18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrzeba matką wynalazków

T3RMINATOR • 2021-02-04, 20:13
Bez maseczki pani nie obsłużymy...


gixi

2021-02-05, 09:02
habiTEK napisał/a:

Posluchaj mnie durniu skończony.
TRZECH moich znajomych w UK zmarło w wyniku udowodnionego działania coronavirusa.
Sam jestes kowidodebilem ty j***ny ignorancie. I zycze ci zebys sam doswiadczyl trzech k***a
pogrzebow od stycznia. Co za j***ny melepeta...



No patrz, a mi nikt na plandemię póki co nie umarł. Mojego teścia próbowali zamęczyć. Do szpitala iść musiał, żeby porobić badania - test oczywiście robili, a że wiek i choroba no to pozytywny i wysłanie na oddział srowidowy. Potem próby wmawiania ciężkiej, nieuleczalnej choroby srowid. Termometr zepsuty, zawsze powyżej 37 stopni pokazywał - daliśmy własny, który pokazywał zupełnie coś innego. Suchy kaszel - pewnie wchodzi na płuca - daliśmy witaminy A i E, wodę i kazaliśmy złapać ciecia (czyt. kosmitę z plakietką "lekarz") z klamką od okna, żeby przewietrzył i jak ręką odjął. A dziś taki słaby - pewnie już organy łapie i już już zaraz umrze - okazało się, że na śniadanie było to, czego nie lubi i nie zjadł...
W dzień kiedy miał wyjść znowu niby miał temperaturę (nasz pokazał 37'), a to już na peeeeeeewno umrze, bo już dwa termometry pokazują gorączkę... Nie dał się zastraszyć i wrócił do domu. Ze statusem "ozdrowieńca". Śmiech na sali.
Nie chodzimy w szmatach na twarzy, nie wierzymy w plandemię (na początku też się baliśmy), z teściem rozmawialiśmy nieraz i zdążyliśmy zaszczepić mu dość dużo pesymizmu, żeby się nie bał i dlatego w szpitalu zastraszyć się i doprowadzić do grobu nie dał. Dobija 80-tki, ma cukrzycę i innego przewlekłe choroby. Sam stwierdził, że to co robią lekarze na oddziale srowidowym to nie jest leczenie tylko dobijanie pacjentów, głównie przez psychiczne znęcanie.
Pozdrawiam

JebacToGowno

2021-02-05, 09:30
Nawet w jakimś j***nym murzynowie rozumieją że jak obsługa Ci mówi że masz założyć maskę to masz założyć albo wypie**alać. Tylko u nas łażą jakieś sp***oliny i robią aferę dla atencji. Laska chciała chrupki i ch*j założyła majty na łeb i kupiła chrupki. Nasze streamujące zjeby jedyne czego chcą to atencja. O jakbym ich k***ów napie**alał.

Marcin360360

2021-02-05, 10:37
W Polsce szympans Karolaka też tak zrobił po prostu ludzkie dno.

lansnaskary

2021-02-05, 11:02
JebacToGowno napisał/a:

Nawet w jakimś j***nym murzynowie rozumieją że jak obsługa Ci mówi że masz założyć maskę to masz założyć albo wypie**alać. Tylko u nas łażą jakieś sp***oliny i robią aferę dla atencji. Laska chciała chrupki i ch*j założyła majty na łeb i kupiła chrupki. Nasze streamujące zjeby jedyne czego chcą to atencja. O jakbym ich k***ów napie**alał.



Znakomita większość ludzi nosi maski od połowy września, szczyt pozytywnych wyników był w listopadzie. co z tego wynika, jeśli nie to że ch*ja te maseczki dają? WHO niedawno rozkminiała, że może plebs powinien zakładać dwie maseczki - bo lepsze działanie. Ciekawe natomiast, że maseczki chronią od grypy, bo praktycznie nie ma przypadków zachorowań, a covid cał czas jest.

Z takim baniakiem niedługo będziesz miał to samo co jest w Chinach. Rząd będzie ci mówił, że masz być dobrym obywatelem jeśli chcesz korzystać z dóbr za które płacisz podatkami i należą ci się jak psu buda. Jedyne co będziesz mówił to "tak proszę panów. oczywiście, proszę panów. dziękuję bardzo, całuję rączki, oczywiście proszę panów". tak będziesz mówił, chamie pie**olony, kiedy dojdzie do sytuacji, gdy będziesz żył na przymusowym zasiłku bez posiadania własności materialnych.

Manii

2021-02-05, 14:18
habiTEK napisał/a:

Posluchaj mnie durniu skończony.
TRZECH moich znajomych w UK zmarło w wyniku udowodnionego działania coronavirusa.
Sam jestes kowidodebilem ty j***ny ignorancie. I zycze ci zebys sam doswiadczyl trzech k***a
pogrzebow od stycznia. Co za j***ny melepeta...



Jak sie kowidowa c*pka zbulwersowala, bo jej TRZECH znajmomch w jukej umarlo.... to ma prawo..... Jebac tych twoich anegdotalnych znajmoych i jebac ciebie pajacu.

Cudak

2021-02-05, 17:30
habiTEK napisał/a:

Posluchaj mnie durniu skończony.
TRZECH moich znajomych w UK zmarło w wyniku udowodnionego działania coronavirusa.
Sam jestes kowidodebilem ty j***ny ignorancie. I zycze ci zebys sam doswiadczyl trzech k***a
pogrzebow od stycznia. Co za j***ny melepeta...



Więcej ludzi umiera nie przez kowid, a przez urojoną pandemię. Dziadek kolegi zmarł, bo żaden szpital nie chciał się nim zająć mimo że wynik na srowid miał negatywny. Kiedy było za późno na dzałanie/leczenie (udar - tutaj tylko pierwsze 4 h się liczą, albo jeszcze mniej) tylko szpitale przerzucali się pacjentem, zrobili mu test i zapisali wynik pozytywny. Ostatecznie facet zmarł na kowid. Szpital czysty bo przecież zmarł na wirusa, którego parę godzin wcześniej nie miał.

Rasael

2021-02-05, 17:41
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

To jest właśnie dowód na ten j***ny absurd zj***nia kowidowego. Gówno na twarz ubierzesz a kowidodebil się ucieszy i stwierdzi, że jest chroniony przed śmiercionośnym wirusem.



Kolejna ameba co walczy z maseczkami. Za roznoszenie pandemii, szczerze życzę żeby każdy antymaseczkowiec, oraz każdy członek jego domostwa złapał tego "wymyślonego" wirusa, z pełnymi konsekwencjami. To przez takie ćwierćmózgi umarło już ponad 344 tys Polaków. Chcecie dowodów na skuteczność maseczek? Korea Południowa. Ogarnijcie statystyki. Większa populacja, większe zagęszczenie, mniej obostrzeń niż u nas, a ilość zachorowań komiczna w porównaniu do naszej. Ale nie, kawałek szmaty zabija. W końcu miliony zgonów lekarzy, pielęgniarek, żołnierzy, narciarzy, budowlańców i kogo tam jeszcze nie wymyślimy jest zamiatana pod dywan tylko po to żeby... sprzedawać maseczki? Serio? To jest ta wasza konspiracja? Ewolucja jest zdecydowanie zbyt powolna. Wszom społecznym świadomie rozsiewającym pandemię, z głębi serca życzę jak najszybszej, najboleśniejszej i najbardziej widowiskowej śmierci. Tylko przydajcie się na coś i to nagrajcie, zapewniam że sporo osób z chęcią się pośmieje. Tak, wk**wiłem się, a przez zj**y tego typu każdego dnia jest tylko coraz gorzej. -.-'

bloodwar

2021-02-05, 19:40
Rasael napisał/a:

Kolejna ameba co walczy z maseczkami. Za roznoszenie pandemii, szczerze życzę żeby każdy antymaseczkowiec, oraz każdy członek jego domostwa złapał tego "wymyślonego" wirusa, z pełnymi konsekwencjami. To przez takie ćwierćmózgi umarło już ponad 344 tys Polaków. Chcecie dowodów na skuteczność maseczek? Korea Południowa. Ogarnijcie statystyki. Większa populacja, większe zagęszczenie, mniej obostrzeń niż u nas, a ilość zachorowań komiczna w porównaniu do naszej. Ale nie, kawałek szmaty zabija. W końcu miliony zgonów lekarzy, pielęgniarek, żołnierzy, narciarzy, budowlańców i kogo tam jeszcze nie wymyślimy jest zamiatana pod dywan tylko po to żeby... sprzedawać maseczki? Serio? To jest ta wasza konspiracja? Ewolucja jest zdecydowanie zbyt powolna. Wszom społecznym świadomie rozsiewającym pandemię, z głębi serca życzę jak najszybszej, najboleśniejszej i najbardziej widowiskowej śmierci. Tylko przydajcie się na coś i to nagrajcie, zapewniam że sporo osób z chęcią się pośmieje. Tak, wk**wiłem się, a przez zj**y tego typu każdego dnia jest tylko coraz gorzej. -.-'



Ameba to nie potrafi rozróżnić 34 tysięcy od 344 tysięcy. "Ogarnijcie statystyki" - chłopie, Ty nawet cyferek na poziomie 3 klasy podstawówki jeszcze nie ogarnąłeś a co dopiero statystyki...

Korea Południowa jest odciętym od świata maleńkim półwyspem na którym odcięto ruch pasażerski w momencie "rozkręcania" się epidemii więc zduszono ją w zarodku po prostu nie pozwalając jej przybyć do kraju, lepiej podaj za przykład "skuteczności" maseczek dziesiątki innych krajów w których jest nakaz ich noszenia, lockdowny a mimo to wirus zaraża setki tysięcy osób. Skuteczność stosowania maseczek "potwierdza" choćby fakt, że nawet lekarze i pielęgniarki, którzy noszą non-stop maseczki o najlepszym stopniu filtracji, czepki i rękawice ochronne a dotykają niemalże wyłącznie rzeczy sterylnych prakatycznie 24/7 bo jednorazowych/dezynfekowanych po kazdym pacjencie - mimo to się zarażali.

GP...........nt

2021-02-05, 21:55
Większość ludzi na szczęście dba o innych, noszą te maseczki, myją ręce, ograniczają kontakty - dzięki temu jakoś to idzie, szpitale nie są zapełnione. Ci z moich znajomych, którzy mieli to w dupie są już po chorobie, ale ilu ludzi zarazili tego nigdy się nie dowiemy. Debile tutaj na forum to na szczęście głośno drąca się mniejszość, która odczuwa jakąś dziwną misję ratowania innych przed... nawet nie wiem za bardzo o co im chodzi. Myślę że to jest forma walki ze swoim strachem, negacja zagrożenia.

Rebeliant

2021-02-05, 23:21
GPoint napisał/a:

Myślę że to jest forma walki ze swoim strachem, negacja zagrożenia.



To tylko efekt posiadania dostępu do internewtu przez totalnych głupków, co ledwo podstawówki pokończyli, a ich IQ jest tylko dwucyfrowe.


JebacToGowno

2021-02-06, 14:55
lansnaskary napisał/a:

Znakomita większość ludzi nosi maski od połowy września, szczyt pozytywnych wyników był w listopadzie. co z tego wynika, jeśli nie to że ch*ja te maseczki dają? WHO niedawno rozkminiała, że może plebs powinien zakładać dwie maseczki - bo lepsze działanie. Ciekawe natomiast, że maseczki chronią od grypy, bo praktycznie nie ma przypadków zachorowań, a covid cał czas jest.
Z takim baniakiem niedługo będziesz miał to samo co jest w Chinach. Rząd będzie ci mówił, że masz być dobrym obywatelem jeśli chcesz korzystać z dóbr za które płacisz podatkami i należą ci się jak psu buda. Jedyne co będziesz mówił to "tak proszę panów. oczywiście, proszę panów. dziękuję bardzo, całuję rączki, oczywiście proszę panów". tak będziesz mówił, chamie pie**olony, kiedy dojdzie do sytuacji, gdy będziesz żył na przymusowym zasiłku bez posiadania własności materialnych.



Kucykw p*zdę Cię nie uwiera, kucu?
ch*j mnie obchodzi rząd i jego nakazy. Liziesz głąbie do sklepu, do czyjegoś sklepu i jak on Ci ten ktoś co ma ten sklep , mówi że albo nakładasz maseczkę albo wypie**alasz, to albo zakładadasz maseczkę albo wypie**alasz bo to k***a jego sklep a nie Twój tępy ch*ju.
Nie łazisz po sklepei i nie kręcisz filmów o wolności i płaskiej ziemi tylko zakładasz maskę albo wyk***iasz w podskokach.