18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelony kibic na meczu

failtube • 2015-05-02, 21:48
Postrzelony kibic z broni gładkolufowej. Policja nie udziela pomocy.

kalijanek

2015-05-02, 22:39
jutro jak wytrzeźwiejesz to będziesz wszystkich przepraszał niedoj***ny pedale

Grzegorz.C

2015-05-02, 22:40
@Pustynne sandały
Masz źródła na to?

Pu...........re

2015-05-02, 22:40
Everlast1111 napisał/a:



Spokojnie niedługo przez przypadek odjebią twoją starą na chodniku ciekawe co wtedy powiesz :D



Ty i te Twoje "argumenty". Jesteś debilem i tyle ;) W sumie szkoda że ten gościu nie żyje. Zapewnie 99% sadoli wolałoby, żeby to Ciebie odstrzelili. Oszczędziłbyś nam tych Twoich wypocin. Skończ podstawówkę to pogadamy. Bo na razie za niski poziom.

Cały_Idiota

2015-05-02, 22:43
Everlast1111 napisał/a:



Bo go k***a tam sciagli żeby robic pierwszą pomoc? co mieli go k***a na schodach reanimowac głąbie? pomysl k***a przerasta cie to?



A ja dotarłem do takiej informacji :
Jedna z kul raniła 27-latka, który wtargnął na boisko. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Oraz takiej :
Jeden z atakujących młodych ludzi, ranny w okolice szyi, po udzieleniu przez mundurowych pomocy przedmedycznej zabrany został do szpitala




Nie siedział grzecznie na swoim miejscu, tylko był jednym z zadymiarzy, którzy wtargnęli na murawę. Przestań się pluć i popracuj nad pisownią... :roll:

Everlast1111

2015-05-02, 22:43
BongMan napisał/a:


Patrzcie jaki odważny :D Taki chuligan, że z kolegami chce mnie bić :D Nie przebywam obecnie w Sosnowcu, ale na Zagórzu mam znajomych i to dobrych, więc żebyś za takie internetowe cwaniakowanie to ty nie skończył z ch*jem w zębach...



To ze z kolegami bede to nie znaczy ze z kolegami cie bede bił Sosnowiecka szmato hehehehe w ch*ju mam twoje znajomosci :) no nie ma cie bo własnie wyj***łes do katowic ze strachu hehehe

Grzegorz.C

2015-05-02, 22:44
Nadal mi nie odpowiedziałeś Everszmato..

Everlast1111

2015-05-02, 22:46
Cały_Internet napisał/a:



A ja dotarłem do takiej informacji:
Jedna z kul raniła 27-latka, który wtargnął na boisko. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Nie siedział grzecznie na swoim miejscu, tylko był jednym z zadymiarzy, którzy wtargnęli na murawę. Przestań się pluć i popracuj nad pisownią... :roll:



Nie mam ochoty zachowywac sie poważnie i pisac poprawnie czytajac tych głąbów :) typowe społeczniary :) jak mozna napisac ze dobrze zrobili te k***y maja nas chronic a nie strzelac po głowie to tylko swiadczy o ich niekompetencji ale jak tak tak ma byc skoro tak chodza ludzie bez gimnazjum a bron sie daje ludziom którzy nie radza sobie z pronlemami i sie wyżywaja na ludziach hehehe

Grzegorz.C napisał/a:

Nadal mi nie odpowiedziałeś Everszmato..



Twoja stara ci przekaże co mam ci do powiedzenia

Kaskaderdx10

2015-05-02, 22:49
Everlast1111 napisał/a:






Twoja stara ci przekaże co mam ci do powiedzenia




pisząc "stara" albo "stary" nigdy nie przekonasz ludzi że masz więcej niż 15 lat

też masz starą? czy może mame?
k***a kiedy sie gimbusy nauczycie...

Pu...........ly

2015-05-02, 22:49
Grzegorz.C napisał/a:

@Pustynne sandały
Masz źródła na to?

Niestety nie zapamiętałem nazwiska kobiety która była pielęgniarką w trakcie wybuchu powstania. Byłem na premierze filmu gdzie po spektaklu był wywiad z nią. Byłem też w muzeum Powstania Warszawskiego i kobieta powiedziała, że właśnie Ci chuligani walczyli. Starsza Pani mówiła, że przywozili do niej (do prowizorycznego szpitala) chłopców których kojarzyła i nie byli to grzeczni dobrze uczący się z dobrych domów, często byli to koledzy za którymi nie przepadała bo zaczepiali itd. mówiła że chamsko podrywali dziewczyny. Możesz mi uwierzyć lub nie, nie zależy mi na przekonaniu Ciebie, ale zapytałeś to odpowiadam.

LOADING...

2015-05-02, 22:50
@Everlast1111
Czytam twoje posty i śmiem twierdzić, że jesteś efektem ubocznym bezstresowego wychowania Porządnego wpie**olu od matki/ojca nie dostałeś.

gorczański

2015-05-02, 22:50
Najpierw szmato, to oni muszą siebie i reszte normalnego społeczeństwa bronic przed takimi zjebami jak Ty i ten twoj zaj***ny ziomeczek.

Everlast1111

2015-05-02, 22:52
Kaskaderdx10 napisał/a:




pisząc "stara" albo "stary" nigdy nie przekonasz ludzi że masz więcej niż 15 lat

też masz starą? czy może mame?
k***a kiedy sie gimbusy nauczycie...



Nie, ja mam mame a ty masz starą :)

Dymekx

2015-05-02, 22:52
Gdzie jest kareeetka, gdzie jest kareeetka~~ brakuje jeszcze "kto nie skacze ten jest trupem hop, hop, hop"

Everlast1111

2015-05-02, 22:54
Dymekx napisał/a:

Gdzie jest kareeetka, gdzie jest kareeetka~~ brakuje jeszcze "kto nie skacze ten jest trupem hop, hop, hop"



Mam nadzieje ze karetka niedojedzie na czas gdy twoja stara badz stary badz dziecko badz nawet ty sam bedziesz zdychał tepa k***o :D