18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dzieci katujące dzieci

Ratilt • 2009-09-04, 20:14
W wieku 10 i 11 lat dwóch brytyjskich braci ze skłonnościami sadystycznymi było już doskonale znanych służbom socjalnym i policji - informuje "Daily Mail". Jak więc doszło do tego, że dzieci te dopuściły się jednego z najbardziej wstrząsających aktów przemocy w Wielkiej Brytanii?

Dramat rozegrał się na początku kwietnia ubiegłego roku. Oprawcy najpierw zwabili swoje dwie ofiary do lasu niedaleko Doncaster, w miejsce, gdzie ludzie wyrzucają niepotrzebne rzeczy. Pretekstem miało być oglądanie lisów i żab. Na miejscu sadyści zaatakowali 9- i 11-latka. Kradzież pieniędzy i telefonów komórkowych były dopiero początkiem.

Później sadyści zaczęli bić swoje ofiary kijami i cegłami. 11-latkowi oprawcy zrzucili na głowę znaleziony w lesie ciężki, porcelanowy zlewozmywak. Następnie zawiązali mu na szyi pętlę z drutu kolczastego. Młodszy chłopiec z kolei był przypalany papierosem w powiekę i ucho. Sadyści zrobili mu ostrym kijem ranę na ramieniu, którą również przypalali potem papierosami.

Następnie oprawcy próbowali zmusić swoje ofiary do gwałcenia się nawzajem. Potem tańczyli wokół nich i drwiąco śpiewali: "Idziemy do więzienia". Pijąc piwo, oddawali też na swoje ofiary mocz. Obaj prześladowani chłopcy byli także deptani po twarzach, genitaliach i kłuci igłami.

Doszło do tego, że 11-latek w pewnym momencie błagał:
Zostawcie mnie, dajcie mi umrzeć!katowany 11-latek
zostawcie mnie, dajcie mi umrzeć! Sadyści tak też zrobili. Zostawili konającego starszego chłopca w lesie - półnagiego, na chłodzie.

Ranny 9-latek, zalany krwią i bez butów z trudem dotarł do zabudowań, gdzie poprosił o pomoc napotkaną parę przechodniów.

11-latka znalazł w lesie jego ojciec, niewiele brakowało, by chłopiec zmarł. Pogotowie lotnicze, które dotarło na miejsce, przez ponad godzinę próbowało ustabilizować stan dziecka na tyle, by można je było przetransportować do szpitala. Chłopiec miał tyle siniaków, że w szpitalu rodzice nie mogli go przytulić.

Obaj prześladowani chłopcy przeżyli, jednak odnieśli poważne obrażenia, wymagające długotrwałego leczenia i rehabilitacji. Ucierpiał zwłaszcza 11-latek, który potrzebował operacji plastycznej, by powrócić do w miarę normalnego wyglądu.

Nastoletni sadystyczni oprawcy zostali oskarżeni o próbę podwójnego zabójstwa oraz groźby pod adresem trzeciego chłopca, którego zaatakowali w podobny sposób tydzień wcześniej. Jednak sąd oddalił te zarzuty wobec nich. Jednocześnie sąd przyznał, że oprawcy spowodowali ciężki uszczerbek na zdrowiu dwóch ofiar oraz nakłaniali do odbycia aktów seksualnych. Sadyści zostali uznani winnymi również rozboju.

Okazało się, że sprawcy inspirowali się zabójstwem z 1993 roku, kiedy to dwóch 10-latków zakatowało 2-latka.

Chociaż braciom groziła kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności, zostali skazani tylko na 6 tygodni.

Sprawa wywołała wielkie poruszenie w Wielkiej Brytanii i dyskusję na temat tego, jak karać tak zwyrodniałych młodych przestępców. Kontrowersje wzbudza zwłaszcza fakt, że sadystyczni bracia byli już znani policji, gdyż wcześniej dopuszczali się drobniejszych przestępstw i wykazywali zachowaniami antyspołecznymi.

<WP.pl>

Kastrator

2009-09-04, 20:46
6 tygodni... :facepalm:
Na stos z takimi.... tacy już się nie zaklimatyzują w normalnym społeczeństwie...

rambo_killer

2009-09-04, 21:05
6 tygodni, tylko dla tego, że byli gówniarzami? Myślałem, że tylko w Polsce to jest możliwe.
Ciekawe czy rodzice tych "sadystów" są dumni, a może to dzieci kogoś z użytkowników tego forum?

MaraBM

2009-09-04, 21:08
...eh te dzieci...

MLPasd

2009-09-04, 21:08
Ja bym się poważnie zastanowiła nad odebraniem dzieci tym rodzicom. Nikt normalny nie wychowałby tak swojego potomstwa. Co za wzorce czerpali oni z domu?

prezi

2009-09-04, 21:28
tacy powinni dostawac tutaj specjalne konto V.I.P. :D

Gaucho

2009-09-05, 00:03
Widzę że wbrew założeniom nie ma na tym portalu sadystów :P

A tak na poważnie to brak słów...

Rafq

2009-09-05, 00:12
Dobra notka dla tych którzy twierdzą że holokaust był be i że niby dzieci na stosach - do gazu z nimi!!

Be6he6mo6th

2009-09-05, 00:32
Może wynająć Rosjan żeby wywiezli ich na syberie, niech walczą tam z zimą, i niedzwiedziami ; d :pejcz:

nikos

2009-09-05, 00:35
coś ci się pomyliło bo holokaust nie polegał na gazowaniu morderców i zwyrodnialców.

Kolesie prze poj***ni, 6tyg więzienia tu nic nie da trzeba ich do psychiatryka
i powinni dostać na forum konta V.I.P

mo...........ia

2009-09-05, 01:56
Dlatego jestem za aborcją.
Zabijajmy nienarodzone dzieci, dla ich własnego dobra.
Rzeźnia...

Modliszka

2009-09-05, 02:02
morphia napisał/a:

Dlatego jestem za aborcją.
Zabijajmy nienarodzone dzieci, dla ich własnego dobra.
Rzeźnia...



Myślę ze aborcja w tym przypadku nie wiele by pomogla tzn... nie sadze aby te dzieci urodziły sie "sadystami" zapewne bląd powstał w domu , patologia ...
wiele zalezy od tego jak były traktowane jakie mieli wczesne dziecinstwo , bo tak naprawde nadal sa dziecmi !
Aborcja pomoze w przypadkach Działu Anomalie rozwojowe...
Tutaj błąd narodził sie pozniej.

mo...........ia

2009-09-05, 02:10
modliszka napisał/a:



Myślę ze aborcja w tym przypadku nie wiele by pomogla tzn... nie sadze aby te dzieci urodziły sie "sadystami" zapewne bląd powstał w domu , patologia ...
wiele zalezy od tego jak były traktowane jakie mieli wczesne dziecinstwo , bo tak naprawde nadal sa dziecmi !
Aborcja pomoze w przypadkach Działu Anomalie rozwojowe...
Tutaj błąd narodził sie pozniej.



Oczywiście, że błąd narodził się później i zapewne z różnych warunków, których nie znamy. Można się domyśleć, że zapewne w dużej mierze zawinili rodzice, dlatego stwierdzenie: Jestem za aborcją. Niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci i lepiej, żeby się ich pozbyli wcześniej, niż później.

Modliszka

2009-09-05, 02:14
morphia napisał/a:



dlatego stwierdzenie: Jestem za aborcją. Niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci i lepiej, żeby się ich pozbyli wcześniej, niż później.



Nie moge sie z tym zgodzić tak do końca- teraz mozemy tak stwierdzic widzac do jakich podłych czynów byli zdolni .... ale matka z gory nie zaklada ze wychowa morderce ... nie wiem gdzie tkwi błąd ...
tak samo Ty jak i ja nie mamy pewnosci na jakich ludzi wyrosna nasze dzieci ( o ile bedziemy je mialy :) )

mo...........ia

2009-09-05, 02:30
modliszka napisał/a:



Nie moge sie z tym zgodzić tak do końca- teraz mozemy tak stwierdzic widzac do jakich podłych czynów byli zdolni .... ale matka z gory nie zaklada ze wychowa morderce ... nie wiem gdzie tkwi błąd ...
tak samo Ty jak i ja nie mamy pewnosci na jakich ludzi wyrosna nasze dzieci ( o ile bedziemy je mialy :) )



Szczerze mówiąc ta wymiana poglądów nie ma większego sensu. Dlaczego? Bo to jedno, wielkie GDYBANIE. Nie znamy historii rodziny, w jakim środowisku żyją/żyli, w jakich okolicznościach na świat przyszli chłopcy - bo to także jest bardzo istotne. Gdybamy, kręcimy się wokół tematu próbując ustalić cokolwiek, a zawsze będziemy dochodzić do niczego ;-)