18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Ra...........og

2010-10-01, 21:45
Dziad_z_Lasu napisał/a:

A ja proponuję udostępnienie opcji raportowania postów do moderatora. Nie wszystko mogą wszak zauważyć sami, a tak mieliby o wiele ułatwioną sprawę, gdyby użytkownicy mogli bezproblemowo zgłaszać posty, do których mają wątpliwości.


Ta, a pomyślałes o gimbusach lub trolach naduzywajacych tej opcji

Turkusowa Dziewica napisał/a:

Jestem bardzo, bardzo za


O wilku mowa

Dz...........su

2010-10-01, 21:50
Cthulhu napisał/a:


Ta, a pomyślałes o gimbusach lub trolach naduzywajacych tej opcji



Cytując naklejki przy hamulcach bezpieczeństwa w pociągach: "nieuzasadnione użycie będzie karane".

teken

2010-10-01, 23:33
Conscribo napisał/a:



nie, bo to ma powodować, że przeczytasz też inne komenty. Właśnie udowodniłeś, że to dobre rozwiązanie chroniące przed bezmyślnym waleniem piwska każdemu komentowi oznaczonemu jako "najlepszy" ;)

Dlaczego wnioskujesz, że daje piwo każdemu ch*jowemu komentowi ? Chodzi mi o to, że jak widze zabawny koment to żeby dac piwo to muszę rozwijać wszystko, a jak jest np na 3 stronie to muszę wchodzić w cały temat.

.:...........:.

2010-10-01, 23:37
teken napisał/a:

Chodzi mi o to, że jak widze zabawny koment to żeby dac piwo to muszę rozwijać wszystko, a jak jest np na 3 stronie to muszę wchodzić w cały temat.


Każdego co innego bawi, idziesz na masówkę i presją tłumu się sugerujesz z tego wynika, szkoda. :-/

teken

2010-10-01, 23:40
nie sugeruję się presją tłumu. Ale skoro widzę jakiś fajny filmik/fotkę w komencie uznanym jako najlepszy i chcem dac piwo to muszę rozwujać wszystko i tego szukać albo wchodzić w temat.

peniseusz

2010-10-02, 02:14
jest to bardzo zj***ny pomysł.

a jak jest lepszy komentarz na który warto postawić piwo to go nie zobaczysz, a czasem się zdarza że 'najlepszy komentarz' się zmienia

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-10-02, 08:13
teken, a może sam wybierz najlepszy komentarz i temu daj piwo olewając całą resztę ?

Ra...........og

2010-10-02, 09:00
XaneX napisał/a:

teken, a może sam wybierz najlepszy komentarz i temu daj piwo olewając całą resztę ?


No co Ty, samodzielnie myśleć, nie powielać schematu? No k***a... czego Ty wymagasz ;-)

teken

2010-10-02, 12:27
Ja pie**ole, czasami mam wrażenie, że większość ludzi co się tu wypowiada jest ułomna albo na taką się kreuje. Wyj***ne mam na te komentarze, zazwyczaj ich nie czytam, ale jak już widzę coś zabawnego to muszę rozwijać całą resztę, której i tak nie czytam a szukam tego jednego i daję piwo.

Ale jak widać dla większości wnioskowanie to pojęcie nie znane i trzeba tłumaczyć wszystko jak dziecku albo niedorozwiniętemu umysłowo....

~Conscribo

2010-10-02, 12:39
teken napisał/a:

Ja pie**ole, czasami mam wrażenie, że większość ludzi co się tu wypowiada jest ułomna albo na taką się kreuje. Wyj***ne mam na te komentarze, zazwyczaj ich nie czytam, ale jak już widzę coś zabawnego to muszę rozwijać całą resztę, której i tak nie czytam a szukam tego jednego i daję piwo.

Ale jak widać dla większości wnioskowanie to pojęcie nie znane i trzeba tłumaczyć wszystko jak dziecku albo niedorozwiniętemu umysłowo....



no to masz odpowiedź, żę nic się w tej kwestii nie zmieni, dodatkowo, skoro tyle osob ma to samo, ale odmienne od Twojego zdanie, to zastanów się kto tutaj za ułomnego uchodzi ;)

Bl...........er

2010-10-03, 10:16
miedziak napisał/a:

właśnie po 2 latach w pewnym temacie uciułałem 10 piw. Co zrobić żeby teraz wyjść z poczekalni? :-P

http://www.sadistic.pl/flashback-vt5504.htm



Mówisz i masz ;-)

Dz...........su

2010-10-03, 11:08
OK, skonczyliśmy temat najlepszych komentarzy, to może wróćmy do raportowania postów?

miedziak

2010-10-03, 14:35
fajna by była opcja, gdyby nie było opcji zmieniania nicków :hitler:
X