18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszukiwacz przygód

Swirussss • 2013-04-16, 10:45
Jak zostać poszukiwaczem przygód w Polsce?


Założyć firmę i czekać na przygody

binekbnk

2013-04-16, 15:12
Zerżnięte z RMF FM :P

pakicito

2013-04-16, 17:22
Cytat:

Teraz kiedy trzeba właśnie mobilizować się, organizować, myśleć jak tu uratować kraj, ukarać sk***ysynów i zbudować wszystko od początku to takie leszczyki piszą, że najfajniej jest wyjechać. OK jedź szczerze życzę Ci powodzenia, ale nigdy nie będziesz u siebie w Niemczech czy UK zawsze będziesz tym gorszym. Ja wole zostać i walczyć o mój dom.


chyba walczyć o lajki na fejsbuku

Malinaa

2013-04-16, 18:52
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

~BongMan
Już tak nie pie**ol, bo wk***iasz mnie tylko ciągle z tymi wtrąceniami o tym że tylko wyjazd z kraju jest dobry. Nie pasuje Ci? Wypie**alaj! Teraz kiedy trzeba właśnie mobilizować się, organizować, myśleć jak tu uratować kraj, ukarać sk***ysynów i zbudować wszystko od początku to takie leszczyki piszą, że najfajniej jest wyjechać. OK jedź szczerze życzę Ci powodzenia, ale nigdy nie będziesz u siebie w Niemczech czy UK zawsze będziesz tym gorszym. Ja wole zostać i walczyć o mój dom.



Patrz szerzej pieniądze od emigrantów rozwijają nasz kraj ,sam chce wyjechać na kilka miesięcy aby wrócić z kapitałem pozwalającym mi rozpocząć działalność . Bo dofinansowania (pieniądze od Niemców-niech się pie**olą ;) ) nie wezmę wole sam pojechać i własnymi rękami zarobić bo wiadomo że w życiu nie ma nic za darmo . I nie jesteśmy "tymi gorszymi" bo niektórzy nie znają języka a odbierają prace obcym :) Więc jak to ująłeś chętnie wypie**olę i może kto wie kiedyś Cie zatrudnię i opowiem jak to jest być "leszczykiem" ;)

BongMan

2013-04-16, 22:33
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

OK jedź szczerze życzę Ci powodzenia, ale nigdy nie będziesz u siebie w Niemczech czy UK zawsze będziesz tym gorszym.


Będę tym gorszym? To Polska pozwala zasranym cwaniaczkom łupić porządnych obywateli, w to w Polsce, mając wykształcenie wyższe, będziesz desperacko szukał jakiejkolwiek pracy a jeśli ją znajdziesz, to właśnie w Polsce u pracodawcy-cwaniaczka będziesz napie**alał po 12 godzin dziennie za gówniane pieniądze na ch*jowej, śmieciowej umowie, a marzenia o urlopie, błękitnej morskiej toni, relaksie na słonecznej plaży, będziesz mógł sobie wsadzić w dupę, bo po opłaceniu sk***iałego ZUSu i innych złodziei, ledwie ci starczy na życie. W tym sp***olonym kraju na każdym kroku czai się cwaniacka, pazerna gnida, która w majestacie prawa chce i może zabrać ci pieniądze. Młodych ludzi traktuje tu się jak tanią siłę roboczą. Najlepiej niech zapie**alają po 16 godzin 7 dni w tygodniu za 5zł netto za godzinę, tak byłoby super. Przecież są młodzi i nie mają doświadczenia, niech nabiorą. A potem podwyżka o 40 groszy, czyli awans - no i co? W Polsce możesz rozwijać się zawodowo! Starsi ludzie niech najlepiej wszyscy poumierają, bo wtedy k***a z ZUSu położy pazerne łapsko na ich pieniądzach. Widać to po działaniach służby zdrowia. Moim zdaniem powinno się ich wszystkich oskarżyć o ludobójstwo i powiesić, bo mówienie choremu na serce człowiekowi, że kardiolog przyjmie go za półtora roku, to morderstwo z premedytacją. ch*j tam, że ten człowiek przez całe życie, miesiąc w miesiąc, oddawał spory kawałek swojej wypłaty na tych sk***ysynów. Ten zasrany kraj ma ludzi za nic. Nie chcę tu mieszkać, bo to poniżej ludzkiej godności. To tu, w Polsce, czuję się tym gorszym. Każdy inny kraj potraktuje Polaka-imigranta lepiej niż Polska traktuje Polaka-swojego obywatela.

merh

2013-04-16, 22:57
tego to i ja nigdy nie zrozumiem-jak pieniadze odkładane przez obywatela moga przepadać?! długi z banku jakoś nie przepadają. Zbierał sobie na emeryture,zmarł przedwczesnie-wypłacic kase rodzinie.

Jak rzadko,tak tym razem popieram bongmana. Niektorym sie udało,coś tam działają i idzie im do przodu.Nie oszukujmy sie jednak,ze tutaj jest kolorowo. Brak perspektyw dla 22 letnich ludzi. Ja juz swoje lata mam,pracowałem w roznych firmach,ale obecna profesja to jedynie wynik moich zainteresowań i tego co lubie.Moze kokosów z tego nie ma i nie bedzie,ale przynajmniej jest ciekawiej niż w wiekszosci prac w okolicy. Wielu mowiło mi juz o załozeniu własnej dzialanosci,ale tak jak pisze przedmowca- podatki i oplaty na darmozjadów i emerytów ub-ków dobijają. Musiałbym niezle pieniadze krecic,zeby to sie opłacało,a zeby je miec,musiałbym sie w rynek wstrzelić.Gdyby tak nie j***no pracodawców,to i pracownicy mieliby lepiej.