18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Pomocnik Św. Mikołaja

2009-06-08, 21:21
a ja podbijam bo moja skromna prośba na zmienienie mojej nazwy z t na T w nicku nie została rozpatrzona :->

Pawlak_bd

2009-06-12, 15:49
ja proponuje zmianę zasad które decydują o wejściu tematów na stronę główną, bo często jest tak że ktoś za kilka sekund doda następny temat i chu.. bombki strzelił.

Ag...........pt

2009-06-12, 22:46
tutenchamonka napisał/a:

a ja podbijam bo moja skromna prośba na zmienienie mojej nazwy z t na T w nicku nie została rozpatrzona :->



Podpisuję się pod prośbą, ona zasługuje na "T". :)

Człapi

2009-06-13, 16:27
Czy w związku z tym ja także mogę ubiegać się o przerobienie pierwszej literki nicku na duże "C"?

.:...........:.

2009-06-13, 16:34
A nie można było o tym pomyśleć wcześniej? Teraz każdy u z małą literką będzie się domagał.

Ag...........pt

2009-06-13, 21:43
czlapi napisał/a:

Czy w związku z tym ja także mogę ubiegać się o przerobienie pierwszej literki nicku na duże "C"?



Jego nie poprę, on mnie wkurza :D

~Angel

2009-06-14, 10:48
Ja mam pytanko:
Gdzie się podział moj podpis i czemu nie mam go w edycji profilu?

yarzapp

2009-06-17, 23:46
Mnie to irytuje, że czasami można posta edytować, a czasami nie, nieraz się zdarzało, że chciałem zedytować, świeżo napisanego posta (bo na przykład zauważyłem literówkę) i się nie da, od czego to zależy?

Demoness

2009-06-18, 11:18
To ja mam takie pytanie...dlaczego jeśli wstawia się temat na harda, nie ma opcji wpisywania tagów?
W opisie nie zawsze pisze się przecież o tym, co na zdjęciu jest najistotniejsze, tzn. chodzi mi o słowa, dzięki którym można potem znaleźć, czy dane zdjęcie lub filmik już był.
Dla przykładu, dodawałam ostatnio zdjęcia z ataku tygrysa na człowieka w zoo - szukałam pod słowem "tygrys", ale nic nie znalazło, więc zdjęcia dodałam, przy czym okazało się potem, że taki temat już był inną nazwą, nie było w temacie ani w opisie słowa "tygrys" lub "zoo", więc pewnie trudno byłoby mi go odnaleźć
Chodzi mi o to, czy tagi nie byłyby przydatną funkcją, również na hardzie?
(chyba, że coś przeoczyłam :) )

Es...........ne

2009-06-18, 11:20
Demoness napisał/a:


Chodzi mi o to, czy tagi nie byłyby przydatną funkcją, również na hardzie?

jestem za, jak trzeba będzie to powpisuje tagi :D

Stivi

2009-06-19, 13:09
No a ja mam znowu co do gier prośbe :P

fajnie by było jakby osoby które mają tyle samo punktów na 1/2/ miejscu były pokazywane ex equo na pierwszym :O

kurosaki

2009-06-23, 01:17
ostatnio coś się stało z podpisami, w tagach np [b] pojawia się [b:1] i pogrubienie szlak bierze :-?

niunia3000

2009-06-28, 00:05
gdzie podział się hard?
X