18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelony kibic na meczu

failtube • 2015-05-02, 21:48
Postrzelony kibic z broni gładkolufowej. Policja nie udziela pomocy.

CiociaPestka

2015-05-02, 23:05
Rzucał się pseudo kibicek, to dostał - Jak Kuba bogu, tak bóg Kubie

Everlast1111

2015-05-02, 23:07
Grzegorz.C napisał/a:

tjaa jasne ciśniesz bekę na luzie odkąd wspomniałem że się zderzasz fiutkami z łysolem cioto :D



Cisne beke od mojego 2/3 komentarza tutaj głąbie :) a to że ty nie potrafisz wyłapać trollingu to nie mój problem :) Choć potrafie i zachowywac sie powaznie i pisać poprawnie to nie chce mi sie patrząc na to co za debile sie tu wypowiadaja pisząć że "dobrze sie stało" :)

Pu...........ly

2015-05-02, 23:09
@Everlast1111
To dawaj teraz tak na złość poprawnie językowo i po ludzku :P Z honorem itd. No nie daj się prosić, "trollu" Ty :D Prawie mnie strollowałeś

Grzegorz.C

2015-05-02, 23:10
Ciekawe czy się zarumieniłeś na myśl o byciu pchanym przez patryjote krzycząc "za [nazwa dowolnego klubu]" :D

BongMan

2015-05-02, 23:10
Panowie, gadałem z typem co jest informatykiem i robi w sieciach, między innymi tej, na której stoi serwer sadola. Za niedługo będę miał IP i adres naszego napinacza :D Chętni pisać na PW.

Everlast1111

2015-05-02, 23:11
Pustynne_sandaly napisał/a:

@Everlast1111
To dawaj teraz tak na złość poprawnie językowo i po ludzku :P Z honorem itd. No nie daj się prosić, "trollu" Ty :D Prawie mnie strollowałeś



Może kiedyś :D

Pu...........ly

2015-05-02, 23:11
BongMan napisał/a:

Panowie, gadałem z typem co jest informatykiem i robi w sieciach, między innymi tej, na której stoi serwer sadola. Za niedługo będę miał IP i adres naszego napinacza :D Chętni pisać na PW.

Bonguś Ty chyba sobie jaja robisz? :D dawaj mu hasło na płytę główną! :D hakier

Everlast1111

2015-05-02, 23:12
BongMan napisał/a:

Panowie, gadałem z typem co jest informatykiem i robi w sieciach, między innymi tej, na której stoi serwer sadola. Za niedługo będę miał IP i adres naszego napinacza :D Chętni pisać na PW.




Uuu normalnie strach się bać BongMan idziesz mi najebac ze tak sie mna zainteresoałeś idioto? hahahahahahaha :D Ja pie**ole co za błazen :D

KI...........R3

2015-05-02, 23:14
@Everszmato to wracaj na tego kwjejka a nie robisz z siebie pośmiewisko :-D Widać że z ciebie typowy buc który z góry jedzie po wszystkich. Jak chcesz trollować to rób to inteligentnie :-) Nawet Grzesiu C cie jedzie .

Grzegorz.C

2015-05-02, 23:15
Bongo ale teraz to wchodzisz na poziom tego zjeba :homer:

Everlast1111

2015-05-02, 23:19
KIERR3 napisał/a:

@Everszmato to wracaj na tego kwjejka a nie robisz z siebie pośmiewisko :-D Widać że z ciebie typowy buc który z góry jedzie po wszystkich. Jak chcesz trollować to rób to inteligentnie :-) Nawet Grzesiu C cie jedzie .



No to fakt, to ze Grzesiu C mnie jedzie to mnie boli najbardziej :D Mam rozumieć że to wasz internetowy przydupas? :D

Grzegorz.C napisał/a:

Bongo ale teraz to wchodzisz na poziom tego zjeba :homer:



Ja na twoim miejscu bym nie pogrywał z BongMenem bo ogarnie Twoje IP i Ci zhakuje kompa, ale wczesniej ci o tym napisze w komentarzu żeby Cie ostrzeć po to abys sie wywtraszył hahahaha BongZjeb :D

Sz...........an

2015-05-02, 23:40
No tak, przecież oberwał za nic. Siedział spokojnie oglądał mecz i nagle pach! Dostał...

failtube napisał/a:

Policja nie udziela pomocy.



A gdyby było odwrotnie? Czy kibice udzielili by pomocy policjantowi? Wątpię, co gorsza jeszcze by go dobili...

Konello

2015-05-02, 23:42
Już raz się wypowiedziałem na ten temat.... Zwierzęta powinny być trzymane w klatce...
Jeździłem na mecze kupę czasu.. a przez takich pojebańców przestałem jeździć... Szanować piłkę nożną i kibicować wybranemu klubowi!!! k***o jeździsz na mecze siać zadymy?? Umrzyj i tyle...

Everlast1111

2015-05-02, 23:43
A jakie to ma znaczenie za co dostał? Policja ma nie dopuścić do awantury, było tam ich wystarczająco dużo by uniemożliwić zadymę bez używania broni gładkolufowej. Wystarczy sam gaz pieprzowy który skutecznie sobie radzi z ludźmi, coś o tym wiem.
Uzycie broni nie było adekwarne do zagrożenia i ten co dał zgodę czy nakaz powinien ponieść konsekwencje.
Policja zawsze znajdzie wytłumaczenie a winnego nie znajdą bo nie ma jak. Pewnie niedługo napiszą, że chłopak sznurował buta, dlatego dostał w szyję. Ciekawy jestem czy jakby zrobić inspekcje kto tak naprawde jest tam kompetentny i po przeszkoleniach ile wyszłoby brudu na jaw. Niedługo się okaże, że podczas awantury, w chaosie pies wysrzeli pociskiem i oberwie jakis postronny kibic który siedzał 5 metrów wyżej i oglądał mecz. Chodzi o to, że oni nie celują, strzelają na oslep. Można nie lubić zadym, chuliganów ale tutaj jednak chodzi o ludzkie życie. Inna sprawa, impreza masowa a na stadionie nie ma karetki? Śmiech na sali. A policja dlaczego nie przystąpiła do pierwszej pomocy? Pewnie głąby nie wiedzieli jak takową sie robi. Człowiek umiera za plecami a oni stoją. Ludzie.

bocianoff

2015-05-02, 23:45
pie**olone k***a kibolskie bydło, tfu tfu

Najlepszym dowodem na to, że ci 'fani' to j***ne ameby umysłowe jest user Everlast. Ludzie święci, takiego przygłupa to ja dawno nie widziałem. Wielki k***a osiedlowy karateka co go życia ulica i śmietniki nauczyły. Siedź k***a cicho i wytrzyj brodę, bo od tak zawziętego szczekania pewnie się oplułeś.