18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocyklista & kierowca auta

Pener • 2012-05-21, 21:47
:-> znowu jakieś drogowe sprzeczki

Black Snake

2012-05-22, 13:16
@Voltron, umrzyj ;| Przez takich debili wszyscy uważaja motocyklistów za bezmózgich dawców. Pewnie nawet nie wiesz co to lewa w górę bo jesteś pozerem. Zdychaj!

Koli

2012-05-22, 13:34
Dobrze zrobił typ w samochodzie.

jeloo

2012-05-22, 14:20
Wina motocyklisty ewidentna. Sam jestem motocyklistą i większości wypadków muszę ich tutaj bronić. Ale w tej sytuacji nie ma kogo bronić. Pchał się tam gdzie być nie powinien. Potem jak się wepchnął to nie zatrzymał się tak jak kulturalny człowiek by zrobił i nie naprawił lusterka. Ja tak robię, jak zaczepię kierownicą o czyjeś lusterko, a to się czasem w korku zdarza to zatrzymuję się, cofam, i poprawiam. I nigdy z agresją się nie spotkałem tak robiąc.

Z drugiej strony kierowca przesadził. Przecież to tylko lusterko, po uj mam jeszcze rysować sobie cały bok, tylko po to, żeby dopiec motocykliście który mi je przestawił. Lusterko wystarczy tylko ustawić we właściwą pozycję, a tak boczek do lakierowania.

zgielo

2012-05-22, 14:36
jak czytam wasze durne komentarze to nie wiem czy smiac czy plakac! jezdze na codzien w paryzu ( i tak wiem polska czy rosja to nei paryz ) tutaj za taki manewr jaki wykonal kierowca samochodu motocyklista sam by mu to lusterkow wlasno recznie wyrwal.. no i gdyby miala tu przyjechac gendarmeria i ocenic czyja byla wina i po obejrzeniu materialow dowodowego stwierdzila by wine kierowcy osobowki. i nie zapomnijmy o tym ze osobka tez ma hamulce widzac takiego dawce powinien nacisnac na ten hamulec i bylo by po krzyku.. ale stalo sie stalo i juz! tak widze to czerwne auto... ale jest tez zasada prawej reki powinien ustapic. a tlumaczenie ze jechal swoim pasem tez jest glupie, jak wymijasz rower to opuszczasz jego pas ruchu? aa i nie mam tych polskich znaczkow na klawiaturce wiec nie sie odpie**oli jakis gimbus.. tak wogole doby material do sprzeczek..

~Velture

2012-05-22, 14:57
zgielo napisał/a:

jak czytam wasze durne komentarze to nie wiem czy smiac czy plakac! (...) i nie zapomnijmy o tym ze osobka tez ma hamulce widzac takiego dawce powinien nacisnac na ten hamulec i bylo by po krzyku..


Idź się może pie**olnij czymś z łeb. To zawsze kierowca ma świętej krowie ustąpić? Nawet jak wina jest świętej krowy?

MOTOCYKLISTO! Patrz w lusterka! SAMOCHODY są wszędzie.

-ogi-

2012-05-22, 15:10
zgielo napisał/a:

[...] i nie zapomnijmy o tym ze osobka tez ma hamulce widzac takiego dawce powinien nacisnac na ten hamulec i bylo by po krzyku.. ale stalo sie stalo i juz! tak widze to czerwne auto... ale jest tez zasada prawej reki powinien ustapic. a tlumaczenie ze jechal swoim pasem tez jest glupie, jak wymijasz rower to opuszczasz jego pas ruchu?



1. Mógł go k***a nie zauważyć, kierowca ma obserwować co się dzieje przed nim, a w lusterka się k***a patrzy, jak sie wykonuje jakiś manewr, a on nie wykonywał. Obowiązkiem motocyklisty było zadbanie o to aby nie jebnąć w auto, bo to on wykonywał manewr wyprzedzania i to on nie zachował odstępu przy wyprzedzaniu, i jeszcze k***a jechał po nie swoim pasie, po to jest w przepisach ze z prawej mozna jak są dwa(w zabudowanym) lub trzy(poza nim) pasy żeby z nich korzystać.

2. Czy ty k***a wiesz w ogóle co to jest zasada prawej ręki? - "Zasada "prawej ręki" - pierwszeństwo z prawej strony - obowiązuje na skrzyżowaniach, a także wszędzie tam, gdzie przecinają się kierunki ruchu." a jak nie trudno zauważyć tu się nic nie przecina.

3. Wymijanie jest to przejeżdżanie lub przechodzenie obok pojazdu lub uczestnika ruchu poruszającego się w przeciwnym kierunku. Więc chyba k***a nie muszę.

4. Najpierw zrób prawko, a potem się wypowiadaj. Bo nie masz pojęcia o czym mówisz.

borisklinga

2012-05-22, 15:13
powinni wprowadzic kategoryczny zakaz motocykli na polskich drogach,

Earth

2012-05-22, 15:16
@up

Zakaż życia dla pojebów jak Ty.

L0b0

2012-05-22, 18:57
Spoko, motocyklista uderzył w lusterko bo kozaczył. Kierowca samochodu umyślnie zajechał motocykliście drogę i doprowadził do kolizji (stłuczki), zobaczył kamerkę albo ochłonął i sobie poszedł. W żadnym kodeksie niema że motocyklista jest najważniejszy, niema też nic o kolizjach w rewanżu czy obronie przez atak :)

@up dobra wiem "niema" to osoba niema. Miało być "nie ma" - sorry. :P

pr...........as

2012-05-22, 18:59
kierowca i motocyklista jak i parę aut z przeciwka jechało na poje po torach gdzie nie powinno ich być

Carol

2012-05-22, 20:27
I tak ruski z kulturą wytłumaczył mu podniesionym głosem, że źle zrobił. Zresztą tamten wiedział bo nic nie powiedział.

L0b0 napisał/a:

Spoko, motocyklista uderzył w lusterko bo kozaczył. Kierowca samochodu umyślnie zajechał motocykliście drogę i doprowadził do kolizji (stłuczki), zobaczył kamerkę albo ochłonął i sobie poszedł. W żadnym kodeksie niema że motocyklista jest najważniejszy, niema też nic o kolizjach w rewanżu czy obronie przez atak :)

@up dobra wiem "niema" to osoba niema. Miało być "nie ma" - sorry. :P


Nie poszedł tylko auto oglądał czy jeszcze czegoś nie uszkodził.

~PowerBoBass

2012-05-26, 00:52
-ogi- napisał/a:

2. Czy ty k***a wiesz w ogóle co to jest zasada prawej ręki? - "Zasada "prawej ręki" - pierwszeństwo z prawej strony - obowiązuje na skrzyżowaniach, a także wszędzie tam, gdzie przecinają się kierunki ruchu." a jak nie trudno zauważyć tu się nic nie przecina.



Gówno prawda. Zasada prawej ręki obowiązuje też poza skrzyżowaniami. Trzy pasy w jednym kierunku, na lewym auto, na prawym auto, a na środkowym luka. Oba mają zamiar wjechać w tę lukę. Kto ma pierwszeństwo? Nie, nie ten, kto ma Autocasco. Ten z prawej.

czerwo64

2012-05-27, 03:07
ja jak widze motocyklistow np sprzeciwka jadacego na czolowke to wjezdzam jak najblizej lini zeby sie ch*j ni zmiescil i rozj***l na drobne czesci, sie k***a pedaly nauczyly slalomem, dalej cwaniakujcie i sie kloccie kto ma pierwszenistwo, prawda taka ze wasze szczatki zbieraja z ulicy szpachelkami debile