18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowa przerwa techniczna 1.06 (sobota) 23:00 - 2:00
topic

Atak zabugowskich negroidów z chat eternitem krytych

POLTERGAIST • 2024-05-15, 21:52
tradycyjnie 5 vs 1

baronturbina

2024-05-15, 21:58
j***na lewacka bandera! Też mam przygodę z banderowcami. Niestety nieprzyjemną. W 1998 roku pojechaliśmy z Tatą na Balaton i tam wypożyczyliśmy rowerek wodny. Pływaliśmy przez chwilę i podpływa do nas 2 mężczyzn na kajaku mówiących w ukraińskim języku. Mieliśmy
Tylko termos z herbatą i ubrania. Chcieli nas okraść a do tego byli pijani. Tata został pobity a herbata wylała się do wody. Najbardziej pamiętam ich banderę zawieszoną na kajaku! Nie zapomnę jej do końca życia … a była taka jak niżej :-(


PIs

2024-05-15, 22:03
Widzę na sadolu coraz więcej ukraińskich prowokacji :-D

Duczki1234

2024-05-15, 22:07
Młodzież przez kilka lat wojny dorosła i musi się wyszumiec
A że Polak Polakowi murzynem to będą z nami jechać jak Putin z ich krajem

kłakizesrakikupadupa

2024-05-15, 22:43
baronturbina, Bardzo mi przykro z powodu rozlanej herbaty i pobitego taty, ale z tą banderą to już przesadziłeś :mrgreen: :lol:

darnext123

2024-05-15, 22:45
Powinniśmy użyć atomu albo chociaż fosforu. A najlepiej to masowa eutanazja i zostawić tą piękną planetę matce naturze

baronturbina

2024-05-15, 22:48
opółnocyuciebie napisał/a:

, Bardzo mi przykro z powodu rozlanej herbaty i pobitego taty, ale z tą banderą to już przesadziłeś


To nie jest śmieszne. Banderowskie lewactwo u mnie na osiedlu ostatnio pozamieniało cyferki pod przyciskami w windach i ludzie nie wiedzą, które wcisnąć żeby na swoje piętro wjechać.

Arashi91

2024-05-15, 23:50
No jak to? Przecież to "nasi", "ta sama kultura" i "przynajmniej nie ciapaci". Tylko skończona ignorancka sp***olina może myśleć, że Ukry to ten sam krąg kulturowy co my. To 100% homosovietusy tak jak Ruscy czy Czeczeńcy.

smc

2024-05-16, 00:00
Mi banderowcy wprowadzili daninę solidarnościową. Nikt z moich znajomych tego nie płaci, a mi księgowa dolicza dodatkowe 4%.
Przecież ja się z nimi nie chcę solidaryzować, w ch*ju to mam.

xv89

2024-05-16, 03:08
baronturbina napisał/a:

To nie jest śmieszne. Banderowskie lewactwo u mnie na osiedlu ostatnio pozamieniało cyferki pod przyciskami w windach i ludzie nie wiedzą, które wcisnąć żeby na swoje piętro wjechać.



Urządzenia takie jak m.in. windy podlegają pod przepisy dot. dozoru technicznego oraz powinny być zgodne z polską normą (PN). Określają one m.in takie "detale" jak oznaczenia w windach (również na panelu).

Wydaje mi się, że z dużym prawdopodobieństwem, zgłaszając fakt samowolnego manipulowania przy panelu sterującym zarządcy wspólnoty/spółdzielni lub do UDT, przyciski zostałyby wymienione na zgodne z przepisami. Dobrze by było również wskazać przy tej okazji racjonalizatorów - niech płacą za wszystko z własnej kieszeni.

baronturbina

2024-05-16, 07:22
xv89 napisał/a:

Urządzenia takie jak m.in. windy podlegają pod przepisy dot. dozoru technicznego oraz powinny być zgodne z polską normą (PN). Określają one m.in takie "detale" jak oznaczenia w windach (również na panelu).
Wydaje mi się, że z dużym prawdopodobieństwem, zgłaszając fakt samowolnego manipulowania przy panelu sterującym zarządcy wspólnoty/spółdzielni lub do UDT, przyciski zostałyby wymienione na zgodne z przepisami. Dobrze by było również wskazać przy tej okazji racjonalizatorów - niech płacą za wszystko z własnej kieszeni.


Właśnie ale k***a w zarządzie spółdzielni tez chyba są Ukraińcy, bo dzisiaj rano cyfry były cyrlicą zapisane! Banderowcy poszli o krok dalej!

silwerbalk

2024-05-16, 07:38
smc napisał/a:

Mi banderowcy wprowadzili daninę solidarnościową. Nikt z moich znajomych tego nie płaci, a mi księgowa dolicza dodatkowe 4%.
Przecież ja się z nimi nie chcę solidaryzować, w ch*ju to mam.



A ty myślisz że te 4% to idzie na Ukrainę

:-D

Taaa jasne k***a

:roll:

BigLebovsky

2024-05-16, 08:14
baronturbina napisał/a:

Właśnie ale k***a w zarządzie spółdzielni tez chyba są Ukraińcy, bo dzisiaj rano cyfry były cyrlicą zapisane! Banderowcy poszli o krok dalej!



Nie wiem co cię śmieszy w obecnej sytuacji z ukrami w PL barani łbie. Nam nie potrzeba inwazji śniadych kardiochirurgów, wystarczą dzikie plemiona ze wschodu żeby syfu tu narobić. Pewnie dzieci nie masz bo jesteś pedałem albo masz suche jaja więc możesz robić sobie heheszki zamiast się martwić sytuacją.

kickyourheadoff

2024-05-16, 09:25



Widzę, że ruska trolownia hula po sadolu jak u siebie, zupełnie jak na wykopie czy innych

Juz widziałem część filmików z tym watermarkiem na VK, więc podchodźcie do nich z rezerwą

darek1234

2024-05-16, 09:39
Autor tej wrzuty to zwykły kacapSSki troll, który wielbi ruSSkie dokonania na froncie. Lejcie na to gówno, które zapodaje, bo ma zadania zlecone od Putlerka