18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Power Hour: Dawid "Szamanek" Godziek

Sadystyczny Skurwiel • 2012-12-24, 13:23
Może warto się zainteresować tym co się dzieje po za piłką nożną i obejrzeć skoki jednego z najlepszych naszych zawodników. :metalhead:


zuupa

2012-12-25, 12:30
Wszystko byloby calkiem niezle, niestety, jedna wada bmxow - trzy pedaly.

Czajol3

2012-12-25, 13:33
gdybym był "synem tatusia" też pewno wybudowałby mi taka rampe, a tępe szmaty obrabiały mi bata na myśl o kasie tatusia

kruczekw90

2012-12-25, 13:37
ch*j z tym że zawód syn. Koleś zajebiście wymiata. A grubym ch*jkom przed PCtami nabijającymi hejty Wesołych Świąt życzę :)

WalkingStephen

2012-12-25, 13:42
Jaki wniosek płynie z tego, że ubierają zajebiście obcisłe spodnie w kroku i po nie ważne jak mocnym pie**olnięciu w jaja zawsze wstają? No ale tak, wyżej ktoś napisał, to są r*chacze na potęgę.

Mar0

2012-12-25, 18:13
@up'y
Bądź co bądź, ale koleżka ma skilla i to nasz, a nie jakiś bambus. Po za tym jest jeszcze paru polaków którzy coś potrafią na skalę światową i się wykazują.

Prokurator

2012-12-26, 00:00
Jaki jest jedyny pojazd, zasilany trzema pedałami?


BMX

a tak na serio, sam jeździłem i gościa podziwiam za umiejętności

DonKabul

2012-12-26, 00:45
Nie zostawie tak tego... "pedał w rurkach" - kolejny komentarz wystawiony z nadzieją, że będzie widoczny jako Najlepszy Komentarz pod filmem... powiało gimbazą :) odnośnie stroju: sam uprawiam powyższy sport (co prawda szamanom nie dorównuje) ale rurki zapewniają najbezpieczniejszą jazde. Nie złapią za zębatkę i nie wy*ebiesz na twarz, przy barspinie (ten obrót kierownicą dookoła) nie zachaczą o nią i również nie wy*ebiesz na twarz, i oczywiście większość gimbusek leci na skejtuff w rureczkach i vansach, stąd większa r*chalność lasek przez szamanka względem juby0001. Dawid jest idolem nie tylko moim, ale i dużego procentu młodzieży w kraju. Sport ten nie jest tak popularny jak np. F1 ale porównując sukcesy Kubicy do sukcesów Dawida Godźka, pan na bmxie miałby ich nawet więcej, i mówię tu o skali światowej. IN BMX WE TRUST !!!