18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura

P@...........@C • 2012-05-20, 00:24
na drodze :D


Mi...........an

2012-05-20, 00:48
Kultura. No co chcesz? Po prawej się nie wyprzedza w ruchu prawostronnym i ch*j! Niech się cieszy, że żyje i dziękuje kierowcy niebieskiego(fakt faktem też kawał ch*ja) za lekcję. Może czegoś go nauczy. Mogło być gorzej.

FryzjerZG

2012-05-20, 00:55
zwroccie uwage ilez ten skonczony kretyn mial miejsca po prawej stronie... wiem ze ciagle, ale jesli juz ma odpie**alac to tak zeby w nic nie przypie**olic.

-ogi-

2012-05-20, 01:15
1. Do k***y nędzy to się nazywa opóżnienie reakcji, gościu w aucie zjeżdżał blizej krawędzi zanim motocyklista przyśpieszył, jak się skapnął że ten go wyprzedza to odbił w lewo. Wystarczy troche pomyśleć zanim się kogoś będzie oceniać
2. Wyprzedzanie z prawej jest zabronione i w dodatku jeszcze k***a na moście gdzie jest ono wogóle zabronione.
3. Jakim trzeba byc pojebem żeby się wciskać w taką lukę między autem a murkiem, wiedząc że kierowcy samochodów nie są przychylni zbytnio motocyklom.

Fazer6

2012-05-20, 08:37
kazdy chce jezdzic bezpiecznie kierowca i motocyklista wiec po h*j takie cyrki na drogach ? dla wszystkich starczy miejsca!

okar19

2012-05-20, 11:27
dobrze że są napisy bo bym nie wiedział o co chodzi

Samilo

2012-05-20, 13:16
I tak motóry są zajebiste.

pokornyGNO

2012-05-20, 13:25
Kiedyś chciałem skręcić w bramę po prawej stronie i w tym samym momencie debil na motorku chciał mnie wyprzedzić właśnie z prawej :) Dla mnie lepiej, za kasę z jego oc wymieniłem sobie rdzewiejące już błotniki. Oby więcej takich debili, dla mnie zysk :)

tomqj

2012-05-20, 13:29
pokornyGNO napisał/a:

Kiedyś chciałem skręcić w bramę po prawej stronie i w tym samym momencie debil na motorku chciał mnie wyprzedzić właśnie z prawej :) Dla mnie lepiej, za kasę z jego oc wymieniłem sobie rdzewiejące już błotniki. Oby więcej takich debili, dla mnie zysk :)



supcio :)
a jaki rower masz?

Neuromancer_PL

2012-05-20, 13:31
Popatrzył w lusterko i widział dwa motory , chciał im zrobić miejsce żeby go wyprzedzili , nie jego wina że debil nie wie z której strony się wyprzedza. Ogólnie "motocykliści" to takie święte krowy , "Uważajcie na mnie , bo jadę na moturze" - gówno prawda , sami uważajcie . Okres letni i znowu więcej patrzenia w lusterka niż przed siebie , bo debile poprzesiadały się ze skuterków na ścigacze i zapie**alają po mieście 150km/h w krótkich spodenkach i klapkach.

Carol

2012-05-20, 13:49
Haha, "kierowco patrz w lusterka" najlepiej na raz w oba boczne, zainwestuj w operację korygującą wzrok na zeza rozbieżnego.

ooip

2012-05-20, 13:53
nauczy sie nie wyprzedzac prawa strona

verrnume

2012-05-20, 14:11
Kwestia nie jest w wyprzedzaniu czy nie, prawa strona, ale w zwyklym zdrowym rozsadku:
- na jezdni bedac jednosladem moge zajmowac caly pas, jechac jego srodkiem, lub lewa lub prawa strona, jesli ruch jest maly to mozemy sobie leciec srodeczkiem, jednak kiedy jest gesto trzeba pamietac o wypadkach losowych i ustawic sie tak zeby miec : widocznosc, jak i rownierz mozliwosc "ucieczki" lub "uniku" . Powyzej pan nie wykazal sie zbyt wielkim rozsadkiem.
- po drugie motocykl bedac jednosladem , zazwyczaj staramy sie wybrac optymalna trajektorie pod wzgledem widocznosci, jak i nawierzchni, kazdy wie ze na krawedzi jezdni sa dziury, jak i wiele syfow. I jesli sie juz ryzykujemy sie aby udac sie na "wrogie terytorium" to raczej pamietamy o tym aby wytracac predkosc za pomoca silnika a nie ostrego hamulca.
-po trzecie , jesli nie jest to sytuacja krytyczna, to dobrze bylo by zadbac o to zeby kierowca wyprzedzanego auta wiedzial co zamierzamy zrobic, sygnalizujac mu to np za pomoca swiatla kierunku.
-po czwarte, towarzyszac wypadkowi drogowemu ( jak ten pan wyzej na czerwonej maszynie) staramy sie najpierw zadbac o wlasne bezpieczenstwo , np zjezdzajac na krawedz jezdni ( z tylu mogla pedzic ciezarowka ) a nie kladziemy motocykla na srodku jezdni bo to gosciowi co sie wywalil w niczym nie pomoze. A bedac samemu w dobrym stanie mozemy tez pomagac innym.
-po piate, jesli napotykam na drodze, goscia ktory zachowuje sie nerwowo, i widze ze ewidetnie mu sie spieszy ( a mnie nie az tak bardzo, albo wogole ) czy to bedzie kierowca motocykla,auta osobowego, czy nawet traktora, zazwyczaj go przepuszczam, lub staram sie oddalic wyprzedzajac go i jadac szybciej, na poczatku filmu widzimy ze pan w niebieskim aucie sie spieszy, po co za tem przy pierwszej lepszej okazji , ktora nie jest postoj na swiatlach, starac sie go wyprzedzic?

Hippo

2012-05-20, 14:41
A myślałem że tylko w Polsce są takie pojeby że wyprzedają z prawej strony :roll: (motorynkami i samochodami)