18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Posterunek policji we Francji

~Velture • 2023-06-30, 19:27
Po zakończonych zakupach czas na ciepłe przyjęcie u dzielnicowego. :idzwch*j:


Antoni79

2023-07-01, 07:10
Ani trochę nie jest mi ich żal. Karma wraca. Niemcy spedaliły się i zaczerniły, a teraz włochate Niemki r*chają dzikie murzyny a reszta pie**oli się w dupę bo taka moda. Hitler w grobie się przewraca. Głupio zabrzmi, ale tę część Europy wyprowadził genetycznie na prostą a lewactwo w 5 lat zniszczyło światowe mocarstwo. Tego robactwa już nikt nie wypleni, bo nikt na to nie pozwoli. Polityka Hitlera doprowadziła do powstania dobrej bazy rozwojowej. Wytruł 7ydów, pedałów, dałnów i zostawił karne, czyste społeczeństwo, które w każdych warunkach odbuduje się do mocarstwowości w 10 lat. Zrobił doskonałe podstawy struktur, które odbudowują państwo przemysłowo, gospodarczo. Oni jako państwo byli po wojnie w gorszym stanie niż my, bo jeszcze pod rozbiorami.

Francja to k***y. Gorsze niż Niemcy w ubiegłym wieku bo już daleko wcześniej dokonywali ludobójstw na dużą skalę. Wycięli gilotyną 95% szlachty i duchowieństwa, a Napoleon to nie był Dalaj Lama. Te ich murzyny to zapłata za kolonializm.

Dominikku

2023-07-01, 09:54
W ameryce powinno się co sezon robić odstrzał czarnych i latynosów co sezon tak jak u nas z dzikami.

LaChupacabra

2023-07-01, 11:13
Jeszcze tego nie wiemy, ale Hitler 2.0 się już urodził.

andrew31

2023-07-01, 15:32
Moje pytanie jest takie. Dlaczego nie słychać strzałów? Przecież jak niebezpieczne zwierzęta atakują ludzi trzeba odstrzelić.

Devill11

2023-07-01, 16:28
A gdzie policja?

Doman1

2023-07-01, 17:13
Ja się dziwię, że jeszcze policja nie wychodzi z karabinami i nie strzela do nich wszystkich jak leci bez pie**olenia się z małpiszonami...

Kurisu

2023-07-01, 18:40
Czemu jeszcze nie ma stanu wyjątkowego/wojennego? czemu nie ma wojska i nie strzelają do murzynów jak Policja strzelała do górników za Tuska ?

bakubakubaku

2023-07-03, 21:12
flejtuch napisał/a:

Nawet odgłosy małpy wydają sk***ysyny....



To plemie z Wakandy z czarnej pantery :D

Córka_Spawacza

2023-07-19, 04:08
flejtuch napisał/a:

Nawet odgłosy małpy wydają sk***ysyny....



No bo to małpy są