18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~Conscribo

2010-09-18, 15:04
jeśli temat jest o polityce albo jej dotyka, to ciężko zabronić takich dyskusji w temacie.

Chyba, że to offtop to się zgadza

silesiaster

2010-09-18, 15:42
Conscribo napisał/a:

jeśli temat jest o polityce albo jej dotyka, to ciężko zabronić takich dyskusji w temacie.

Chyba, że to offtop to się zgadza



niech będą takie tematy ale dla wybranych

~Conscribo

2010-09-18, 15:47
to już śmierdzi ograniczeniem wolności słowa i na to Cent się nie zgodzi...

miedziak

2010-09-18, 18:12
a tam, macie chyba wszyscy jesienną depresję bo ciągle coś wam nie pasuję, a to że ludzie za dużo piszą na SB, a to że dyskutują na jakieś tematy.

A tak swoją drogą to proponuję wypuścić go z poczekalni http://www.sadistic.pl/pssie-mleko-vt50365.htm

Angevil

2010-09-19, 15:41

Chyba nie trzeba tłumaczyć o co chodzi, Basia gupia pinda ...

if...........yt

2010-09-19, 16:00
@up poruszyłem ten temat i olano mnie, reklamy to ch*je...

Lord of Suffering

2010-09-19, 17:14
Ifryt nie jesteś sam :-x (patrz strona wcześniej)

Vireek

2010-09-19, 19:52
Angevil napisał/a:

Obrazek
Chyba nie trzeba tłumaczyć o co chodzi, Basia gupia pinda ...



Basia szuka partnera już prawie rok. Pisałem, ale się nie odezwała :(

miedziak

2010-09-20, 13:27
Twój kawał jest nie śmieszny? pie**olnij emotkę :samoboj: i od razu weselej!

Moja propozycja jest taka żeby przy zakładaniu tematu z kawałami nie można było korzystać z emotek, dalsze komentarze w temacie mogą być zwolnione z tego zakazu.

marna

2010-09-20, 19:13
od kilku dni robi mi się takie coś

http://yfrog.com/bcscr2910543j

nie mogę ani emotikon wstawiać bo nie otwiera mi się ich lista ani wgrywać zdjęć czy filmików bo zamiast tego tam co ma się pokazywać otwiera się tylko takie białe okno :(
nie wiem czy to wina strony,kompa czy neta.. ale zgłaszam.

not_NULL

2010-09-20, 22:33
Sugestia techniczna:
Aby przyspieszyć 'wynajdywanie' już wgranych filmików (gdy po tagach się wcześniej nie znalazło, bo jakże zajebiście niektórzy tagują :roll: ) to proponuję troszkę usprawnić skrypt, żeby nie tylko sprawdzał dane z wgranego filmiku, tylko porównywał linki - tak jak działa wyszukiwarka tagów. Kiedy ktoś podsyła link z jutuba , to szukajka automatycznie wyskakuje mu z postem, do którego był użyty filmik stamtąd. Raz, że zaoszczędzi czas, a dwa, może zaoszczędzić miejsce na serwerze (o ile to jest magazynowane, a tak mi się widzi) i trzy - zawsze to jakoś odciąża transfer.

Oczywiście nie zadziała to gdy filmik jest wgrywany z innego źródła (np innego uploadera, ale też na youtube), ale w wielu przypadkach może to przyspieszyć i ułatwić poruszanie się po portalu - i tym samym sadol będzie bardziej user-friendly ;)

// Kto nie zrozumiał co mówię, niech po prostu przytaknie :amused:

Lashlo

2010-09-20, 22:35
_XaL_ napisał/a:

Sugestia techniczna:
Aby przyspieszyć 'wynajdywanie' już wgranych filmików (gdy po tagach się wcześniej nie znalazło, bo jakże zajebiście niektórzy tagują :roll: ) to proponuję troszkę usprawnić skrypt, żeby nie tylko sprawdzał dane z wgranego filmiku, tylko porównywał linki - tak jak działa wyszukiwarka tagów. Kiedy ktoś podsyła link z jutuba , to szukajka automatycznie wyskakuje mu z postem, do którego był użyty filmik stamtąd. Raz, że zaoszczędzi czas, a dwa, może zaoszczędzić miejsce na serwerze (o ile to jest magazynowane, a tak mi się widzi) i trzy - zawsze to jakoś odciąża transfer.

Oczywiście nie zadziała to gdy filmik jest wgrywany z innego źródła (np innego uploadera, ale też na youtube), ale w wielu przypadkach może to przyspieszyć i ułatwić poruszanie się po portalu - i tym samym sadol będzie bardziej user-friendly ;)

// Kto nie zrozumiał co mówię, niech po prostu przytaknie :amused:



A kiedy ostatnio wgrywałeś filmik?
To już istnieje. ;-)

~Conscribo

2010-09-20, 23:55
hard jest systematycznie (powooli) wrzucany na serwer sadolka, stare materiały z głównej raczej sporadycznie i nic się w tej kwestii raczej nie zmieni :>

marna

2010-09-21, 00:37
ekhm.. a co z moim problemikiem? :roll:
X