18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelony kibic na meczu

failtube • 2015-05-02, 21:48
Postrzelony kibic z broni gładkolufowej. Policja nie udziela pomocy.

gorczański

2015-05-02, 23:47
Nie bądź k***a żałosny ? jakie ma znaczenie... oczywiście, że ma ! Policja ma k***a do awantury nie dopuścić ? a co wy k***Y rozumów nie macie? To wy wszczynacie burdy. przez was zginał chłopak.
Wystarczy pomyslec ile kasy idzie na zabezpieczenie meczow przez takich kretynów jak ty.

Mam propozycje. przyszedłes tutaj sie wyżalic licząc na poparcie, ale ci sie nie udalo wiec sp***alaj tam skad przyszedles i sie nie pokazuj wiecej

eciol

2015-05-02, 23:51
Te komentarze tylko udowadniają, że kibole to jednak banda półmuzgów jest!
1. Idioci piszecie, że został zastrzelony... Jakby k***a ktoś specjalnie z ostrej amunicji między oczy strzelał
2. Gdyby siedział z dupą na trybunach, to nic by mu się nie stało.

Wypadek i tyle, policjant wcale nie ma frajdy z tego, że śmiertelnie go postrzelił, przypuszczam, że teraz ma masę problemów!

ge...........io

2015-05-02, 23:52
a może by tak to wszystko zostawić i wyjechać w Bieszczady?

Everlast1111

2015-05-02, 23:54
gorczanska napisał/a:

Nie bądź k***a żałosny ? jakie ma znaczenie... oczywiście, że ma ! Policja ma k***a do awantury nie dopuścić ? a co wy k***Y rozumów nie macie? To wy wszczynacie burdy. przez was zginał chłopak.
Wystarczy pomyslec ile kasy idzie na zabezpieczenie meczow przez takich kretynów jak ty.

Mam propozycje. przyszedłes tutaj sie wyżalic licząc na poparcie, ale ci sie nie udalo wiec sp***alaj tam skad przyszedles i sie nie pokazuj wiecej



Buahahaha chłopcze, wiedzą i inteligencja to ja Cię zjadam na śniadanie. Gówno o mnie wiesz.
Policja jest od tego, żeby pilnować porządku. Są w pracy i to jest ich obowiązek. Za to dostają pieniądze i jako osoby publiczne nie mogą dać się sprowokować. Koleżko, akurat na sadisticu nie jestem od wczoraj i dobrze wiem, ze tutaj poparcia bym w zyciu nie znalazł bo za dużo tutaj bananowców, społeczniaków i noł lajfów którzy nigdy styczności z policją nie mieli i nie wiedza jak oni funkcjonują. To jest ich praca i mają ją wykonywać rzetelnie.

Yomoma

2015-05-02, 23:55
Sorry że pytam o takie rzeczy na forum policyjnym ale jak oni są zabezpieczeni stojąc w zwartym kordonie przed kilkoma koktajlami mołotowa? pytam z czystej ciekawości czemu nikt z tych jakże "dzielnych" i "chętnych" do walki protestujących nie wpadł na tak genialny w swojej prostocie pomysł?

gorczański

2015-05-02, 23:58
Może zaraz kretynie powiesz ze dzięki tobie mają pracę bo chodzisz robić burdy na stadiony?

blade87

2015-05-02, 23:59
BongMan napisał/a:

Do agresywnej kibolskiej hołoty nie strzelałbym z broni gładkolufowej po nogach, tylko napie**alał ostrą amunicją po korpusie k***a. Raz-dwa by się odechciało szumienia i cywilizowani ludzie mogliby w spokoju obejrzeć mecz.



Tak jak ogólnie wk***iają mnie Twoje poglądy na większość spraw, tak teraz dałbym Ci tyle piw, że rzygałbyś cały rok :)

eciol

2015-05-02, 23:59
Everlast1111 napisał/a:



Buahahaha chłopcze, wiedzą i inteligencja to ja Cię zjadam na śniadanie. Gówno o mnie wiesz.
Policja jest od tego, żeby pilnować porządku. Są w pracy i to jest ich obowiązek. Za to dostają pieniądze i jako osoby publiczne nie mogą dać się sprowokować. Koleżko, akurat na sadisticu nie jestem od wczoraj i dobrze wiem, ze tutaj poparcia bym w zyciu nie znalazł bo za dużo tutaj bananowców, społeczniaków i noł lajfów którzy nigdy styczności z policją nie mieli i nie wiedza jak oni funkcjonują. To jest ich praca i mają ją wykonywać rzetelnie.



Powiem Ci k***a, że niezły patol z Ciebie wyrósł, skoro jako 22 latek jesteś ekspertem od styczności z policją.
Ciekawe gdzie jako pierwszy polecisz jak Ci syna zabiją, Chatę okradną, albo wpie**ol na ulicy dostaniesz....?

Everlast1111

2015-05-03, 00:00
gorczanska napisał/a:

Może zaraz kretynie powiesz ze dzięki tobie mają pracę bo chodzisz robić burdy na stadiony?



Ja nie chodzę robić burd na stadionie :)

PhantomMask

2015-05-03, 00:02
haha ja pie**ole co za patologia, policja powinna zacząć stosować normalną broń i walić w bydło :-D

Lukasero

2015-05-03, 00:02
U nas w kraju jest po prostu coś takiego jak szukanie powodów żeby krzyczeć JP 100%, j***ć k***y policyjne itp. Ludzie wchodzą na murawę, robią burdy, nie słuchają się policji, no to chyba wiadome że trzeba użyć środków skuteczniejszych... Fakt, chłopak dostał niefortunnie bo mało kto ginie od broni gładkolufowej ale cóż, odpie**alając burdy trzeba się liczyć z konsekwencjami. W stanach żadnej afery by nie było, tam każdy rozumie jak działa policja i walcząc z nią, będą mieli przej***ne.

dlugi_HR

2015-05-03, 00:02
co za bydło j***ne... takich to mi nie żal, wyrwali chwasta przyczyniając się do spadku przestępczości wśród patologii

LeszekCzarny

2015-05-03, 00:04
Zaraz bedzie polskie Baltimore. Pretekst zamieszek juz jest.

kubczyk

2015-05-03, 00:05
Everlast kompromitujesz się coraz bardziej z każdym postem. Skończ waść, wstydu oszczędź.

gosiakowyymis

2015-05-03, 00:06
co by nie zrobil na tym j***nym meczu, nie zasluzyl sobie chlopak aby strzelic do niego no k***a, troche czlowieczenstwa wielcy sadole-