18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zły cygan

ja...........03 • 2011-11-22, 18:49


cytuję komentarz z yt „ policjant nopowiec napisal w raporcie że niedopałek spowodował pożar asfalcie”

Se...........ki

2011-11-23, 09:44
W prokuraturze był. Na policji był. A w urzędzie skarbowym? Kiedyś czytałem o kolesiu, który ma sąsiadów cyganów. Ten facet ma jakąś działalność zarejestrowaną i już kilka razy był wylosowany przez urząd skarbowy. A jego sąsiedzi nie pracują, pod domem same zajebiste fury, domy jak małe pałace. I do cyganów się nie dopieprzają, bo wiedzą, że nic to nie da. A my musimy tłumaczyć się z każdej uczciwie zarobionej złotówki.

No...........ck

2011-11-23, 11:16
Bardzo dobrze działająca policja. Jeszcze im podziękujemy

misi3k12

2011-11-23, 11:32
zonabregana napisał/a:

cygan czy nie cygan - gnojom się nudzi to mu spalili, a w tym momencie policja jest od tego żeby znaleźć i ukarać winnych. Po cywilu mogą sobie mówić i robić co chcą ale w takim wypadku powinni stanąć po stronie pokrzywdzonego (i tu muszę przyznać że jest nim facet od spalonego mercedesa).


Nie osądzaj ludzi pojednymmateriale - obejrzyj sobie nastepny material i poczytaj a potem sie wypowiadaj jak to ci szkoda "faceta od spalonego mercedesa" - jego powinni spalic - j***ne...go przekretasa
Zatrzymanie "faceta od spalonego mercedesa"

bania88

2011-11-23, 12:04
"Zazdroszcza bo sie staram, za granica", k***a sie starasz, jezdzisz po krajach i zasilki zbierasz k***o.

sosik

2011-11-23, 12:23
Ohoho widzę tutaj zgraję rasistów, którzy będąc z dala od monitora do Cygana nawet nic by nie powiedzieli :)

zonabregana

2011-11-23, 13:10
@misi3k12 nie osądzam tylko wyrażam opinię i tu masz rację że na podstawie tego jednego materiału, skoro cygan robi przekręty to niech się zajmie tym policja skarbowa bo od tego są. kto by racji tu nie miał (czy cygan bo mu spalili - czy którzy to zrobili bo mieli powód) któryś wydział się tym powinien zająć.

mlody354

2011-11-23, 14:32
ale nie powiedział że ukradł :D

Pan Mularz

2011-11-23, 15:21
No, czyli jak zwykle, miałem racje.
Ten facet, to zwykły kryminalista. Należało mu się.
Moim zdaniem powinien gnić w więzieniu do końca życia. On się nie zmieni.

bzykman

2011-11-23, 17:10
Dopóki cygan pracuje i płaci podatki to nie mam nic do niego

Adiro

2011-11-23, 18:36
Po samym jego charakterze widać, że mu się należało.

Gu...........99

2011-11-23, 19:55
@Mularz

Twoją największą zaletą jest skromność, mój mistrzu!

Zgadzam się natomiast z 2 - 3 linijką Twojej wypowiedzi.

W temacie - j***ć cygana, znalazł się k***a uczciwy, pracujący. Dwa słowa nie mogą w naturze występować obok siebie : "cygan" i "uczciwy".

Matuch90

2011-11-23, 20:15
No szkoda merca, ale k***a jak znam życie to na legalu się nie dorobił ! Nie lubię cyganów. Niech wypie**alają i tak tylko kradną !

logicoperation

2011-11-23, 20:18
moje miasto. Frajerstwo wozi się po całym mieście, i jak raz stanął na rynku z muza na full to dresiki podeszly sie zapytac czy jakis problem a on do nich z ryjem ze maja wypie**alac to mu potrzaskali morde i jeszcze do niego ze nie jest na swoim terenie wiec najlepiej zeby siedzial w piwnicy zanim mu rodzine pozabijaja. i mieli k***a racje teraz patrze a wielce sie pluje do kamery ku*as j***ny, zaraz reszte autek straci za takie gadanie.

wojas30

2011-11-23, 21:45
Niech u siebie tak kozakuje. I niech się u siebie dorobi. Ciekawe czy mu się uda. Swojego nie okradnie :)

djoshin

2011-11-23, 22:43
oni wiedzą oni wiedzą oni wiedzą to jakiś kononowicza cygański krewny od tego są oni od tego są oni od tego są