18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postal 2

ddss • 2013-03-05, 00:01
Witam
Jako że od dawna siedze na tym portalu i widze co się
z nim stało tzn.. Zamiast oglądać flaki rozp***@L
i przekleństwa moje spragnione oczy widzą słodkie kotki
i grubasa gotującego jajeczniczke ew wpadną
jakieś homo cycki dla gimbusa co wali nawet na reklame laleczki polly na tvn.



Postal 2
To jedna z najbardziej brutalnych gier XXI wieku
W której zaczynamy zwyczajny tydzień
w świecie ogarniającej nas bezczelności
i paranoji , szybko zdajemy sobie sprawe
że gra daje sporą satysfakcje i rozładowywanie
złości poprzez różne dziwne żeczy
takie jak rozwalenie łopatą pracownika urzędu
gdy stoimy długi czas w kolejce
albo szczanie na grubeg policjanta który wpierd@la
pączki jak świnia.

I tak przechodzimy cały tydzień dzień po dniu
w którym wykonujemy różne pojehane misje.

Krew flaki rozpie**ol wulgaryzmy
zajebiśc!e śmieszne akcje
nakładanie kota dupą na shotguna
i jaranie fajki.

Materiał własny jeszcze gorący.

Sadole jeśli nie graliście to macie materiał do nadrobienia :diabel:


weeds

2013-03-05, 07:42
ddss napisał/a:

Witam
Jako że od dawna siedze na tym portalu



Dołączył: 24 Lip 2012

Pozdro.

zachar1345

2013-03-05, 07:44
gdy moja mama słyszała przekleństwa kiedy grałem w postal zawsze powtarzała" Wyłącz tą popie**oloną grę pojebańcu" ahhh aż łezka w oku się kręci

Tomaszu

2013-03-05, 07:47
Mała część tu jest pokazana. Można było kopać leżące zwkłoki, które po kopnięciu zachowywały się dość realistycznie, można było rzucać w ludzi krowimi łbami w ludzi a ci ludzie potem wymiotowali, można było złapać kota i nadziać go na kałacha i nak***iać mu kule w dupsko aż go nie wyj***ło.
Nie pamiętam już w jakich okolicznościach, ale główny bohater potrafił popełnić samobójstwo wkładając sobie granat w usta.
Opcji było od zaj***nia, nawet ciapaci tam łazili i darli ryje.
Wspomnienia :-)

Swirussss

2013-03-05, 07:49
i k***a diabeł strzelający w ciebie spermą jako ostatni przeciwnik, to mnie rozj***ło jak w to grałem

Szaattan

2013-03-05, 07:53
Jak tak patrzę, to w dead island jest jakoś to bardziej przekonywujące, uderzasz w kończynę, łamiesz ją, odcinasz, odrywasz, potem reszta, głowa, korpus wykrwawiasz, może jak będę miał czas to i w to zagram, ale polecam raczej naszą narodową gierkę, za którą reszta świata ma nas za psycholi bo jest zbyt brutalna ;D

pcantis123

2013-03-05, 07:54
k***a aż się łezka w oku kręci.

piter1372

2013-03-05, 07:59
ahhh.. To się nazywa klasyk :D

Charles_Manson

2013-03-05, 08:03
Szaattan napisał/a:

Jak tak patrzę, to w dead island jest jakoś to bardziej przekonywujące, uderzasz w kończynę, łamiesz ją, odcinasz, odrywasz, potem reszta, głowa, korpus wykrwawiasz, może jak będę miał czas to i w to zagram, ale polecam raczej naszą narodową gierkę, za którą reszta świata ma nas za psycholi bo jest zbyt brutalna ;D



Może dlatego, ze między tymi grami jest k***a niemal 9 lat różnicy? Ja jebię, co za żłoby tu się udzielają. Mnie Postal kojarzy się z czasem gimnazjum, z którym tobie pewnie kojarzy się Dead Island, to by wszystko wyjaśniało.

aargh

2013-03-05, 08:30
I tak alone in the dark jedynka rzadzi ! :)

ll_Mario_ll

2013-03-05, 08:45
Voorhees napisał/a:



Może dlatego, ze między tymi grami jest k***a niemal 9 lat różnicy? Ja jebię, co za żłoby tu się udzielają. Mnie Postal kojarzy się z czasem gimnazjum, z którym tobie pewnie kojarzy się Dead Island, to by wszystko wyjaśniało.



Miałem napisać dokładnie to samo :D Słowo w słowo. Za tej jakości komentarze krata piwa !

A co do Postal 2 : Świetna gra choć irytowało mnie długie wczytywanie między lokacjami ale to tylko i wyłącznie wina "Pana" Celerona który pracował w częstotliwości 800mhz i ogromnej kości ramu pojemności 128mb.

A pamiętacie jedyneczke? I palenie przy pomocy miotacza ognia całej orkiestry przechodzącej przez miasto ^^ Może brakowało zrytych dialogów ale zabawa także była przednia.

werther

2013-03-05, 08:59
brendas napisał/a:

Mimo wartości merytorycznej, jak ku*** można napisać,"żeczy" no błagam...



Albo "paranoji:...

Mareczek-Mostowiak

2013-03-05, 09:07
Wejdź na Harda to będziesz miał te flaki, a nie siedzisz k***a na głównej. Gimbus

Antitheus

2013-03-05, 09:36
Enter po każdym "wersie" sugeruje czytelnikowi, iż to tekst liryczny. No k*rwa, ludzie.

bravoteampolska

2013-03-05, 09:43
ch*j nie gierka bynajmniej po tym filmiku to mogę stwierdzic .Dialogi rodem z gimbazu , gdzie to dzieciaczki nakręcają się tekstem jaki usłyszą w filmie z Pazurą , albo Lindą .
Gościu tnie kosa babę bez głowy po bebechach , a tu k***a nic , ani krwi ani ran , ani śladów nacięcia , równie dobrze poszedłby do lasu napie**alać nożem po drzewie .
Także jakoś mnie nie zachwyciła do tego stopnia , aby już miał jej szukać w necie

smyndryl

2013-03-05, 09:52
Drugi Postal? Nie rozmieszaj mnie waszmość, ta gierka była tak słaba, że litość bierze. Liczyłem na godnego następcę „jedynki" i się k***a przeliczyłem.