18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Power of Family

Ganjaguru • 2013-08-08, 20:28
witam drodzy sadole może i ten temat nadaje się na usunięcie ponieważ wszyscy wiemy o jakiej tematyce to portal ale każdy sadol ma uczucia 3 minuty wzięte z życia ale za to jak poruszające 3 minuty angielski na poziomie poziomicy.


Th...........le

2013-08-09, 11:20
Co najlepsze, to reklama ryżu.

@UBcjaPOLSKA, sp******j na harda nieczuła kur*o!

Takeya

2013-08-09, 11:35
Jako ktoś, kto wychowywał się bez ojca od wczesnych lat dzieciństwa, mnie do dość mocno rusza, więc doceniajcie to co macie, póki jeszcze możecie. Wielu z was nawet nie ma pojęcia, jak to jest żyć bez wzorca, bez przygotowania do życia, bez męskiej reki ojca i wsparcia, szczególnie, jeśli sam jesteś facetem i takowego potrzebujesz. Nawet jeśli wasi ojcowie są dość ostrzy, drą się na was, opie**alają was, to chcą was po prostu wychować na ludzi. Chociaż wszystko oczywiście ma swoje granice, póki was kochają i nie napie**alają, to jest dobrze. Bierzcie w łapy tyle ile możecie, bo wszystko się kiedyś kończy.

Hymphh

2013-08-09, 12:07
@UBcjaPOLSKA,
nie pokazuj teraz jaki to kozak jesteś, tylko wypie**alaj jak ci coś nie pasuje, tyle.

Ganjaguru

2013-08-09, 12:21
@Takeya musi ci być zajebiście ciężko ale na pewno wyrosłeś na dobrego człowieka i mimo braku wzoru jesteś wzorem dla nie jednego.

hujos

2013-08-09, 12:33
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Takich jak Ty, który wrzucają takie gówna powinni banować! Człowiek do końca czeka, liczy, a tu taka h*jnia.

Pomyliłeś sadola z kwejkiem demotami czy innym gównem.

VOTOWAĆ komenta, co by inne cioty pokroju Ganjaguru nie wklejały tu więcej syfu.

Może jeszcze zaczniesz wrzucać ckliwe vidy o bezdomnych dzieciach chorych na raka, downa, borykających się z alkoholizmem i odrzuceniem społecznym? (chociaż to w sumie nie było by takie złe... Ale k***!!!! sp***ALAJ!).






Oooooo widzę wielcy bojownicy już przybyli. Czekaj, czekaj a czasem za zwroty "gdzie tu sadyzm" nie ma

Poza tym jeśli Sadistic to miejsce tylko dla sadyzmu to po co tu takie działy jak kawały czy dokumentalne? Jak ktoś wkleja SciFuna albo Polimaty (bez urazy sam bardzo lubię) to jest ok ale poruszający filmik to już spina dupy? :krawaciarz:

JakubMapiKowi

2013-08-09, 12:38
i jak tu po czyms takim sie masturbowac :(

Corey_09

2013-08-09, 12:51
@up normalnie, masz na zachętę


Yoszumi

2013-08-09, 14:13
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Takich jak Ty, który wrzucają takie gówna powinni banować! Człowiek do końca czeka, liczy, a tu taka h*jnia.

Pomyliłeś sadola z kwejkiem demotami czy innym gównem.

VOTOWAĆ komenta, co by inne cioty pokroju Ganjaguru nie wklejały tu więcej syfu.

Może jeszcze zaczniesz wrzucać ckliwe vidy o bezdomnych dzieciach chorych na raka, downa, borykających się z alkoholizmem i odrzuceniem społecznym? (chociaż to w sumie nie było by takie złe... Ale k***!!!! sp***ALAJ!).



Wystarczyło przeczytać opis Ty tępy jesionie! No chyba, że jest się ANAL-fabetą a te wypociny napisał Twój chomik. Gardzę Tobą.

Aragon1988

2013-08-09, 14:25
A u nas się moda robi na na karierę, niezależność i dzieci po 40, super.

defcon1

2013-08-09, 15:28
E tam, z rodziną najlepiej się wychodzi na zdjęciach.

Strugi

2013-08-09, 16:28
piękny filmik...

Vindic

2013-08-09, 18:59
Łapie za jaja.

Argatulius

2013-08-09, 22:34
Uświadomiłem sobie jak bardzo brakuje mi taty. ;(

Mr.Benny

2013-08-09, 22:41
Twoja interpunkcja jest na poziomie poziomicy.

ni...........go

2013-08-09, 22:42
Na początku myślałem: "Co to za gówno", ale jak ten ojciec wziął go na plecy i uczył chodzić, to chwyciło za serce.