18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lapps

2011-06-14, 15:15
kurcze przegladam ta strone antykomor i jakos nie moge znalezc zadnej obrazy :E zadnego ch*ja, gnoja, cwe*a, j***nego sprzedawczyka, sk***iela zasranego. nawet chama nie moge sie doszukac mimo, ze to nie obraza tylko krytyka braku kultury na ktora komorowski sobie juz wystarczajaco zasluzyl:P ale tam nie ma gorszych rzeczy niz te co byly na spieprzajdziadu albo u majewskiego. a glownie to tam sa niusy jak sie komorowski kompromituje. wiec sobie wykminili jeden z drugim ze puszcza abw zeby cichaczem stronke zamknelo, oficjalnie powiedzieli ze o niczym nie wiedzieli, tylko ktos komu bardzo zalezy na sprawiedliwosci w kraju rozkazal abw zamknac ta strone:E komorowskiego to nawet te zarty smieszyly, bo on ma dystans do siebie i potrafi sie smiac ze swoich bledow. tusk jeszcze nawinie gadke, ze trzeba w przyszlosci poprawic prawo zeby nie faworyzowalo politykow. w mediach sie to od odpowiedniej strony ukarze i juz k***a platforma sprawiedliwych. rycerze na bialych koniach. ludzie honoru i obroncy ucisnionych. za tydzien sie pusci temat zastepczy o bezdomnych czy raperach co propaguja narkotyki i juz nikt nie bedzie pamietal o calej akcji

Miranda napisał/a:

A mnie wk***ia jak ktoś nadinterpretuje niektóre przepisy. A jakby ciebie ktoś nazwał pedofilem, a twoją matkę k***ą, to też byś się cieszył, że jest wolność słowa?



tak cieszylbym sie bo moglbym mu odpowiedziec np."japa burdna dz**ko, cwe*u bez przyszlosci". tzn i tak moge chyba ze to ktos z po to sie lepiej nie wychylac.
ale moge sie za to pochwalic, ze nigdy nie polecialem z placzem do abw bo bo.. inne dzieci sie ze mnie smieja :oops:
tym bardziej ze jego nikt nawet nie nazwal pedofilem ani k***a ani nic z tych rzeczy ale i tak banda bezmozgich owiec bedzie bronic naczelnego barana, ze to nie o wolnosc slowa chodzi tylko obraze i zamach stanu.

Kriski

2011-06-14, 18:41
A ja nadal twierdzę że za politykowanie tutaj , powinno się banować !

golip

2011-06-15, 11:06
Robienie sobie żartów z polityków a wyzywanie ich od ch*ji to k***a nie to samo! Możesz powiedzieć dowcip o Polakach i większość osób się uśmiechnie ale jak powiesz "Polacy to ch*je" to już nie będzie tak k***a kolorowo. Jak za czasów Lecha ktoś by go nazwał ch*jem publicznie to też by go zlinczowali i nasłali ABW.