18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poświęcenia wśród zwierząt

Gryncek • 2014-02-03, 14:51
Matka pająka oddaje siebie do zjedzenia


Gdy pożywienia brak, a przetrwanie gatunku staje się priorytetem ważniejszym od własnego życia, pająk pokazuje jak wygląda największe poświęcenie wśród przyrody.

Jest jeszcze ośmiornica, która najada się ile może, chowa do szczeliny wydalając jajka (około 100,000) i następnie broni ich oraz filtruje wodę przez 6 miesięcy umierając z głodu, niestety nie znalazłem tego by to pokazać, jest tylko to:

DerFels

2014-02-03, 15:59
Muzyka w 2-gim filmiku wyciska łzy nawet przy zgniłej ośmiornicy...

maderfakermen

2014-02-03, 16:09
mlaskają jakby im faktycznie mama smakowała...

KwusheR

2014-02-03, 20:01


Widać, że są szczęśliwe ;)

Dobrutro

2014-02-04, 01:00
Zwyczajny zaprogramowany instynkt. Co w tym wielkiego?

Maniakson

2014-02-04, 01:11
k***a jego mać, jakież to ch*jstwo jest obrzydliwe.

me...........wa

2014-02-04, 01:22
Dobrutro, A no chociażby to, że musiała to zaprojektować jakaś wyższa inteligencja, która nawet nie mieści nam się w naszych małych mózgach też przezeń zaprojektowanych. To jest to, czym od początku istnienia świat zachodzi w głowę, czy to Bóg, czy Ufo, czy co innego. To źródło sporów o sens istnienia, naukowców, filozofów, wszystkich. Jak, po co, dlaczego?...Dla Ciebie to nic wielkiego, a dla innych to zagadka o sens istnienia.

Falsum

2014-02-04, 01:23
Dobrutro napisał/a:

Zwyczajny zaprogramowany instynkt. Co w tym wielkiego?



Właśnie fakt, że "zaprogramowany". ;d Piękne.

Metyl30

2014-02-04, 01:28
czasem fajnie cos tu takiego obejrzec tak okazyjnie zeby sie odchamic od wypadkow i bab z ku*asem.

Kisielu

2014-02-04, 01:43
Samica tego gatunku pająków daje siebie do zjedzenia z dwóch względów, raz że nie ma żarcia, które równie dobrze mogła by upolować, ale jakimś dziwnym trafem nie wyłazi z nory (leniwa k***a), a dwa, żeby obudzić instynkt zabójcy (pająki to sk***ysynki). Tak mi się wydaje, że lektor powiedział. To jest ich naturalny instynkt, każda samica tego gatunku tak kończy. Młode pająki "zdobywają" pierwszą ofiarę, uczą się zabijać, rozpoznawać ruchy sieci (dla nieuważnych: samica najpierw potrząsa siecią) i żreć coś innego niż to coś co im dawała do żarcia z odwłoka.

Elalex

2014-02-04, 02:27
Maniakson napisał/a:

k***a jego mać, jakież to ch*jstwo jest obrzydliwe.



Dobra nie pie**ol tylko idz sobie paznokcie pomaluj. Obrzydliwe k***a...

kaktuz

2014-02-04, 02:38
a dla mnie to jest piękne