18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

silesiaster

2009-09-02, 21:10
Czy istniałaby możliwość wprowadzenia blokowania(ignorowania) w swoim profilu wybranych użytkowników - coś jak z ignorowaniem topiców - zależałoby mi na tym, gdyż jak czytam komentarze niektórych ludzi to krew mnie zalewa - a masochistą nie jestem i coraz trudniej idzie mi ignorowanie takich postów?

luki24

2009-09-03, 16:10
a ja zgłaszam propozycje ignorowania całych działów. Np ktoś nie chce oglądać "śmiesznych filmików" albo "śmiesznych fotek". Takie coś na przykładzie preferencji działu hard... Tam też wybieramy co chcemy oglądać a reszta jest niewidoczna dla nas.

Lashlo

2009-09-04, 22:11
Coś mnie się zesrało, na portalu widze same kawały, dodatkowo jak wchodze w np. Zdjęcia to mam:
Cytat:

Could not obtain limited topics count information

DEBUG MODE

SQL Error : 1030 Got error 134 from storage engine

SELECT COUNT(t.topic_id) AS forum_topics FROM (phpbb_topics t, phpbb_topics_ignore i) WHERE t.forum_id = 12 AND t.topic_id = i.topic_id AND i.user_id = 3417

Line : 285
File : viewforum.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/



Ło to.

Centurion

2009-09-04, 23:46
Powinno być ok, coś się w bazie sypnęło

A co do powyższych dwóch propozycji to nie przewiduję

Lashlo

2009-09-05, 00:01
Muchos gracias. :]

ke...........n1

2009-09-10, 16:43
Po kliknięciu "Oznacz wszystkie posty jako przeczytane" w historii nieprzeczytanych tematów przekierowuje mnie na adres: cat.htm-1, i wyskakuje 404

~ Kliknij Tutaj aby powrócić do Strony Głównej

Draxenus

2009-09-13, 03:28
Jak w temacie... Oglądam sobie przykładowy filmik powiedzmy 1:05. Ładuje się ładnie do 0:40 i nagle pasek odtwarzacza przeskakuje na koniec. Z początku myślałem, że to łącze, ale wcześniej było OK. musiałem tylko czekać na załadowanie.

Co się dzieje?

Ag...........pt

2009-09-17, 15:23
Proponowałbym zaliczenie komentarzy typu "stare" czy "było na..." do nic nie wnoszących do tematu i odpowiednie traktowanie, bo co mnie obchodzi, że jakiś no-life zna Internet na pamięć?

yarzapp

2009-09-18, 10:44
Szczególnie tych typu: "Było na...", przecież ideą tego portalu jest chyba zbieranie co ciekawszych rzeczy z Internetu, bo niektórzy zaglądają tylko tu i by nie zobaczyli jakby tu ktoś tego nie wrzucił. Te posty doprowadzają mnie już do pasji, szczególnie w tej formie
" Nie widzę sensu kopiowania z <blabla>, jak ktoś będzie chciał zobaczyć to sam wejdzie"

Ra...........og

2009-09-18, 10:50
w sumie to wystarczy rozszerzyć punk 5 regulaminu i po sprawie :)

Bogna

2009-09-18, 13:57
pkt 5 rozszerzyłabym o 'fake' albo 'photoshop' też.

marna

2009-09-18, 21:42
a ja sugeruje wprowadzenie małej innowacji. Na końcu strony głównej jest opis ilu kiedy było najwięcej użytkowników, kto ostatnio dołączył itp. może by jeszcze wrzucić coś takiego: "Urodziny obchodzą" i jakaś ikonka tortu i nazwa użytkownika mającego w danym dniu urodziny. może komuś zrobiło by się miło, że chociaż ktoś pamięta o jego urodzinach ;)
w końcu jest możliwość podawania swojej daty urodzin przy zakładaniu konta więc myślę, że dałoby rade coś takiego zrobić. kwestia do rozważenia według mnie.

BueR_MadasS

2009-09-18, 22:02
tonieja, Tort??? :samoboj:

tylko :sloik: :sloik: :sloik: :sloik: :sloik: :sloik: :sloik: :sloik: innej opcji nie ma w koncu 'marka' strony zobowiazuje :mrgreen:

Centurion

2009-09-18, 22:18
tonieja, taka opcja była tu wbudowana w ten skrypt domyślnie i była pierwszą którą z niego usunąłem

to nie jest forum wzajemnej adoracji i mam nadzieje że nigdy nim nie będzie ;)

andariel

2009-09-18, 22:48
Centurion napisał/a:

tonieja, taka opcja była tu wbudowana w ten skrypt domyślnie i była pierwszą którą z niego usunąłem

to nie jest forum wzajemnej adoracji i mam nadzieje że nigdy nim nie będzie ;)



Cholera, a juz mialam nadzieje na sloik ze swieczka... :(
X