18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

POWER LTE - wielkie oszustwo solorza

ptak • 2014-10-19, 00:58
Wielka rewolucja Plusa zakończyła się wielkim oszustwem z dziesiątkami tysięcy oszukanych ludzi (włącznie ze mną). Miał być Internet bez limitów a wyszło jak zwykle tylko że, plus dalej twierdzi że, nie ma limitów a to nasza wina, za dużo ściągamy.

Temat może wydaje się mało sadystyczny ale gdy ktoś zostanie nieszczęśliwym posiadaczem LTE zaczyna się sadyzm i horror.

Po wykorzystaniu limitu podstawowego startuje tak zwany LEJEK, szybko okazuje że, bez limitów możemy ściągać ale z prędkością 0,5 Mbit. Nie muszę tłumaczyć że, nawet filmiku na sadolu nie da się obejrzeć bez tysiąca przerw i buforowań, a strona ładuje się tak samo szybko jak czarny spieszy się do roboty.
Plus dość szybko się z orientował się, że pierwszy regulamin do umowy (aż miesiąc go trzymali) faktycznie daje postawy do wymuszenia na nich braku limitów i oczywiście dokonał małej zmiany która już pozwala im dymać każdego jak tanią dz**kę. Ale dalej jest LTE bez limitu i każdy pracownik plusa da się za to pociąć.

Tutaj znajdziecie więcej informacji dotyczących całej sprawy.

Plus forum
Oszukani facebook


Ludzie walczą ale jest to ciężka i długa walka, zapewne kosztowna, jednak trzeba bo inaczej będą nas tak zawsze dymać.
Ten temat ma na celu ostrzeżenie was którzy chcą Internet bez limitu oraz zjednoczenie tych sadoli którzy dali się oszukać jak ja.
Jeśli możecie to przekazujcie dalej, może w tedy coś uda nam się zrobić.

PS: Pierwszy temat wiec proszę o wyrozumiałość.

Bartkos

2014-10-19, 01:04
Solorz zakodował LTE. Proste :)

melemele89

2014-10-19, 01:05
Może Bronek pomoże. :)

xhelioNx

2014-10-19, 01:05
Gówno prawda, wszystko jest w regulaminie którego żaden klient nie przeczytał. Najpierw się czyta opinie w internecie a potem kupuje.

~Angel

2014-10-19, 01:07
ptak,

Naucz się czytać to co podpisujesz.

exfon

2014-10-19, 01:08
Dokładnie jak wyżej. W Regulaminie masz zapisane wszystko to, co dostaniesz.
Jak w reklamie mop zmywa cały pokój za jednym machnięciem, to też w to wierzysz?
KAŻDY internet mobilny ma limit. Większy czy mniejszy, ale ma.

xhelioNx

2014-10-19, 01:10
Punkt z lejkiem był w regulaminie od początku

Ja jakoś zaraz po wprowadzeniu umowy wiedziałem o tym triku i nie kupiłem.

Rax

2014-10-19, 01:10
k***a jak mozna stawiac przecinek po że :D jestes idiota, nie dziw sie ze cie wyj***li jak tania dz**ke i to bez szkoly

BongMan

2014-10-19, 01:11
Chyba każdy wie, że w Polsce umowy są tak konstruowane, żeby były jak najdłuższe, jak najbardziej zagmatwane, niezrozumiałe i żeby każde zdanie miało pierdyliard gwiazdek, a do nich wp*zdyliard wyjaśnień napisanych taką czcionką, że bez lupy ani rusz. Celem jest jak największe skołowanie klienta, żeby nawet jak przeczyta to nie wiedział do końca co podpisuje. Poza tym...

Oszustwo za granicą, komentarze:
- To ch*je! Trzeba coś zrobić żeby już nikogo nie wydymali.
- Sk***ysyny! Nie daj się, jestem z tobą!
- Nie może tak być żeby firma dymała klientów!

Oszustwo w Polsce, komentarze:
- Było czytać, debilu!
- Sam jesteś sobie winny!
- Dobrze ci tak!

Prawo w innych krajach - zawsze po stronie poszkodowanego.
Prawo w Polsce - zawsze po stronie oszusta.

Dlatego nigdy nie będzie u nas lepiej. Rodacy, wstyd mi za waszą postawę :(

xhelioNx

2014-10-19, 01:15
BongMan napisał/a:

Oszustwo za granicą, komentarze:
- To ch*je! Trzeba coś zrobić żeby już nikogo nie wydymali.
- Sk***ysyny! Nie daj się, jestem z tobą!
- Nie może tak być żeby firma dymała klientów!

Oszustwo w Polsce, komentarze:
- Było czytać, debilu!
- Sam jesteś sobie winny!
- Dobrze ci tak!

Prawo w innych krajach - zawsze po stronie poszkodowanego.
Prawo w Polsce - zawsze po stronie oszusta.

Dlatego nigdy nie będzie u nas lepiej. Rodacy, wstyd mi za waszą postawę :(



Stul ten głupi dziób raz a na zawsze. Marketing działa tak samo w każdym kraju, Polacy go nie wymyślili.

Kolejny taki co myśli że wszystko co złe to w Polsce a za granicą jest inaczej.

Wyjedź i będzie o jednego głupka mniej.

BongMan

2014-10-19, 01:16
Wyjechałem dawno temu, mieszkałem i pracowałem w dwóch innych krajach i zdążyłem zauważyć, że nie jest tak. W Holandii i Anglii nikt (oprócz Polaków) się na ciebie nie czai na każdym kroku żeby cię tylko wydymać. Umowy (praca, internet, wynajem mieszkania, ubezpieczenie samochodu, konto w banku - z tym miałem do czynienia) są skonstruowane jasno i zwięźle, a osoba która ci tą umowę podaje kilkukrotnie cię pyta, czy na pewno wszystko zrozumiałeś, a jak nie to pytaj, a ci wyjaśni. Nawet jeśli mimo to padniesz ofiarą oszustwa, prawo jest po twojej stronie. Więc to ty stul ten głupi dziób, skoro w dupie byłeś i gówno widziałeś.

xhelioNx

2014-10-19, 01:18
Jesteś forumowym debilem i ni bez kozery do widzenia

BongMan

2014-10-19, 01:19
Ojej, argumentów brak, obelga i do widzenia? :D
Dobra, idź spać bo jutro się do kartkówki musisz na poniedziałek uczyć.

ptak

2014-10-19, 01:32
Czytałem dokładnie regulamin i każdy zdrowo myślący człowiek wnioskuje że, jak pisze bez limitu to jest BEZ a lejek jest tylko na 2G i 3G co zostało poprawione w nowym regulaminie.
Klakierzy plusa idzie po wypłatę za dobrą robotę, kolejna krytyka każdego kto mówi źle o waszym pracodawcy

~Angel

2014-10-19, 12:03
ptak,

Każdy zdrowo myślący wie że jeżeli konkurencyjne firmy podobnych cenach nie oferują czegoś BEZ LIMITU tzn że gdzieś tkwi szczegół i masz infolinie, biura obsługi gdzie możesz się dopytać o szczegóły oferty jeżeli zapisy w regulaminie są zbyt zawiłe.
Prawda jest taka, że ludzie kupujący telefon, tablet czy inny drobny sprzęt elektroniczny są tak napaleni i gdy im jeszcze sprzedawca da go do ręki podczas podpisywania umowy to dostają klapki na oczy i podpisują wszystko jak leci.

W dzisiejszych czasach można w necie znaleźć opinie na prawie każdy sprzęt czy ofertę i jeżeli ktoś idzie do sklepu i kupuje na pałę a potem jest niezadowolony to może obwiniać tylko siebie.