18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Posterunek" na STOPie

Dominias • 2013-06-18, 22:00
Tak policjanci z Witkowa łamią przepisy..


misiorysio

2013-06-19, 21:32
pie**olicie wszyscy, policjant zauważył znak stop no to sobie stanął, niestety nie było następnego znaku który by mu powiedział co dalej więc jak stanął tak został, biedny jeden

Angevil

2013-06-19, 22:23
m851 napisał/a:

wydaje mi się że gościu ma więcej odwagi w sobie niż całe pokolenie jp

Nie logowałem się tutaj z kilka miesięcy a zrobiłem to aby dać ci piwo za ten trafny komentarz! Pozdrawiam

tomal271

2013-06-20, 23:32
Pojazd na psie pały :D aż miło :P tylko mandaty umieją kur.... lepić :P nawet zaparkować baran nie umie :P cep po zawodówce w policji ... żalunio

DawioSkorpion

2013-06-23, 17:41
DjCash napisał/a:

Mógłby przy skręcie w prawo się o niego otrzeć ;) Byłaby afera!



Art. 222

§ 1. Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 wywołało niewłaściwe zachowanie się funkcjonariusza lub osoby do pomocy mu przybranej, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.


ale i tak zawsze policja ma "rację" nie jestem z tych JP no ale litości policja jak i straż miejsca jest potrzebna tylko do k*rwy nędzy oni mają pilnować porządku a nie myśleć komu wręczyć mandat żeby większą pensję dostać :/ i jeszcze to nadużywanie przywilejów ....