18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż Miejska - Zatrzymanie groźnego przestępcy

Alex_1 • 2012-05-22, 06:50
Źle zaparkowany samochód powodem zatrzymania i skucia kajdankami profesora przez nadgorliwych strażników miejskich. :roll:


sergio909

2012-05-22, 11:37
I właśnie dlatego uważam, że straż miejska powinna po prostu zostać zlikwidowana.
Brani są tam zazwyczaj zazwyczaj szkolne gamonie co kradli im kanapki w szkołach orac ci co nie dostali się do policji...
Ba nawet ci co nie próbowali, nie mają praktycznie żadnych szkoleń a są dość sporym obciążeniem dla budżetu i wrzodem na dupach obywateli, pieniądze z naszych podatków idą na straż miejską powinna pilnować porządku, a w zamian jesteśmy "dyskryminowani" i zakuwani w kajdanki za źle postawiony samochód ( ch*j z tym, że właśnie za rogiem "szelesty" okładają 11latka wracającego ze szkoły )...

Oczywiście komendant powie, że strażnicy postąpili słusznie bo obawiali się o swoje życie sratatata, bo w takim k***a właśnie poj***nym kraju żyjemy, ale nie... Lepiej napie**alać jeszcze przez 50 lat o smoleńsku a nie o tym, jaki burdel mamy w państwie.

xqwzsa

2012-05-22, 12:04
przecież policja zachowuje się tak samo idiotycznie, a potem się dziwicie że latają ludzie w bluzach jp

jargot

2012-05-22, 12:28
Już czuję się bezpieczniej...

rogidogi1

2012-05-22, 13:06
H@H@ no nie moge we 3 muszą mu kajdanki zakładać. ; D
Szkoda, że nie zadzwonili po wsparcie.

kamilnorbert

2012-05-22, 13:09
Władza oni mają władze ja rozumie że pilnują porządku ale trzeba mieć trochę tolerancji. Mam wrażenie że w Polsce policja i S.M jest ustawiona na wyciąganie kasy od ludzi w pierwszej kolejności a pilnowanie porządku w drugiej.

karygwronkkinog

2012-05-22, 13:09
wielka mi k***a straz! za darmo pieniadze biora! moje pieniadze z renty! k***y j***ne! i tak powiem...

Gienek2

2012-05-22, 13:10
no k***a bez przesady, zaraz będzie ameryka, co policjant powie masz zrobić choćby był psychiczny i nadużywał władzy bo jak nie to wpie**ol, prądem i 2 lata

al...........10

2012-05-22, 13:11
ewidentna wina motocyklisty

Gienek2

2012-05-22, 13:11
co za k***a paranoja no źle zaparkował a szarpią go jak nie wiadomo kogo, k***a to jest nienormalne, a ci pajace ze straży miejskiej zachowują się jak dzieci i to nawet niepełnosprawne.... k***a zadowoleni bo mogą skuwać każego pokaz robią ale jeden i drugi sk***ysyn gdzieś mieszka i coś robi oprócz pracy więc k***a niech będzie cżłowiekiem

gebels82

2012-05-22, 13:12
rogidogi1, pewnie zadzwonili bo niby na co czekają. A dziadek oficjalnie "stawiał opór" i tyle tłumaczenia, jak by nie zbiegowisko to dostał by strzała na uspokojenie i tyle... I po co się podniecacie? Normalka

Antybozia666

2012-05-22, 13:16
jestem z nich dumny, to dzięki ich wyjątkowej sile, odwadze, kondycji, i zdecydowaniu udało im się zakuć tego podłego kryminalistę zaledwie w trzy osoby i trwało to tylko dwie minuty ! brawo.

gregor40

2012-05-22, 13:16
Jakoś nie bardzo ograniam czemu delikwent się stawiał? Dać się skuć, wziąć filmik na dowód i ich skarżyć na grubą kasę. Teraz nic nie wskóra, bo "stawiał opór" i "był agresywny".

Koli

2012-05-22, 13:17
Do mnie nawet by nie podeszli, bo by się bali.

gregor40

2012-05-22, 13:17
@up Umrzeć ze śmiechu?

gumol

2012-05-22, 13:19
Straż miejska to największe ścierwo! Potrafią tylko wlepiać mandaty za gówna na trawniku i źle zaparkowany samochód. Ale kiedy ktoś dostaje wpie**ol w jakimś ciemnym kącie to udają, że nic nie widzą i popie**alają swoim pedalskim patrolem w jakieś bezpieczne miejsce. Wstyd przynoszą czapce i mudnurowi! Tak jak do policji nie mam nic, tak tych sk***ysynów nienawidzę! Już lepiej sobie radzą prywatne służby ochrony, jakieś Securitasy itp.