18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postrzelony kibic na meczu

failtube • 2015-05-02, 21:48
Postrzelony kibic z broni gładkolufowej. Policja nie udziela pomocy.

LOADING...

2015-05-03, 00:07
@kubczyk
On już nic nie napisze. Dostał nagrodę.

bocianoff

2015-05-03, 00:08
Everlast1111 napisał/a:



Buahahaha chłopcze, wiedzą i inteligencja to ja Cię zjadam na śniadanie. Gówno o mnie wiesz. .



Ty k***a bałwanie śmierdzący, pieniek drzewa ma większe IQ.

tyber

2015-05-03, 00:10
@Loading... pięknie widać na tym filmiku jak koleś obrywa i krew zalewa mu bluzę :)

Insaner

2015-05-03, 00:11
Moderatorzy, odbanujcie go proszę. Wciągnęło mnie czytanie postów tej biedy umysłowej podczas jedzenia kolacji, a jeszcze nie skończyłem :(


gosiakowyymis napisał/a:

co by nie zrobil na tym j***nym meczu, nie zasluzyl sobie chlopak aby strzelic do niego no k***a, troche czlowieczenstwa wielcy sadole-



Nie rozumiem jednej rzeczy. Piszesz "trochę człowieczeństwa" - dlaczego ktoś ma traktować takie bydło na równi z człowiekiem. Ci tak zwani "kibice" sami z pełną odpowiedzialnością "wyjmują" się spod tego określenia poprzez swoje zachowanie. Im nikt nie każe robić burd, rzucać kamieniami. Nie widzę najmniejszego problemu nawet w zastrzeleniu takiej kreatury na środku boiska. To nie jest ktoś, kto znalazł się "w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie". Ma na co zasłużył.

Zresztą, nie oszukujmy się. Kim mogą być ludzie, którzy są gotowi bić się za swój "klub". To są właśnie te "osiedlowe Seby", dresiki z IQ oscylującym na granicy upośledzenia umysłowego. Bezrobotni, bez żadnych pasji, bez motywacji. Czy takie coś powinno żyć? Są bezproduktywni i bezwartościowi. Moim zdaniem w interesie państwa leżałoby wyczyszczenie kraju z takich "ludzi". Tylko zagrażają innym, oraz samym sobie. Swoim postępowaniem nic nie wnoszą.

Tafariel

2015-05-03, 00:15
Haha jaka ciekawa dyskusja :D Koleś z 10 IQ albo i mniej vs Sadistic.pl Marnie widzę Twoje szanse wojowniku szklanego ekranu (o everlasta mi chodzi bo on pewnie nie załapie do kogo to) a BongMan czeka za garażami po lekcjach :krejzi:

De...........37

2015-05-03, 00:17
Ewidentny błąd policji. Zamiast pompy z gumowymi kulami powinni użyć CKMu.

gosiakowyymis

2015-05-03, 00:19
wy sie smiejecie a w tej miescinie te ziomki rozj***li caly komisariat :D