18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrzeba wolności vol 2

Barnellini • 2020-08-03, 23:40
Liczba ogrodzeń do pokonania nie zrobiła na uciekających większego wrażenia. Dwóch odstrzelili ale kilku nie :D



Nie wiem gdzie to.

KaprysLosu

2020-08-03, 23:53
tak troszkę wygląda jak uzgodnione ze strażnikami, kilku z nas ucieknie, ale rudego bierzemy po to abyście go doj***li dla mniejszego przypału

Pralpunkt

2020-08-04, 00:13
Jedna z siatek powinna być pod prądem
Tak dla zabawy i lepszego efektu

Barnellini

2020-08-04, 00:41
Pralpunkt napisał/a:

Jedna z siatek powinna być pod prądem
Tak dla zabawy i lepszego efektu



Przede wszystkim dla skuteczności. I skoro jedna z nich to może środkowa, tak dla bezpieczeństwa. ;)

Limba

2020-08-04, 04:54

janlew

2020-08-04, 10:34
Barnellini napisał/a:

Nie wiem gdzie to.


Pewnie dom dziecka w brazylii

Salieri16000

2020-08-04, 13:51
Jak podaje moje sprawdzone źródło:

Nagranie z kamer monitoringu przedstawia moment, w którym około 13 osadzonych próbowało uciec z więzienia Ariquemes, w brazylijskim stanie Rondônia w regionie Jamari Valley w ostatnią niedzielę (2 sierpnia). Według informacji funkcjonariuszy więziennych, uciekinierami byli osadzeni w celach B14 i B18.

Na filmie można zobaczyć moment, w którym więźniowie biegną przez dziedziniec więzienia, wspinają się na ogrodzenia, a następnie uciekają. Więźniowie, którym udało się zbiec, są podejrzani o przyłączanie się do przestępczych frakcji.

Według policji z wydziału zabójstw, dwóch uciekinierów, którzy nie wykonali polecenia zatrzymania się zginęło, a dwóch kolejnych zostało ciężko rannych- zabrano ich do szpitala w Porto Velho...