przej***ne. Jak ktoś się dowie o jego skłonnościach to nikt mu nawet ręki nie poda, nie będzie z nim gadał, co najwyżej wyzwie. Może dostanie wipie**ol może nie. Tak czy siak psycha mu siądzie. Jak poskarży się do przełożonych to ci go wyśmieją. A z organizacjami walczącymi o wyższość pedałów nad normalnymi ludźmi nie będzie się mógł skontaktować bo nie będzie miał jak. Perspektywa wielu miesięcy w takim otoczeniu bez możliwości ucieczki może go skłoni do pewnej refleksji nad sobą i będzie o jednego pedała mniej. Zwłaszcza, że będzie pełnić warty z karabinem z ostrą amunicją. Ot taka optymistyczna wizja.

Pierre d'Ollony

2012-11-25, 00:05
Plecionkarz, widzę, że głęboko siedzisz w temacie :lol:

Cossmos

2012-11-25, 00:11
On po prostu planuje swoje dojście do władzy i przywrócenie poborówki ;d

Keli

2012-11-25, 01:34
Plecionkarz napisał/a:

@up W wojsku pedał ma przej***ne. Jak ktoś się dowie o jego skłonnościach to nikt mu nawet ręki nie poda, nie będzie z nim gadał, co najwyżej wyzwie. Może dostanie wipie**ol może nie. Tak czy siak psycha mu siądzie. Jak poskarży się do przełożonych to ci go wyśmieją. A z organizacjami walczącymi o wyższość pedałów nad normalnymi ludźmi nie będzie się mógł skontaktować bo nie będzie miał jak. Perspektywa wielu miesięcy w takim otoczeniu bez możliwości ucieczki może go skłoni do pewnej refleksji nad sobą i będzie o jednego pedała mniej. Zwłaszcza, że będzie pełnić warty z karabinem z ostrą amunicją. Ot taka optymistyczna wizja.



ja pie**ole, ale Ty jesteś tępy. Jeśli chodzi o mnie, mam wyrobione zdanie o pedałach. Są obrzydliwi, ale to też ludzie, jeśli nie bedą łazić po mieście trzymajac się za ręce to niech sobie żyją, co mnie to, co z oczu to z serca. To nie ich wina, że tacy są. I nie mam na myśli tutaj jakiś pederastów w rurkach, z pomalowanymi paznokciami czy co tam teraz niektórzy noszą, bo w wiekszości O ZGROZO to sa hetero. Nie będę się rozpisywał, po prostu sie ogarnijcie. Myslisz ze zdobędziesz szacun pisząc takie posty? :idzwch*j:

Plecionkarz

2012-11-25, 02:58
Keli napisał/a:



ja pie**ole, ale Ty jesteś tępy. Jeśli chodzi o mnie, mam wyrobione zdanie o pedałach. Są obrzydliwi, ale to też ludzie, jeśli nie bedą łazić po mieście trzymajac się za ręce to niech sobie żyją, co mnie to, co z oczu to z serca. To nie ich wina, że tacy są. I nie mam na myśli tutaj jakiś pederastów w rurkach, z pomalowanymi paznokciami czy co tam teraz niektórzy noszą, bo w wiekszości O ZGROZO to sa hetero. Nie będę się rozpisywał, po prostu sie ogarnijcie. Myslisz ze zdobędziesz szacun pisząc takie posty? :idzwch*j:



Nie zdobędę "szacunu" bo jestem tu anonimowy. Tego typu odzywek można się spodziewać od niedouczonej pani pedagog z gimnazjum próbującej przeniknąć w obyczajowość młodzieży. Masz bardzo małe pojęcie o tym do czego prowadzą te całe ruchy i akceptowanie każdej formy pedalstwa. W Skandynawii w ich paradach biorą już udział dzieci. W niektórych krajach uczy się dzieci, że istnieją 3 równe orientacje seksualne. Dochodzi do tego, że stają się grupą uprzywilejowaną, pracodawca nie może ich ot tak wyj***ć z pracy jak nie jest zadowolony z wyników. Ludzi którzy krzywią się na widok obscenicznych pedałów nazywa się nazistami. Psychiatrów którzy nie chcieli znieść pedalstwa z listy zboczeń nazywali nazistami i kładziono na nich presję żeby się ugięli. Ciekawe czy jak będą za jakiś czas legalizować pedofilię to też będziesz taki liberalny. W końcu to bardzo podobny typ zaburzenia.

Keli

2012-11-25, 05:08
@Up
Nie jestem liberalny. I nie popieram tego co robią inne kraje w związku z żydami, murzynami, gejami, cyganami, czy ciapatowymi (kto wywali ich z pracy to zaraz rasista) Jak juz napisałem, jak nie pedalą sie na ulicach to kij mnie oni obchodzą czy są pedałami czy nie. Po duzej części w tych akcjach tęczowatych biorą ludzie którzy sprzeciwiają się traktowaniu pedalów jak gorszych ludzi (człowiek to człowiek). Chodzi mi o to, że, pedalstwo jest obrzydliwe, i że oni powinni zrozumieć, że dla WIĘKSZOŚĆI społeczeństwa to co robią jest obrzydliwe. więc nie powinni się afiszować.
k***a jakby mnie jarały fekalia, to chyba oczywiste ze wiekszosci ludzi to obrzydza to nie chodziłbym obsrany po ulicy. Pedały powinny to zrozumieć, a my powinniśmy zrozumieć, że Pedalstwo to nie ich wina i każdy ma prawo do życia jak chce, bez bycia piętnowanych przez społeczeństwo.

Lumpy1

2012-11-25, 10:39
w wojsku jest zniżka 50% na przejazdy pkp gdy zakupisz roczną legitkę za 50pln więc nie pie**olić jak nie wiecie.
a pedał to zawsze pedał

raper900

2012-11-25, 11:21
A nie przypadkiem jest 78% dla wojskowych na PKP?

Plecionkarz

2012-11-25, 12:55
Keli napisał/a:

@Up
Nie jestem liberalny. I nie popieram tego co robią inne kraje w związku z żydami, murzynami, gejami, cyganami, czy ciapatowymi (kto wywali ich z pracy to zaraz rasista) Jak juz napisałem, jak nie pedalą sie na ulicach to kij mnie oni obchodzą czy są pedałami czy nie. Po duzej części w tych akcjach tęczowatych biorą ludzie którzy sprzeciwiają się traktowaniu pedalów jak gorszych ludzi (człowiek to człowiek). Chodzi mi o to, że, pedalstwo jest obrzydliwe, i że oni powinni zrozumieć, że dla WIĘKSZOŚĆI społeczeństwa to co robią jest obrzydliwe. więc nie powinni się afiszować.
k***a jakby mnie jarały fekalia, to chyba oczywiste ze wiekszosci ludzi to obrzydza to nie chodziłbym obsrany po ulicy. Pedały powinny to zrozumieć, a my powinniśmy zrozumieć, że Pedalstwo to nie ich wina i każdy ma prawo do życia jak chce, bez bycia piętnowanych przez społeczeństwo.



W tych akcjach nie biorą udziału ludzie którym leży na sercu los innych. Albo mają osobiste aspiracje albo ktoś im płaci za wprowadzanie chaosu i niszczenie obyczajów danego społeczeństwa. Reszta ludzi biorących udział w manifestacji to zahipnotyzowane głąby które myślą, że czynią dobrze. Efektem ma być narzucanie ogółowi coraz to nowych rzeczy, wypieranie tradycji w której im się dobrze żyło i odciąganie od rzeczywistych problemów. Tolerancja to broń ideologiczna. O wiele łatwiej rządzić kimś kto się na wszystko zgadza i akceptuje każdą zmianę wokół siebie, jest pokornym cielęciem niż kimś kto ma wyraźną nieprzekraczalną granicę tego na co może się zgodzić a jak zobaczy, że dzieje się źle chwyci za widły i pogoni wichrzycieli.

rafal88x

2012-11-25, 13:31
jeśli jest nieskończony, to informacja w ilu procentach go zbadaliśmy jest bezsensowna..

maniiiek

2012-11-25, 19:22
@Pedalinek każdy kto jest za nimi miał pozytywne? Kierując się tą logiką rozumiem, że ksiądz tyłek wychędożył skoro katolików nienawidzisz? Nic do homoseksuaalistów nie mam, ale taka pedalska propaganda jak to co uprawiasz mnie po prostu wk***ia.