18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potwór z Cerro Azul

fjkg • 2013-02-08, 19:56
Stare trochę bo ma już 3 lata ale nie znalazłem po tagach, więc wstawię. :-)



Lokalne media pokazały już zdjęcia tego dość groteskowego stworka. Budową, w ogólnych proporcjach, przypomina człowieka, ma dwie ręce i dwie nogi. Skóra tej istoty jest jednak zupełnie naga, nie licząc okolic podbrzusza, gdzie jest futro.

Chłopcy twierdzą, że ten dziwny stwór wyskoczył ze skalnej szczeliny na brzegu morza i wbiegł do wody. Ze strachu zaczęli obrzucać go kamieniami, tak że zabili go.

Naukowcy nie wiedzą, co to za istota. Niektórzy sugerują, że to jakiś mutant. Znawcy życia pozaziemskiego są przekonani, że to kosmita. Mieszkańcy wiosek, w okolicy których znaleziono istotę, są mocno przestraszeni. Nazwali już ją potworem z "Cerro Azul". Obawiają się, że w skalnych kryjówkach na brzegu morza jest ich więcej.

Niedawno meksykańska telewizja pokazała zdjęcia dziwnej istoty, którą schwytali i zabili meksykańscy chłopi.

jeszcze na koniec 2 zdjęcia:







jak było, to wyrzucić

phern

2013-02-08, 19:58
To jest leniwiec bez sierści. Czasami myślę, że niektórym przydało by się jakieś zajęcie zamiast wymyślać debilne teorie spiskowe.

Kaef

2013-02-08, 20:02
Zgadzam się z przedmówcą.
Co do:
Cytat:

Znawcy życia pozaziemskiego są przekonani, że to kosmita.


to krew mnie normalnie zalewa. k***a, debile j***ni. Faktycznie tylu kosmitów złapali i przebadali, tylu hodują i się z nimi przyjaźnią, że faktycznie mają wiedzę i doświadczenie.

mayhem86

2013-02-08, 20:16
Ale fart, zabili mi teściową!!

Re...........ms

2013-02-08, 20:16
jak w pierwszym poście.. ogolony leniwiec i ch*j a nie kosmita.

Ork.Fajny

2013-02-08, 20:22
Bądźmy wyrozumiali dla "ufologów"... Dla nich każdy kogo nie znają to potencjalny obcy z Ksenu...

hr...........ns

2013-02-08, 20:48
znawcy życia pozaziemskiego mnie rozj***li

warloger

2013-02-08, 21:03
1.
fjkg napisał/a:

Chłopcy twierdzą, że ten dziwny stwór wyskoczył ze skalnej szczeliny na brzegu morza i wbiegł do wody.

- Tak tak, biegający i do tego pływający leniwiec. Chyba w tej grocie krechę wciągnął.

2.
fjkg napisał/a:

Naukowcy nie wiedzą, co to za istota. Niektórzy sugerują, że to jakiś mutant.

- Tutaj mowa zapewne o Amerykańskich naukowcach, którzy nigdy leniwca nie widzieli. Za to specjaliści z sadistic rozpoznali stwora po 10 sekundach. :homer:


squ87

2013-02-08, 21:27
Ale to naprawdę wygląda jak leniwiec bez futra...

WujaszekStalin

2013-02-08, 22:40
pewnie przed wodę wypadła mu sierść

Dz...........ak

2013-02-08, 22:44
fjkg napisał/a:


Naukowcy nie wiedzą, co to za istota.



Tępe ch*je, a nie naukowcy. Badanie DNA pod kątem podobieństwa do znanych nauce zwierząt i od razu wyjdzie... Ale tego nawet badać nie trzeba. :roll:

Sądząc po wyglądzie, to martwy leniwiec, który w wodzie napęczniał i mu skóra zeszła. Pewnie leżał w jakimś płytkim oczku wodnym brzuchem do góry (stąd pozostałości sierści właśnie na podbrzuszu).

Powodowane ciekawością gówniarze wyciągnęły truchło z wody i wymyśliły idiotyczną historyjkę. Gość, który pisał artykuł wymyślił zafrasowanych naukowców.

wsza104

2013-02-08, 22:46
Już dawno to widziałem yt ,to jest jakaś pie**olona hybryda ,leniwce są małe a to było duże,ale fakt podobne do leniwca jest.

godfather1982

2013-02-08, 22:53
to baran wylysial na widok tuska