18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelony kibic na meczu

failtube • 2015-05-02, 21:48
Postrzelony kibic z broni gładkolufowej. Policja nie udziela pomocy.

Cały_Idiota

2015-05-02, 22:54
Everlast1111 napisał/a:


Nie, ja mam mame a ty masz starą :)



Upodlasz się i nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz. :roll:

Everlast1111

2015-05-02, 22:55
LOADING... napisał/a:

@Everlast1111
Czytam twoje posty i śmiem twierdzić, że jesteś efektem ubocznym bezstresowego wychowania Porządnego wpie**olu od matki/ojca nie dostałeś.



Niesamoite do jakich wniosków doszedłeś jakaś nagroda ci sie za to nalezy? ch*j do dupy? :)

Cały_Internet napisał/a:



Upodlasz się i nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz. :roll:



Ty juz to zrobiłeś dodajac sobie taki avatar :D
Mam rozumiec że to twoja mamuska? :D

Kaskaderdx10

2015-05-02, 22:56
on jest albo debilem, który nie zdaje sobie sprawy że z każdym postem coraz więcej ludzi uważa go za kompletnego niedorozwoja i dalej brnie w to gówno
albo... jest trolem, w takim przypadku spoko

Pu...........ly

2015-05-02, 22:57
Everlast1111 napisał/a:



Mam nadzieje ze karetka niedojedzie na czas gdy twoja stara badz stary badz dziecko badz nawet ty sam bedziesz zdychał tepa k***o :D

Proszę przestań już pisać, sam przeciwko wszystkim, dla Ciebie Ty masz rację dla nich oni, ja czytam i się śmieję bo już zapominacie o co się kłócicie. Na przyszłość, nigdy nie mieszaj rodziny do takich spraw, nawet jeśli druga strona zaczęła, honor to rzecz deficytowa.

Grzegorz.C

2015-05-02, 22:57
Ty sobie Everszmato nie zdajesz sobie sprawy ale z dużo gorszego faktu - większość osób tutaj cieszy michę z tego jak się pultasz o jakiegoś patusa. Czyżby to był twój kochaś? :P

Everlast1111

2015-05-02, 22:58
Kaskaderdx10 napisał/a:

on jest albo debilem, który nie zdaje sobie sprawy że z każdym postem coraz więcej ludzi uważa go za kompletnego niedorozwoja i dalej brnie w to gówno
albo... jest trolem, w takim przypadku spoko



A co mnie to interesuje co o mnie ludzie tutaj i ogolnie w internecie myslą? Ja pie**ole :D Lata mi to koło ch*ja zjebie

Cały_Idiota

2015-05-02, 22:59
Everlast1111 napisał/a:


Ty juz to zrobiłeś dodajac sobie taki avatar :D
Mam rozumiec że to twoja mamuska? :D



Masz rozumieć, że atakując czyjeś rodziny wyłapiesz szybko W5 i skończy się twoja kariera na Sadisticu. Pyszcz dalej...

R4d0

2015-05-02, 22:59
Liczę na małe zamieszki jak w Słupsku parę ładnych lat temu.

Everlast1111

2015-05-02, 22:59
Grzegorz.C napisał/a:

Ty sobie Everszmato nie zdajesz sobie sprawy ale z dużo gorszego faktu - większość osób tutaj cieszy michę z tego jak się pultasz o jakiegoś patusa. Czyżby to był twój kochaś? :P



Top jest gorszy fakt? Niech cieszą wiesz co ci powiem? ja tez cieszę miche jak piszę :D Zjeby

Kaskaderdx10

2015-05-02, 22:59
Grzegorz.C napisał/a:

Ty sobie Everszmato nie zdajesz sobie sprawy ale z dużo gorszego faktu - większość osób tutaj cieszy michę z tego jak się pultasz o jakiegoś patusa. Czyżby to był twój kochaś? :P


myśle że coś w tym może być...
brakuje mu tego i szuka w internecie ch*ja do dupy

KI...........R3

2015-05-02, 23:00
Everlast1111 napisał/a:

CHULIGANI BYLI SĄ I BEDĄ !! A wam cwe*e noł lajfy tyle pozostało co komentarze na sadolu i udawanie ze sie jest sadolem hahaha a w rzeczywistosci potulne c**y na utrzymaniu rodziców



Lepsze to niż być utrzymywanym na rencie babki tak jak ty. Impotencie umysłowy, mendo społeczna. Stary a tak poboczem to nigdy nie miałeś ochoty strzelać z gładkolufowej do takich imbecyli ? Jak by mi dali to pierwszą bym tę suke ustrzelił co tak ryja darła.

LOADING...

2015-05-02, 23:01
Cały_Internet napisał/a:



Masz rozumieć, że atakując czyjeś rodziny wyłapiesz szybko W5 i skończy się twoja kariera na Sadisticu. Pyszcz dalej...



Aż dziw bierze, że jeszcze nie wyłapał :roll:

Grzegorz.C

2015-05-02, 23:02
Everszmata jak ładnie spasowała gdy wspomniałem o jego homoromansie. Szach mat dz**ko xD

Everlast1111

2015-05-02, 23:03
Cały_Internet napisał/a:



Masz rozumieć, że atakując czyjeś rodziny wyłapiesz szybko W5 i skończy się twoja kariera na Sadisticu. Pyszcz dalej...



Przestań myślisz że jak mnie zbanujesz na sadolu to ja sie tym jakos przejmę? Gdybym sie tego obawiał to bym zachowywał sie powaznie :) Poczytaj sobie moje wczesniejsze posty, na poczatku byłem wk***iony jak czytałem te komentarze tych zjebów a teraz od dłuższego czasu cisne beke z frajerów :)

Grzegorz.C napisał/a:

Everszmata jak ładnie spasowała gdy wspomniałem o jego homoromansie. Szach mat dz**ko xD



No normalnie wjechałes mi na ambicje, zagiąłes tak że teraz mi wstyd :) Ja pie**ole, gościu...

KIERR3 napisał/a:



Lepsze to niż być utrzymywanym na rencie babki tak jak ty. Impotencie umysłowy, mendo społeczna. Stary a tak poboczem to nigdy nie miałeś ochoty strzelać z gładkolufowej do takich imbecyli ? Jak by mi dali to pierwszą bym tę suke ustrzelił co tak ryja darła.



Nie ale zawsze mam ochotę bić takie społeczniary jak ty :)

A tak swoją drogą panie moderatorze co to jest W5 :D

[ Komentarz dodany przez: Duch: 2015-05-03, 00:02 ]
W5 to jest WD40 podzielone na 8 bez D.

Grzegorz.C

2015-05-02, 23:04
tjaa jasne ciśniesz bekę na luzie odkąd wspomniałem że się zderzasz fiutkami z łysolem cioto :D