18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelony nastolatek

ZjaranyZbyszek • 2015-10-13, 11:29
Na filmie widać Ahmad'a Manasra lat 13, podobno zakatował z kuzynem jakiegoś osadnika. Kuzyn zmarł na miejscu a nasz bohater został zostawiony bez opieki na wykrwawienie.
miejsce: Jerozolimia Wschodnia


tutaj dokładniej po angielsku:
Ahmad Manasra, 13 years old, was shot and injured by a settler this Monday in occupied East Jerusalem, along with his cousin Hasan, 15 years, who died of his wounds. The settler alleged that the boys charged at him with a knife although there is no credible corroboration of this allegation. 15 year-old Hassan died of his wounds. The video shows Ahmad, struggling for breath and crying, while an Israeli settler films him and shouts profanities at him and the boy stays on the ground without receiving any medical help. In the past two weeks, several Palestinian civilians were killed and injured from fires shot by armed Israeli settlers and soldiers who allege similar charges that have turned out to be falsehoods.





na harda chyba za slabe...

TristeFinis

2015-10-13, 11:41
Osobiście nie mam nic przeciwko aby każdy porządny kozojebca tak leżał na chodniku :3

sylwusiex

2015-10-13, 11:47
Ile jeszcze musi się wydarzyć sk***ysyństwa tym Palestyńczykom, żeby świat przejrzał na oczy. Nic więcej nie można napisać bo wszelkiej maści "ośrodki monitorowania" sponsorowane przez właśnie takich "osadników z bronią" już zacierają ręce.

nowynick

2015-10-13, 11:49
Teraz płaczliwe dziecko, przed chwilą bandyta z nożem, który wartość życia człowieka przeliczył na dinary...cóż zasłużył sobie... oczywiście jeśli "obiektywny" opis wydarzenia napisany przez żyda to prawda...

HO...........OR

2015-10-13, 11:52
Żydzi mordowani przez arabów, arabowie mordowani żydów mam to gdzieś czyli tam gdzie muzułmanie maja niewiernych a żydzi gojów.

RockyWood

2015-10-13, 12:47
@nowynick

czyli kolejna żydowska ustawka propagandowa - to na 99.9%. Gdzie teraz krzyczą organizacje ochrony praw człowieka? U żydów w ogóle jest coś takiego? W ogóle mam ostatnio wrażanie, że Izrael działa jak zupełnie inna planeta oderwana od reszty globu - wraz z Palestyną.

voidinfinity

2015-10-13, 12:56
Bo wszyscy semici to jedna rodzina - żydek czy ciapak - chłopak czy koza :amused:

lapps

2015-10-13, 13:01
RockyWood napisał/a:

@nowynick

czyli kolejna żydowska ustawka propagandowa - to na 99.9%. Gdzie teraz krzyczą organizacje ochrony praw człowieka? U żydów w ogóle jest coś takiego? W ogóle mam ostatnio wrażanie, że Izrael działa jak zupełnie inna planeta oderwana od reszty globu - wraz z Palestyną.



humanrightwatch cos plakal, ze zydzi uzywaja muslimskich terrorystow jako pretekstu ale bombarduja palestynskie osrodki mieszkalne na ktorych nie bylo zadnej dzialalnosci terrorystycznej i zadnych poszlak zeby ukrywaly sie tam jakiekolwiek zbrojne organizacje walczace o wolna palestyne czy nawet z niewiernymi...

ale swiat ma to w dupie... zyd sie przeciez sam nie zbombarduje ani nie wysle misji stabilizacyjnej do wlasnego domu. sankcji tez nie ma sensu samemu sobie nakladac

manos

2015-10-13, 13:15
Dwóch no prawie martwych kozojebców i jeden żyd - za dobre combo zawsze piwo :P

Cz...........el

2015-10-13, 14:16
skoro jesteśmy w tym temacie, to polecam książkę Normana Finkelsteina "Wielka Hucpa"

Goliard

2015-10-13, 14:42
Młody się złożył jakby wrocił z zawodów przechodzenia pod tyczką. Jako, że nie lubię się śmiac bez powodu, któryś z sadoli doszperał się dlaczego ich postrzelili?(pomijam to że bycie kozozjebem jest wystarczającym powodem)

TechnoVikingSven

2015-10-13, 17:21
w 1:10 widać osobę ze służb z nożem w plastikowej torbie.
Skończcie pie**olić o żydowskich spiskach, przejrzyjcie jeszcze raz sadistica i pokażcie mi gdzie żydzi topią ludzi w klatkach, rozstrzeliwują zwłoki niewiernych, dokonują egzekucji przez ścięcie nożem w biały dzień na środku miasta ku ogólnej uciesze tłumu.
Ja tam czekam aż izrael rozszerzy swoje terytorium dziesięciokrotnie kosztem muzułmanów wokół.

mygyry

2015-10-13, 20:38
Dzieciak jest po prostu ofiarą prania mózgu przez dorosłych pojebów, przykro patrzeć jak młody dzieciak w takich okolicznościach kona na ulicy i to tylko dlatego, że dorośli są popie**oleni

hardasztuka

2015-10-13, 22:17
Pierwszy raz widzę człowieka w pozycji żaby :v

xhgfhgf

2015-10-13, 22:39
Żydzi to wspaniały naród, oni się nie cackają z ciapakniętymi.