18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powiedz MAMA

~Angel • 2010-03-16, 20:16
Ciekawe czy powie:
w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie


Modliszka

2010-03-17, 21:09
matx napisał/a:


juz 7 piw dostala... przeciez Modliszka napisala.. wszystko jasne.



hahaha a jak :mrgreen:

matx

2010-03-17, 22:07
foad69 napisał/a:



Kupywać :homer: , ty jesteś jakimś prowokatorem? Uwierz, korzystanie ze słownika nie będzie mogło ci pomoc jedynie jeżeli jesteś ślepy.


Prowokatorem moze nie, ale uwielbiam krytykowac innych, wyrazac swoje zdanie i opinie na dany temat (przypominam, ze jestesmy na sadisticu a nie milujblizniegoswego_pl). Czasem tez popelniam beldy ortograficzne, i na dodatek jestem jedyna osoba ,ktora to robi. Jestem zapewne przeciwnoscia twojej perfekcyjnej i doskonalej osoby, ale dzieki temu wszystkiemu masz motyw zeby mnie skrytykowac..

foad69

2010-03-17, 22:13
Poważnie, nie chce już cie kopać, bo już nawet mnie przestało bawić robienie z ciebie debila dla sportu. Odejdz stad po prostu, nie pasujesz, po co męczysz nas i siebie?

Modliszka

2010-03-17, 22:34
matx, Skoro jeste taki zajebisty to załóż o sobie temat w Klopie a teraz ... :kop: bo robisz :offtopic:

Btw to piwo rozumiem przez przypadek :-D

Lord of Suffering

2010-03-17, 22:50
foad69 napisał/a:

Odejdz stad po prostu, nie pasujesz, po co męczysz nas i siebie?



Modliszka napisał/a:

załóż o sobie temat w Klopie a teraz ... :kop:



MATX

matx

2010-03-17, 23:14
Wszyscy offtopic'ujecie tak na marginesie.
Nie chce mi sie cytowac wiec jeden niech nie mowi w liczbie mnogiej bo nie masz pojecia o zdaniu innych. Reszta nie bedziecie mieli tej przyjemnosci i zostane. Bo moze to wy tu nie pasujecie... Wszyscy tacy zajebiscie ale jak latwo was sprowowac. Pozdro. Przyjme z usmiechem kazdy pojazd, wyzwisko, wygnanie i co tylko checie.

Ten pies rzeczywiscie wyglada jak pluszowy misiek.

foad69

2010-03-17, 23:18
Baw się dobrze misiu, wytrenujesz chociaż wytrwałość psychiczną do obciągania na dworcu:*

matx

2010-03-17, 23:27
Masz tez problemy...

ManUnited

2010-05-06, 15:43
Mammamamamamamaa :-)