18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelony kibic na meczu

failtube • 2015-05-02, 21:48
Postrzelony kibic z broni gładkolufowej. Policja nie udziela pomocy.

Varg Vicerness

2015-05-02, 22:21
Everlast1111 napisał/a:



A skąd ty błaznie pie**olony wiesz że on wybiegł na boisko?!

"Policja zaczęła bez salwy ostrzegawczej walić z broni gładkolufowej w sektor wypełniony ludźmi. Postrzelili chłopaka który stał na sektorze. Broń gładkolufowa to broń która jest niebezpieczna w rękach niekompetentnych ludzi. Strzelać w tłum to metody jakie stosuje policja."



Czy to Twój przyjaciel był ze tak szczekasz ? Czy po prostu jestes JP100%?

Everlast1111

2015-05-02, 22:22
Grzegorz.C napisał/a:

Miał syna sam będąc szczylem? Dobrze dla dziecka. Lepiej być półsierota niż być wychowywanym przez zjeba. Może ta historia powtarzana mu przez rodzinę zniechęci go do pójścia w ślady zadymiarzy.



Hahahaha tacy jak ty są co dzien bici na osiedlach :) Frajer

BongMan

2015-05-02, 22:22
Do agresywnej kibolskiej hołoty nie strzelałbym z broni gładkolufowej po nogach, tylko napie**alał ostrą amunicją po korpusie k***a. Raz-dwa by się odechciało szumienia i cywilizowani ludzie mogliby w spokoju obejrzeć mecz.

Everlast1111

2015-05-02, 22:23
Varg Vicerness napisał/a:



Czy to Twój przyjaciel był ze tak szczekasz ? Czy po prostu jestes JP100%?



Szczeka to twoja stara gdy ją posuwam w dupsko

Kaskaderdx10

2015-05-02, 22:24
Everlast1111 napisał/a:



Zabiją badz pobiją ci kogos bliskiego tez bedziesz JP, a tymczasem jebac ciebie i twojego starego komendanta który własnie ci podaje do pyska internetowa c**o


przestań sie kompromitować szczylu

Everlast1111

2015-05-02, 22:24
BongMan napisał/a:

Do agresywnej kibolskiej hołoty nie strzelałbym z broni gładkolufowej po nogach, tylko napie**alał ostrą amunicją po korpusie k***a. Raz-dwa by się odechciało szumienia i cywilizowani ludzie mogliby w spokoju obejrzeć mecz.



Ujawnij się śmieciu bo z tego co sie orientuje ejstes z Sosnowca masz na tyle odwagi pogadamyz checia nawet dzisiaj dawaj smiało prov bong zjebie

Grzegorz.C

2015-05-02, 22:24
@Bongo
Pogarda dla bydła łączy ludzi, masz piwo.
@Everdz**ka
Pudło, sprzedałem raz takiemu śmieciowi jak ty kosę jak chciał się prawilnie naparzać i więcej żaden nie podchodził, mierne piczki silne w grupie :D

Varg Vicerness

2015-05-02, 22:24
Everlast1111 napisał/a:



Ujawnij się śmieciu bo z tego co sie orientuje ejstes z Sosnowca masz na tyle odwagi pogadamyz checia nawet dzisiaj dawaj smiało prov bong zjebie



ty nas tu trollujesz tak? to wszystko to sa zarty?xD

Everlast1111

2015-05-02, 22:25
CHULIGANI BYLI SĄ I BEDĄ !! A wam cwe*e noł lajfy tyle pozostało co komentarze na sadolu i udawanie ze sie jest sadolem hahaha a w rzeczywistosci potulne c**y na utrzymaniu rodziców

Pu...........re

2015-05-02, 22:26
Everlast1111, Oddawać strzał ostrzegawczy z broni gładkolufowej? Ty się dobrze czujesz? Pododdziały prewencji nie posiadają ostrej amunicji w czasie zabezpieczenia a gumowymi pociskami nie oddaje się strzałów ostrzegawczych. A tak dostał w szyję, że strzelając do oddalonego celu mały ruch bronią powoduje dużą niedokładność w trafieniu celu. Każdy kto strzelał kiedykolwiek dobrze o tym wie. Stał na sektorze powiadasz? To dziwne, że dostał na boisku. I nie pie**ol, że niedouczeni, bo żeby być w oddziale prewencji trzeba mieć więcej oleju we łbie niż ma cała Twoja rodzina. Dobrze zrobili. Odstrzelili jednego i reszta zmiękła. Tak właśnie wygląda prewencja. Chcieliście mieć tak jak w USA? No to macie.

Everlast1111

2015-05-02, 22:26
Varg Vicerness napisał/a:



ty nas tu trollujesz tak? to wszystko to sa zarty?xD



Nie trolluje jak jest z Sosnowca to z checia mu pokazemy jak sie załatwia sprawy na osiedlu a moze nawet zjeb jest z zagórza

likeaJohnny

2015-05-02, 22:26
Ojojoj, jestem taki zły! Papo smerfie :v!

Cały_Idiota

2015-05-02, 22:27
Skoro był taki spokojny to w jaki sposób znalazł się na murawie? Teleportował się z trybun? :lol:
Wdarł się na boisko i chciał walczyć, to został spacyfikowany. Proste.

Kaskaderdx10

2015-05-02, 22:27
Everlast1111 napisał/a:

CHULIGANI BYLI SĄ I BEDĄ !! A wam cwe*e noł lajfy tyle pozostało co komentarze na sadolu i udawanie ze sie jest sadolem hahaha a w rzeczywistosci potulne c**y na utrzymaniu rodziców


na utrzymaniu rodziców to pewnie sam jesteś
bo po wypowiedziach wnioskuje że albo masz 13 lat i za dużo rapsów słuchasz albo po prostu masz te ponad 20 lat i jesteś kompletnym debilem

Pu...........ly

2015-05-02, 22:27
"Wy macie nas bronić a nie zabijać..." rozwaliło mnie, rozumiem, że facet dostał nawet niesłusznie, bez ostrzeżenia, ma syna małego, ale ta grupka policjantów też zapewne ma dzieci i dla nich to ta banda "kibiców" jest kur.. i tak dalej (teksty kierowane w stronę policjantów) to samo sobie myślą obie strony o sobie. Oni chcą wrócić do swoich rodzin i często jak widać na różnych meczach, krzesła, race, kamienie itd. lecą w stronę policji bez ostrzeżenia. Wiem że trochę przesadzam, ale mnie to irytuje jak idzie się w wiadomym celu (robić burdę) czy to tutaj czy na innych meczach, a potem ból że ktoś dostał pałą i ma żebra połamane itd. tak samo są wkur... policjanci i też chcą dupy obić tym kibolom. Identycznie jak murzyny w Baltimore, leci murzyn się bić z policją, łapią go wrzucają do furgonetki i ma coś z kręgosłupem, jakby się tam nie pchał w wiadomym celu to by żył. Nie nie mam nikogo w policji.