18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z komórką na przejściu

~Angel • 2012-09-11, 21:34
prawie się udało przejść


popierdolony

2012-09-11, 21:41
Pięknie to zrobił
nawet nie muszę widzieć jebnięcia
sam sobie to obrażę.wy

shavoth

2012-09-11, 21:49
Piękny odgłos pie**olnięcia.

~Angel

2012-09-11, 21:53

Koli

2012-09-11, 23:53
Dobrze jej tak. Ja zawsze się rozglądam jak przechodzę i nigdy jeszcze mnie nic nie potrąciło. Już w podstawówce tego uczyli. Jakoś w 6 klasie się przerabiało.

saf6

2012-09-11, 23:55
Wszyscy zwalniaja przed przejsciem ... jeden debil napie**ala !

kucma19

2012-09-12, 00:07
Ruskiej k***y mi nie szkoda

Carol

2012-09-12, 00:22
Angel napisał/a:


Tego sk***iela to za morderstwo powinni skazać.

stery_srh

2012-09-12, 00:26
Tępa p*zda zasłużyła sobie na to swoją bezmyślnością. Dobrze jej tak.

St...........ke

2012-09-12, 00:30
stery_srh napisał/a:

Tępa p*zda zasłużyła sobie na to swoją bezmyślnością. Dobrze jej tak.
Obrazek



Oby nikt z Twojej rodziny nie był taką "tępą p*zdą". Samochody się zatrzymują, osoba przechodzi, debil nie zwraca na to uwagi i jedzie jak chce i zabija kogoś. Jak to mówią, mimo iż jako pieszy masz przejście, musisz myśleć za siebie i za idiotę za kółkiem, bo samochód się wyklepie, człowieka nie ;)

stery_srh

2012-09-12, 00:40
@up - też mam taką nadzieję. Ja rozumiem, że ktoś się może zagapić, zamyśleć - ale ta idiotka miała po prostu życzenie śmierci. Zero instynktu samozachowawczego, zapie**alała jak j***ny leming.
Osobiście przechodząc przez ulicę, zawsze, ale to zawsze (zauważyłem, że nawet jak jestem ostro naj***ny), mam oczy dookoła głowy co się dzieje w zasięgu wzroku. To że mam pierwszeństwo na przejściu, nie czyni mnie nieśmiertelnym - dlatego lepiej się pilnować. Ciągle to powtarzam wszystkim znajomym i rodzinie. Mam nadzieję, że biorą to sobie do serca... Bo różnie może być, czyjaś brawura, pijaństwo, czy też awaria auta i problem gotowy. Już parę razy w życiu musiałem sp***alać przed jakimś pajacem z przejścia. ;-)

St...........ke

2012-09-12, 01:11
stery_srh napisał/a:

@up - też mam taką nadzieję. Ja rozumiem, że ktoś się może zagapić, zamyśleć - ale ta idiotka miała po prostu życzenie śmierci. Zero instynktu samozachowawczego, zapie**alała jak j***ny leming.
Osobiście przechodząc przez ulicę, zawsze, ale to zawsze (zauważyłem, że nawet jak jestem ostro naj***ny), mam oczy dookoła głowy co się dzieje w zasięgu wzroku. To że mam pierwszeństwo na przejściu, nie czyni mnie nieśmiertelnym - dlatego lepiej się pilnować. Ciągle to powtarzam wszystkim znajomym i rodzinie. Mam nadzieję, że biorą to sobie do serca... Bo różnie może być, czyjaś brawura, pijaństwo, czy też awaria auta i problem gotowy. Już parę razy w życiu musiałem sp***alać przed jakimś pajacem z przejścia. ;-)



Tak samo mam, zawsze patrzę, czy debil nie jedzie i wolę poczekać chwilę, niż wpie**olić się pod koła. Co nie zmienia faktu, że taki kierowca dostanie wyrok za nieumyślne spowodowanie śmierci. Nawet jak nikogo nie potrąci, to wyprzedzanie na pasach jest zabronione.

siedlik

2012-09-12, 03:26
A ja niepatrze jak przechodze, bo w angli mam na to wyj***ne.
W angli jak jest pusto czy cos, no to sie przechodzi, a w polsce czekaja na zielone jak roboty czy cus. Czy w polsce sa jakies mandaty za przechodzenie na czerwonym ?

ScrappyCoco

2012-09-12, 11:32
Przygłup w tej j***nej żółtej puszce widział, że koleś obok niego się zatrzymał przed przejściem to chyba k***a nie po to, żeby se postać do ciężkiego ch*ja wacława...