18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postęp po szwedzku

toka • 2012-09-28, 23:45
Natknąłem się na pewien dokument, który pokazuje jak Szwecja zatraciła się w postępie wolności źle rozumianej.
Osobiście uważałem, że kraj ten jest rajem, ale szczerze wolę Polską biedę niż pedała za ojca :ok***a:
Poruszony jest też wątek księży homoseksualistów, więc będzie pożywka dla hejterów.
cz.1

cz.2

cz.3


Mój pierwszy artykuł, proszę o wyrozumiałość :)

LICH0

2012-09-30, 10:53
Jebnięty kraj... przysięgam jebnięty. :homer:

T34v2

2012-09-30, 11:05
k***a mać. 3ci film- facet skrytykował pedalstwo, a ci debile postawili go przed sądem za posiadanie własnego zdania. Noż ja pie**ole. I jeszcze ten pedal z przedziałkiem - wysłać do obozu....
Mam nadzieję że u nas uda się wyplenić lewactwo i czegoś takiego nigdy nie będze, bo jak nie to trzeba stąd sp***alać.

go...........et

2012-09-30, 11:08
Jebnięty, nie jebnięty. Dobrze się żyje w Skandynawii póki co. Ale jeszcze chwila, jak brudasy zaczną się domagać swoich praw i szariat wprowadzą (a co, tulerancje mamy!).

Netanjahu

2012-09-30, 11:16
Oglądałem to na religii i pierwszy raz w życiu naprawdę doceniłem, że jestem katolikiem. Poza tym, to nasza religia, w porównaniu z innymi, nie jest taka zła, wystarczy spojrzeć na islam.

toka

2012-09-30, 11:33
Ja z ciekawości zapytałem historyka w szkole, ile tak naprawdę gejów/lesbijek zginęło w obozach, ponieważ ten "niby" ksiądz uważał iż obozy koncentracyjne miały na cele eksterminacje gejów. Nauczyciel powiedział mi, że potwierdzono śmierć 4 gejów w Auschwitz. Więc koleś chyba mija się z prawdą. Ot taka ciekawostka.

cannabis7777

2012-09-30, 11:37
"Nikt z nich życia swego nie lubi, a trzymają się go jak tonące szczury". Skoro tak im w Szwecji źle to czego nie pojadą gdzieś indziej?

Czajol3

2012-09-30, 11:57
@up
za taki socjal jak tam gwarantują, nikt Ci nie ucieknie !

jolmen13

2012-09-30, 12:45
Justtin napisał/a:



Hahaahaha, a skąd się biorą homosie? Pewnie myslisz ze z par homoseksualnych.

:idzwch*j:



nic z tych rzeczy :) Można by tam wysyłać też nowo narodzonych i niech tam sobie powoli żyją i umierają ;)

Sadoll

2012-09-30, 12:53
A aj myślałem że taki kraj jak Szwecja jest piękny i prawie doskonały... O ja k***a głupi...

szerszen188

2012-09-30, 14:49
Właśnie odkryłem prawdę. III wojna światowa odbędzie się na arenie Europy między homosiami a ciapatymi. To wszystko jest popie**olone.

sheriff180

2012-09-30, 15:06
Czas wszystkich uświadomić w temacie poprawności już nie mówi się gej pedał.Teraz narodziło się nowe poprawne i kulturalne określenie dla tzw.kochających inaczej WAGINOSCEPTYK hehehe.
A tak na poważnie do pieca z tymi wszystkimi pedałami najpierw związki partnerskie a później co adopcja.

Kimo36

2012-09-30, 20:27
cannabis7777 napisał/a:

"Nikt z nich życia swego nie lubi, a trzymają się go jak tonące szczury". Skoro tak im w Szwecji źle to czego nie pojadą gdzieś indziej?



Skoro tak Ci ch*jowo w Polsce to czemu z niej nie sp***olisz? Ta sama analogia, a patrz ilu z Nas tu siedzi.

miszcz310

2012-09-30, 22:31
@masabitumiczna
k***a człowieku ja nie widzę problemu wystarczy wziąć ślub (wystarczy cywilny) i masz problem z głowy. Twoja dziewczyna staje się najbliższą rodziną i nie potrzeba żadnego pie**olenia o związkach partnerskich. Poza tym przecież taki związek też trzeba by zalegalizować, a po jaki h*j tworzyć instytucję mini-małżeństwa.
Nie można być trochę w ciąży.
No chyba, że dziewczyna prosto z sadola, ale to i tak można załatwić poprzez zmianę płci. Wystarczy przecież, żeby się w papierach zgadzało.

P.S. Dla mnie jak już 10 lat jesteście razem i jeszcze masz jakieś wątpliwości to jesteś zwykłą p*zdeczką.

Mgla

2012-10-01, 00:17
A mnie wk***ia, że w Polsce nawet jeśli wybierzesz kremację, to musisz urnę zakopać na cmentarzu! j***ni lobbyści.

masabitumiczna

2012-10-01, 08:41
@miszcz310 - wątpliwości? dobre sobie...
Są różne sytuacje życiowe, np. osoby po rozwodach, które nie chcą wchodzić w związki małżeńskie, bądź nie mogą z jakichś przyczyn, a chcą być z kimś, mieszkać itp...
Z resztą zobacz sobie w statystykach czy wśród znajomych ile jest rozwodów.

p.s. Z tym ślubem to jakbym ciotkę swoją słyszał...