18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie

ronio19 • 2012-04-23, 09:32
Pomyliła gaz z hamulcem. Biegu wstecznego też wrzucić nie potrafi.

szopenus

2012-04-23, 14:35
To musiało być straszne, potwornie bolesne... matko, jak ona krzyczy!!! Wszystko przez tę głupią p*zdę z parasolem, baby nie mają wyobraźni.

CzaksON91

2012-04-23, 14:39
w sumie to o co chodzi z tym piskiem? to jakaś syrena ostrzegawcza? pomaga w czymś?

jozinb

2012-04-23, 15:00
za taka dawke wk***ienia to powinno byc na hardzie..

DarkSanMaster

2012-04-23, 15:04
Ale to już nie chodzi o to, ze kobiety z zasady nie potrafią jeździć... bo są takie co potrafią i są ogarnięte... problem zaczyna sie gdy egzamin na prawo jazdy zdaje kobieta, która nie potrafi cofać czy jechać do tyłu, albo skręcać w prawo (znałem taki przypadek). Prawda jest taka, ze kobiety/dziewczyny zdają egzamin na prawko za pierwszym razem o wiele częsciej niż mężczyźni, a dla czego? Bo zdają egzamin na piękne oczka.

lasyk

2012-04-23, 15:33
Rozj***ła mnie nerwica jak to zobaczyłem.. Co za pie**olone puste piździsko! Zaj***łbym ją jak burą suke !!

@ndrew

2012-04-23, 15:41
Teraz k***a pomyślcie że to dziecko kogoś z Was. Ja pie**ole!

KingOfEvil

2012-04-23, 15:46
FryzjerZG napisał/a:

dlatego mowie zawsze w stu procnentach serio, a ludzie mysla ze ja zartuje sobie. Kobiety powinny przechodzic testy PSYCHIATRYCZNE zanim wsiada do eLki. Polowa kobiet nienadaje sie, kobiety sa mniej inteligentne, maja slabsze czucie wszelkich pojazdow, nie znaja sie na budowie samochodu. Pozwalanie kobietom jezdzic to proszenie sie o wypadek...



Jak powiedziałem coś podobnego na lekcji w technikum kilka lat temu to pani profesor wpisała mi naganę i dostałem upomnienie od dyrektora ; D cóż, ale ze mnie hools.

PS.: Poza tym takie tępe k***y powiedzą że kobity są dużo mądrzejsze i co by mężczyźni zrobili bez nich, nic by się nie zmieniło poza tym że wszyscy by jechali na ręcznym zamiast :lozko: i mieli by więcej kasy ;)

szkodnik001

2012-04-23, 15:52
moja matka prowadzi lepiej niż nie jeden facet ale fakt dzbanów jest wiele, skrzyzowanie a przede mna osobowka i kobieta za kolkiem, obok niej na pasie inny samochod, stoja na czerwonych swiatlach ja sobie czekam za nimi, debilka zapomniala ze po zmianie pasa ma skrecone kola wiec jak na zielonym ruszyla to wj***la sie w samochod ktory stal wlasnie obok na pasie... Ja ze smiechu ruszyc samochodem nie moglem;d

dback

2012-04-23, 16:44
CO za stara k***a w tym samochodzie byla!

przemek10226

2012-04-23, 16:45
Możecie mnie skrytykować , ale moje zdanie jest takie : kobiety nie powinny mieć k***a prawa jazdy !!!!!

Kremol

2012-04-23, 17:45
Ja pie**ole na prawde trzeba być k***a do tyłu jak sie myli gaz z hamulcem ..

le...........ce

2012-04-23, 17:57
Dobrze, że tym drugim nie kieruje baba bo pewnie wrzuciła by wsteczny -,-

gr...........gn

2012-04-23, 18:22
pewno Borat powiedział by: in Kazakhstan, we say that to give a woman car, is like to give a monkey a gun - very dangerous. We do not give monkeys guns any more in Kazakhstan ever since the Astana Zoo massacre of 2003 when Torkin the orangutan shoot 17 schoolchildrens.

HEILicopter

2012-04-23, 18:37
Glupia p*zda, nic wiecej. Jeszcze drze ta morde jak popie**olona zamiast udzielic pomocy.