18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Potrącenie Starszej Kobiety

Kaowatt • 2022-10-20, 22:57
Zgorzelec, godzina około 15:40.


Wyjcio

2022-10-21, 10:05
Patrz, a jednak może być rozpędzone.

Gandalf-Szary

2022-10-21, 10:16
boowa1986 napisał/a:

Co do pierwszego auta się zgodzę. Ale co do drugiego to gość miał p*zdę na oczach, skoro ona już na pasach była. Prawko w chrupkach znalezione czy w zdrapce wygrane?



A co ona miała na oczach skoro nie zauważyła kilku krotnie większego obiektu. No chyba ze jest uparta i woli być kaleką ale mieć racje.

niemamskarpet. napisał/a:

"Widzisz ROZPĘDZONE auto, a mimo wszystko wchodzisz na przejście to giń głupku."
Przy przejściu dla pieszych auto nie może być rozpędzone tylko dostosowana tak prędkość abyś mógł zatrzymać samochód widząć pieszego zbliżającego się do przejścia dla pieszych bo jest duże prawdopodobieństwo, że wejdzie na pasy a ty masz być na to przygotowany .



Na powyższym filmiku masz dowód że jednak może być rozpędzone, czego nie rozumiesz??

dżonyłojlker

2022-10-21, 11:30
Mzimu napisał/a:

pie**olisz, już ten niebieski powinien dostać mandat, a drugi do więźnia.



Według poj***nych, postawionych na głowie lewackich przepisów, właśnie tak może być :-/

niemamskarpet. napisał/a:

ja pie**ole, że tacy idioci dostają prawojazdy
"nniezachowanie szczególnej ostrożności przy przejsciu dla pieszych" - zbliżając się do przejscia dla pieszych masz zachować szczególną ostrożność, dopasować prędkość do panujących warunków oraz być gotowy do natychmiastowego zatrzymania pojazdu.
Pierwszy kierowca w niebieskim mandat a drugi skończy w najlepszych przypadku z zawiasami



Jak ci będą kazali popie**alać po lesie w maseczce to tak zrobisz, podporządkowany lewoskrętny trybiku.

niemamskarpet. napisał/a:

"Widzisz ROZPĘDZONE auto, a mimo wszystko wchodzisz na przejście to giń głupku."
Przy przejściu dla pieszych auto nie może być rozpędzone tylko dostosowana tak prędkość abyś mógł zatrzymać samochód widząć pieszego zbliżającego się do przejścia dla pieszych bo jest duże prawdopodobieństwo, że wejdzie na pasy a ty masz być na to przygotowany .



A jeśli się jednak rozpędzi, to ty przegrywasz, a pon buczek wygrywa twoją śmierć :szydera:

niemamskarpet.

2022-10-21, 12:50
HenrykS. napisał/a:

Według poj***nych, postawionych na głowie lewackich przepisów, właśnie tak może być
Jak ci będą kazali popie**alać po lesie w maseczce to tak zrobisz, podporządkowany lewoskrętny trybiku.
A jeśli się jednak rozpędzi, to ty przegrywasz, a pon buczek wygrywa twoją śmierć



to nie są poj***ne przepisy, tylko ludzie są poj***ni i zacofani

Przepis jest ok, tylko takie zacofane debile jak ty niestety nie potrafią się dostosować ......z takim myśleniem jedź sobie na wschód na ukraine albo do kacapowni tam masz samowolke na drogach i kierowanie się zasadami typu "kto pierwszy ten lepszy" i jak mam szybkie auto to zapie**alam.......

pamiętam jak tez byłem takim cebulakiem i 20 lat temu jeździłem do Niemiec i tam mnie to wtedy szokowało jak zbliżajac się przejscia dla pieszych auto zwalniało i mnie przepuszczało SZOK k***a zamiast przyspieszyć żebym mu się nie wj***ł na przejście jak u nas to zwolnił, brudas ze wchodu doświadczył k***a kultury na drodze, może Ty też do tego dojdziesz za 20 lat

Siriuz

2022-10-21, 13:51
Mzimu napisał/a:

pie**olisz, już ten niebieski powinien dostać mandat, a drugi do więźnia.



k***a, kolejny obrońca świętych, bezmózgich krów... :facepalm2:

Bambrych napisał/a:

Widzę, że niektóre pantofelki tutaj to jakieś ruskie onuce. Piesi niech sp***alają z drogi bo ruski pan jedzie.
pie**olnięcie się w te głupie łby. Życzę wam żebyście sami wpadli pod auto. Nie pie**olcie że się rozgladacie i się nie da, bo takie debile jak wy za kółkiem tylko czubek nosa widzą. Albo żebyście kogoś na tych pasach pie**olneli i się powiesili w więzieniu. Debile.



Tak d.u, mogę nawet iść o zakład z dowolnym kretynem, że mimo szczerych chęci nie da rady mnie potrącić na przejściu dla pieszych. Pod samochody wpadają ameby umysłowe wyłącznie na własne życzenie i sk***ysyństwem jest karać za to kierowców.

menosapl

2022-10-21, 14:08
Zasada ograniczonego zaufania Pieszy mimo że ma pierwszeństwo powinien się rozejrzeć na boki przed wejsciem na pasy i jeśli widzi szybko jadący samochod to na pasy nie wchodzi
Poza tym wtragnięciem jest wejście na przejśie spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczajacej widoczność drogi

niemamskarpet.

2022-10-21, 16:24
Siriuz napisał/a:

k***a, kolejny obrońca świętych, bezmózgich krów...
Tak d.u, mogę nawet iść o zakład z dowolnym kretynem, że mimo szczerych chęci nie da rady mnie potrącić na przejściu dla pieszych. Pod samochody wpadają ameby umysłowe wyłącznie na własne życzenie i sk***ysyństwem jest karać za to kierowców.



dedukcja pierwsza klasa, szkoda że wiekszość potrąconych pieszych jest z winy kierowcy

Gandalf-Szary

2022-10-21, 18:02
niemamskarpet. napisał/a:

dedukcja pierwsza klasa, szkoda że wiekszość potrąconych pieszych jest z winy kierowcy



Żaden przepis nie zwalnia cię z myślenia. Jeżeli jesteś ofiarą wypadku to znaczy ze popełniłeś błąd. Bo wejście pod rozpędzony samochód jest błędem jakie kolwiek przepisy by nie obowiązywały.

uzytkownik609

2022-10-21, 21:17
Mzimu napisał/a:

pie**olisz, już ten niebieski powinien dostać mandat, a drugi do więźnia.



nie, to ty pie**olisz. Pełno jest martwych ludzi "którzy mieli rację"
Skoro chcesz wyznawać tak ślepo i biernie takie zasady, śmiało.
Jednak zdrowy rozsądek się przydaje czasem xddddd

Siriuz

2022-10-22, 00:38
niemamskarpet. napisał/a:

dedukcja pierwsza klasa, szkoda że wiekszość potrąconych pieszych jest z winy kierowcy



aha, to jak wprowadzimy przepisy, że pieszy ginąc na jezdni jest zawsze winny to problem zostanie rozwiązany?

niemamskarpet.

2022-10-22, 11:08
Siriuz napisał/a:

aha, to jak wprowadzimy przepisy, że pieszy ginąc na jezdni jest zawsze winny to problem zostanie rozwiązany?



nie, jedna prosta zasada do której niektórzy nie potrafią się dostosować -ZWALNIASZ ZBLIŻAJĄC się do przejścia dla pieszych tak aby być gotowym do zatrzymania auta ,a w szczególności jeśli ktoś zbliża się na chodniku do przejścia dla pieszych ot cała k***a magia

Siriuz

2022-10-22, 12:22
niemamskarpet. napisał/a:

nie, jedna prosta zasada do której niektórzy nie potrafią się dostosować -ZWALNIASZ ZBLIŻAJĄC się do przejścia dla pieszych tak aby być gotowym do zatrzymania auta ,a w szczególności jeśli ktoś zbliża się na chodniku do przejścia dla pieszych ot cała k***a magia



Jedna k***a prosta zasada to jest, ze nie wchodzisz na jezdnie jeśli nie UPEWNISZ SIĘ, że żaden pojazd się nie zbliża i nie stanowi zagrożenia. Tylko k***a tyle, ale dla niektórych to jest zbyt wiele i oczekują ze inni będą za nich myśleć i będą dla królewiczów, którzy nie potrafią odkręcić parę razy głowy - zatrzymywać wielotonowy pojazd (zwłaszcza w przypadku pojazdów szynowych).

Nie lubisz samochodów to k***a wyprowadź się na wieś a nie robisz innym problemy bo nie potrafisz się rozsądnie zachowywać.

dff58795

2022-10-22, 21:01
Baba miała pierwszeństwo i wyegzekwowała swoje prawo, a ten baran z auta dzięki niej zapłaci mandat :lol:

motylek1x2

2022-10-23, 23:34
Ważne ze miała ierwszenstwo rozum można mieć w dupie

Andrzejas

2022-10-24, 01:52
A mnie uczyli w bardzo prosty sposób:
Chodnik jest dla pieszych, a jezdnia dla aut.
Auto nie ma pierwszeństwa na chodniku, a pieszy na jezdni. Obojętnie, czy są pasy, czy nie. Pierwszeństwo daje tylko znak drogowy, który o tym nas informuje, sygnalizator świetlny i policjant kierujący ruchem, co wcale nas nie zwalnia z zachowania ostrożności przy przecinaniu innego szlaku komunikacyjnego. Tyle i aż tyle.

Kompletnie bez znaczenia jest tutaj to, jakie są teraz przepisy i jakie były wcześniej. Baba po prostu wlazła sobie na jezdnię pod koła samochodów poruszających się wytyczonym szlakiem. To ona znalazła się tam, gdzie nie powinna, a nie kierowcy. Pasy nie dają pieszemu pierwszeństwa i kropka! Pan kierowca powinien dostać rekompensatę z emerytury tej starej pierdziawicy! Gdyby to było dziecko, to jeszcze można tłumaczyć to jego niedojrzałością, bo od pilnowania porządku są jego opiekunowie, ale stara baba, co już kilkadziesiąt lat dobrych przeżyła dalej nie potrafi przejść przez jezdnię? Kara bez mrugnięcia okiem się należy babie!