18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potyczka dwóch cyganek...

Halman • 2022-05-10, 12:56

nie wiem i nie chcę wiedzieć co to za romskie wunderwaffen zostało użyte...

JednorękiBandyta

2022-05-10, 20:25
To są cygańskie metody one dwie się kłócą i odwracają uwagę a dzieci opie**alają publiczność, na samym początku już widać rozsunięty plecak :P

mazga50

2022-05-10, 21:08
Broń biologiczna.

htr83

2022-05-10, 21:23
chyba okres godowy

outsidethebox86

2022-05-10, 21:57
Kiedy człowiek mysli, ze widział juz wszystko, sadol po raz kolejny udowadnia, ze jest inaczej...

Hubson1337

2022-05-10, 22:25
Czyste Szwedki w swoim kraju :D

PlatynowyViking2003

2022-05-10, 23:51
baronturbina napisał/a:

Wiesz, z Ukraińcami to jest tak że, w tym momencie to bez znaczenia czy ktoś ich lubi czy nie, czy UPA, bandera itp. W obecnej sytuacji jak by Polska ich nie wpuściła to sami by milionami szturmowali granice. Unia tak czy inaczej nakazała by ich wpuścić. Wiem że może być tak iż, powtórzy się 1939 rok, jak put-in wpadnie z sowieckim bydłem to wojska NATO cofną się pod niemiecka granice. Wojsko polskie samodzielnie jest w 1:4 tak sprawne jak ukraińskie (choć mamy więcej sprzętu itp.) Macierewicz rozj***l w drobny mak zdolności obronne naszego kraju.
Możesz ich lubić lub nie ale są jedyna barierą odzdzielajacą nas od sowietow.
Teraz standardowe pytanie: czy w razie konfliktu Podlasie pójdzie walczyć za zachód czy wschód?



Pajacu xD to nie jest 39 rok i powtórki z rozrywki nie będzie bo są inne czasy i nikt sp***alac pod granice Niemiecką nie będzie, przestań pieprzyć bzdury i żyć 39 rokiem, oczywiście trzeba wyciągać wnioski z tamtych czasów bo podobnie jest teraz ale teraz z tyłu mamy sojuszników + armie USA u nas a atak na nas to atak na nich.

baronturbina

2022-05-11, 01:08
PlatynowyViking2003 napisał/a:

Pajacu xD to nie jest 39 rok i powtórki z rozrywki nie będzie bo są inne czasy i nikt sp***alac pod granice Niemiecką nie będzie, przestań pieprzyć bzdury i żyć 39 rokiem, oczywiście trzeba wyciągać wnioski z tamtych czasów bo podobnie jest teraz ale teraz z tyłu mamy sojuszników + armie USA u nas a atak na nas to atak na nich.


Dziecko.. weź rozbieg porządny i zapie**ol łbem w ścianę. Tak żebyś już tu więcej nie przyszedł. Wierz sobie ślepo w NATO i sojuszników. Jesteś imbecylem myśląc ze sojusznicy są w Polsce żeby nas bronić.

SKUMOLEON

2022-05-11, 08:47
G rupa
Ó wczesnych
W ędrowców
N ieposiadających
O jczyzny

rara

2022-05-11, 12:50
baronturbina napisał/a:

Wiesz, z Ukraińcami to jest tak że, w tym momencie to bez znaczenia czy ktoś ich lubi czy nie, czy UPA, bandera itp. W obecnej sytuacji jak by Polska ich nie wpuściła to sami by milionami szturmowali granice. Unia tak czy inaczej nakazała by ich wpuścić. Wiem że może być tak iż, powtórzy się 1939 rok, jak put-in wpadnie z sowieckim bydłem to wojska NATO cofną się pod niemiecka granice. Wojsko polskie samodzielnie jest w 1:4 tak sprawne jak ukraińskie (choć mamy więcej sprzętu itp.) Macierewicz rozj***l w drobny mak zdolności obronne naszego kraju.
Możesz ich lubić lub nie ale są jedyna barierą odzdzielajacą nas od sowietow.
Teraz standardowe pytanie: czy w razie konfliktu Podlasie pójdzie walczyć za zachód czy wschód?



Tylko mogliby Tatarzy ale prawdziwi powymierali....

Dzisiaj

2022-05-11, 23:18
Bulterier86 napisał/a:

Post ID: 6201085



widać, ze tatusiowie nie nauczyli cie kultury ruska onuco :)

baronturbina napisał/a:

Wiesz, z Ukraińcami to jest tak że, w tym momencie to bez znaczenia czy ktoś ich lubi czy nie, czy UPA, bandera itp. W obecnej sytuacji jak by Polska ich nie wpuściła to sami by milionami szturmowali granice. Unia tak czy inaczej nakazała by ich wpuścić. Wiem że może być tak iż, powtórzy się 1939 rok, jak put-in wpadnie z sowieckim bydłem to wojska NATO cofną się pod niemiecka granice. Wojsko polskie samodzielnie jest w 1:4 tak sprawne jak ukraińskie (choć mamy więcej sprzętu itp.) Macierewicz rozj***l w drobny mak zdolności obronne naszego kraju.
Możesz ich lubić lub nie ale są jedyna barierą odzdzielajacą nas od sowietow.
Teraz standardowe pytanie: czy w razie konfliktu Podlasie pójdzie walczyć za zachód czy wschód?



ukraincy sa taka sama bariera jak maseczki na ryju sa bariera dla covida :)

ukry sa taka bariera jak siatka ogrodzeniowa jest bariera na komary. Gdyby ruscy chcieli zajac ukraine i rozjebac totalnie - juz by to zrobili a nie pie**olili sie na malym skrawku wschodniej ukrainy.

baronturbina

2022-05-12, 06:37
Dzisiaj napisał/a:

widać, ze tatusiowie nie nauczyli cie kultury ruska onuco
ukraincy sa taka sama bariera jak maseczki na ryju sa bariera dla covida
ukry sa taka bariera jak siatka ogrodzeniowa jest bariera na komary. Gdyby ruscy chcieli zajac ukraine i rozjebac totalnie - juz by to zrobili a nie pie**olili sie na malym skrawku wschodniej ukrainy.


Słuchaj sowiecka opcjo. Ruscy by chcieli ale są niedoj***ni i skorumpowani. Czego ty się spodziewasz po gwałcicielach i złodziejach sprzętu AGD i kibli? Jedz do swoich na wschód puki możesz.

Dzisiaj

2022-05-12, 14:48
baronturbina napisał/a:

Słuchaj sowiecka opcjo. Ruscy by chcieli ale są niedoj***ni i skorumpowani. Czego ty się spodziewasz po gwałcicielach i złodziejach sprzętu AGD i kibli? Jedz do swoich na wschód puki możesz.



mowisz o korupcji? :D Widziales rzad ukrainski jak wysoko zajmuje statystykie wsrod skorumpowanych rzadow? Zberanina zydow, jakis rusek i chyba 1 czy 2 ukrow.

ruscy tak samo zj***ni jak ukry z ta roznica, ze ne placimy miliardow miesiecznie na kacapów. Nie przyjechali nas rozjebac gospodarczo i kulturowo. To nie ruscy zasiedlaja Polske i to nie ruscy obnizaja juz i tak lecacy w dol poziom nauczania w szkolach...

to...........10

2022-05-14, 00:35
Dzisiaj napisał/a:

zupelnie jak ukraincy



O, ruski trol znów kwiczy.

neo001

2022-05-14, 23:19
baronturbina napisał/a:

.



Nie strasz unią gamoniu. Do Polski wpuszczamy tylko tego kogo chcemy - jak byś my ich nie wpuścili, to unia mogła by co najwyżej wyrazić swoje zaniepokojenie i groźnie pomachać kredkami.