18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelony kibic na meczu

failtube • 2015-05-02, 21:48
Postrzelony kibic z broni gładkolufowej. Policja nie udziela pomocy.

Imie_jego_44

2015-05-02, 22:28
I co teraz hejterzy kibicow? Niewinny czlowiek zginal,ntylko dlatego, ze mial pasje na, ktora prowadzona jest nagonka w mainstreamowych mediach! Mam nadzieje, ze to obudzi i zjednoczy kibolsska brac, zbierzmy sie w kupe, nie dajmy sie zasttraszyc! Jestesmy sola tej ziemi i to my musimy miec odwage przeciwstawiac sie niegodziwoscia sitwy! Widac boja sie skoro posuwaja sie do czegos takiego, dobrze, ze mamy tez niezalezne media, ktore sie tym zajma, na tvn czy gw na pewno sie o tym polowaniu na patriotow nie dowieciee. Swoja droga to duzo ostatnio tych wypadkow z udzialem policji. Anwy jestescie tak zmanipulowani, ze wrecz przyklaskujecie tym morderstwa!

Everlast1111

2015-05-02, 22:31
Cały_Internet napisał/a:

Skoro był taki spokojny to w jaki sposób znalazł się na murawie? Teleportował się z trybun? :lol:

Wdarł się na murawę i chciał walczyć, o został spacyfikowany. Proste.



Bo go k***a tam sciagli żeby robic pierwszą pomoc? co mieli go k***a na schodach reanimowac głąbie? pomysl k***a przerasta cie to?

Kaskaderdx10 napisał/a:


na utrzymaniu rodziców to pewnie sam jesteś
bo po wypowiedziach wnioskuje że albo masz 13 lat i za dużo rapsów słuchasz albo po prostu masz te ponad 20 lat i jesteś kompletnym debilem



ch*j mnie to interesuje co ty o mnie idioto sądzisz ja pie**ole moge mieć nawet 10 lat wiesz skąd jestem mozemy sie przekonac :)

Jak tam sadole j***liscie już małe koty? Hahaha co za sp***oleni ludzie uważaja sie za takich bez uczuciowych sk***ysynyów szkoda tylko ze na pozór bo w rzeczywistosci placzecie na filmach romantycznych hehehehehhe

gorczański

2015-05-02, 22:31
potraficie tylko burdy robić i zadymy, a normalne spoleczeństwa musi pozniej płacic za remonty stadionów. powinni was wszystkich wystrzelac było by o tyle mniej bydła w polsce. a z tekstem typu NO LIFE nie trafiłeś błaźnie bo wczoraj byłem na meczu- oczywiście nie piłki nożnej, i się świetnie bawiłem. nie wiem czy uwierzysz, ale nikt do nas nie strzelał...

KI...........R3

2015-05-02, 22:32
Kibole to śmiecie, sam na miejscu tego policjanta zapalił bym papierosa i dobił z przyłożenia. Btw. A ci co tam klęczą przy tym kolesiu to niby mu pomocy nie udzielają ? Widać że tam koleś ma skrzynkę z medykamentami ignorancie autorze.

Ps: Ci kibole uważających się za takich wielkich patriotów, prawicowców i ch*j wie kogo jeszcze, tak naprawdę przechodzą z klasy do klasy nie umiejąc historii własnego kraju. Śmieszy mnie wasze podejście do policji. Też ich nie lubię ale k***a szanuje pracę ,bo jak ktoś nie nienawidzi policji to chce żeby jej nie było, czyli k***a jest anarchistom lewa strona polityczna dla jasności. A jak ktoś mi pisał że ten typ jest niewinny biedaczkiem który całkiem przypadkiem dostał się pod lufe 12 gładkolufowej to niech się pie**olnie w ten zakuty łeb i usunie konto na sadisticu. A jak waszym zdaniem był taki biedny to trzeba było go ratować a nie k***a skandować jak murzyny.

kalijanek

2015-05-02, 22:32
everlast masz moc chłopaku, aż sobie osrałem gacie ze strachu

LOADING...

2015-05-02, 22:32
Tutaj macie akcję przed cały zdarzeniem. Patrząc na to też bym strzelał :D


Kaskaderdx10

2015-05-02, 22:32
Everlast1111 napisał/a:


wiesz skąd jestem mozemy sie przekonac :)


chłopczyku na prawde sądzisz że pojade do sosnowca bo tobie sie wydaje że możesz mi coś zrobić? bo twoje argumenty sie skończyły i jedyne co możesz zrobić to użyć (wątpliwej) siły?

przestań pajacować i weź sie za nauke bądź prace
żeby rodzice przestali sie za ciebie wstydzić

gorczański

2015-05-02, 22:32
a tekstami o biciu na osiedlach sam pokazujesz swój poziom kretynie. jestes tak samo zj***ny jak cała ta krzycząca trybuna.

Pu...........re

2015-05-02, 22:33
Everlast1111 napisał/a:



Bo go k***a tam sciagli żeby robic pierwszą pomoc? co mieli go k***a na schodach reanimowac głąbie? pomysl k***a przerasta cie to?



Zrobić pierwszą pomoc :samoboj:
Ale oni nie strzelali w stronę sektora nawet idioto. Nie widziałeś to nie pie**ol. Poza tym Ty się nie nadajesz do dyskusji. Każdy kto ma inne jest hejtowany przez Ciebie. Bardzo nerwowy jesteś, może powinieneś udać się do psychiatry?
Ja chodzę na mecze do młyna od 12 lat (wcześniej na boczną trybunę) więc skoro się orientujesz to wiesz, że jak zaczynałem to awantury były na porzadku dziennym. Nigdy policja to mnie nie strzelała, nie pałowała itp. Parę razy przeszukali i spisali. Na osiedlu też nikt mnie nie atakował. Da się? Da się ;)

Everlast1111

2015-05-02, 22:36
Kaskaderdx10 napisał/a:


chłopczyku na prawde sądzisz że pojade do sosnowca bo tobie sie wydaje że możesz mi coś zrobić? bo twoje argumenty sie skończyły i jedyne co możesz zrobić to użyć (wątpliwej) siły?

przestań pajacować i weź sie za nauke bądź prace
żeby rodzice przestali sie za ciebie wstydzić



W ch*ju to mam ale ten szczekasz BongMan podobno jest z Sosnowca wiec ciekawe czy bedzie taki odwazny to powiedzieć kibicom prosto w twarz? Chyba bo nie zero odzewu :) tak to z wami jest internetowe szczury

Pu...........ly

2015-05-02, 22:36
gorczanska napisał/a:

powinni was wszystkich wystrzelac było by o tyle mniej bydła w polsce.

Nie posuwaj się za daleko, może tak piszesz w rozpędzie, ale fakt faktem że to oni Ci kibole by pierwsi stanęli do walki za ojczyznę, a nie jacyś skejci czy inne p*zdryki. Nie bronię ich bo wyżej napisałem co sądzę, ale taka prawda. Powinni robić te swoje ustawki i wyładowywać energię, ale tak samo jak w Powstaniu Warszawskim, nie walczyli zniewieściali chłopcy, tylko właśnie tacy chuligani i to oni ginęli.

likeaJohnny

2015-05-02, 22:37
gorczanska napisał/a:

potraficie tylko burdy robić i zadymy, a normalne spoleczeństwa musi pozniej płacic za remonty stadionów. powinni was wszystkich wystrzelac było by o tyle mniej bydła w polsce. a z tekstem typu NO LIFE nie trafiłeś błaźnie bo wczoraj byłem na meczu- oczywiście nie piłki nożnej, i się świetnie bawiłem. nie wiem czy uwierzysz, ale nikt do nas nie strzelał...


Na takich piechota z bagnetami :v

Everlast1111

2015-05-02, 22:37
TomekA1986 napisał/a:



Zrobić pierwszą pomoc :samoboj:
Ale oni nie strzelali w stronę sektora nawet idioto. Nie widziałeś to nie pie**ol. Poza tym Ty się nie nadajesz do dyskusji. Każdy kto ma inne jest hejtowany przez Ciebie. Bardzo nerwowy jesteś, może powinieneś udać się do psychiatry?
Ja chodzę na mecze do młyna od 12 lat (wcześniej na boczną trybunę) więc skoro się orientujesz to wiesz, że jak zaczynałem to awantury były na porzadku dziennym. Nigdy policja to mnie nie strzelała, nie pałowała itp. Parę razy przeszukali i spisali. Na osiedlu też nikt mnie nie atakował. Da się? Da się ;)



Spokojnie niedługo przez przypadek odjebią twoją starą na chodniku ciekawe co wtedy powiesz :D

Grzegorz.C

2015-05-02, 22:38
@Everszmata
Czy to że nie mam odwagi czegoś powiedzieć oznacza że ta treść przestaje mieć wartość?

BongMan

2015-05-02, 22:38
Everlast1111 napisał/a:



Nie trolluje jak jest z Sosnowca to z checia mu pokazemy jak sie załatwia sprawy na osiedlu a moze nawet zjeb jest z zagórza


Patrzcie jaki odważny :D Taki chuligan, że z kolegami chce mnie bić :D Nie przebywam obecnie w Sosnowcu, ale na Zagórzu mam znajomych i to dobrych, więc żebyś za takie internetowe cwaniakowanie to ty nie skończył z ch*jem w zębach...