18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakupy w Holandii

mapecik1 • 2010-11-28, 23:02
Może kiedyś doczekamy się takich sklepów w Polsce? ;-)

yoshi

2010-11-29, 21:41
tam było 17 gramów/gram/grama k***a mać.

series

2010-11-29, 22:29
yoshi napisał/a:

tam było 17 gramów/gram/grama k***a mać.



1. Widać, że nigdy nie zakupywałeś nic w coffeshopie bo w taką titkę nie zmieści Ci się 17g, jest to tak jak pisali 1.7g.

2. 11 przykazanie, marihuana to nie ćpanie!

3. Ci co się nie zgadzają z moimi słowami z pkt. 2, to niestety nie mam zamiaru ich do tego przekonywać bo aż rozpacz bierze. :)
Pomyślcie sami logicznie. Alkohol - ciągłe awantury, wyzwiska, bójki nawet pomiędzy kolegami którzy ze sobą sami pili z okazji jakiejś tam. Marihuana - zajarali by sobie, nie było by tak, że od razu no ogar i na pogotowie tylko poczuł by się lepiej, zero spinek, awantur po po prostu mieli by na "wyj***ne". Ja osobiście jestem za legalizacją marihuany i myślę, że w naszym kraju tego nie zrobią poprzez te zasrane dopalacze! Żal ściska, sprzedawali zwyczajna trawę z chemikaliami, żeby coś tam klepało i kilka osób się przeliczyło niestety i teraz przez takie osoby nadal nie mogę sobie jarać legalnie tylko się kiziać w brami.. -,- .

Pozdrawiam :D Mój pierwszy post! ;)

Steve666

2010-11-29, 23:19
Na ch*j te teksty "widać, że nie kupowałeś nigdy w coffe shopie"? Jakby kogoś k***a obchodziło to, że jakiś jebak był tam i palił... Żeby to jeszcze jakiś wyczyn, lecz to jest chyba tam normalne no ale k***a trzeba sie pochwalić :-/

Moja wina, napisałem 170g, jest 1,7g i koniec tego tematu, wypie**alać.

series

2010-11-29, 23:24
Po prostu, chciałem umiejętnie dać do rozumienia ze jak się nie zna, to żeby się nie wypowiadaj .

@up . #w..

Pajoresko

2010-11-30, 00:11
totalstupidity napisał/a:


@marian19 ssij ku*asa,bo nie masz pojęcia o czym mówisz



Naćpał się i tyle ;D

Gienek2

2010-11-30, 06:57
SQT napisał/a:

kupować mogą wszyscy, tylko że w coffieshopach trzeba wypalić na miejscu a nie chodzić z torebeczką po mieście...



gdzieś czytałem że przy granicy z Belgią legitymują kupujących rozdają mandaty i nawet kolesiowi knajpe zamkneli bo sprzedawał turystą. miasto maastricht czy cos takiego

kidi1

2010-11-30, 10:58
Bujataka napisał/a:




To ja ci zaproponuje poczytanie o uzależnieniu od marihuany, bo z tego co widzę pojęcie masz małe. NFZ więcej wydaje na uzależnionych od kawy niż na "ćpunów" marichuany.
I te napady na dostawców... Całe osiedla by tylko czekały aby zajeb*ć zioło które można by było kupić za małe pieniądze i ryzykować aresztowanie - na pewno wszyscy by tak robili.



Więcej wydaje na uzależnienie od kawy bo kawa jest ogólnie dostępna a zioło jeszcze nie. A napady by i tak były, bo nie wiem czy wiesz ale w Polsce nie ma NIC za małe pieniądze. Ludzie kradną nawet zabawki ze sklepów ryzykując aresztowanie. Pracowałem jakiś czas w dużym markecie to wiem co ludzie wynosili. Nie jeden mój znajomy zniszczył sobie życie przez Maryśkę. Prawda jest taka że ten narkotyk wyostrza niektóre zmysły a niektóre otępia i mieli byśmy mnóstwo wypadków drogowych i przy pracy. Czemu? Bo nikt nie zabronił palić głupiemu człowiekowi.

yaiba

2010-11-30, 17:15
kidi1 napisał/a:



Więcej wydaje na uzależnienie od kawy bo kawa jest ogólnie dostępna a zioło jeszcze nie. A napady by i tak były, bo nie wiem czy wiesz ale w Polsce nie ma NIC za małe pieniądze. Ludzie kradną nawet zabawki ze sklepów ryzykując aresztowanie. Pracowałem jakiś czas w dużym markecie to wiem co ludzie wynosili. Nie jeden mój znajomy zniszczył sobie życie przez Maryśkę. Prawda jest taka że ten narkotyk wyostrza niektóre zmysły a niektóre otępia i mieli byśmy mnóstwo wypadków drogowych i przy pracy. Czemu? Bo nikt nie zabronił palić głupiemu człowiekowi.



Głupi jesteś i w ogóle sp***alaj!
W dupie byłeś i gówno widziałeś!
Jak czytam twojego posta, to się zastanawiam czy ty w ogóle widziałeś życie poza tym supermarketem...

mcmt

2010-11-30, 18:08
Nie ma piwa dla ćpunów :hitler:

Szikaka181

2010-11-30, 20:35
Steve666 napisał/a:

170 gram, za ile? Co to za waluta i ile kosztuje ten banknot, którym on płaci? :->
Z tymi dopalaczami, macie racje, ale z tego co slychać w TV, to rząd dał dupy z ustawą i dalej można tym obracać legalnie, czyż nie?
Daje piwo, bo ogólnie uważam takie sklepy za dobre rozwiązanie. Rząd pewnie miałby z tego podobny dochód co z alkoholu czy paliw, ale nie - lepiej k***a obiecywać co rusz to samo, wypie**alać pieniądze w błoto, bez sensu robić dym wokół jakichś ch*jowych tematów... zresztą POLITYKA = ch*j a PiS x Po = ch*j do kwadratu :roll:



Jeśli uważasz że to 170gram to nieźle Ci walą na paleniu. :)

yoshi

2010-12-05, 18:34
jeżeli tam było 1,7 grama to k***a to czemu znajomy taką samą kulke jeszcze podzielił na co najmniej 15 gramowych :o

Gienek2

2010-12-17, 09:16
haha a najlepsze jest że wyskakkują młodociani po 17-25 lat i bronią ganji, że nikogo nie zabiła, jak ktoś nie ma tolerancji do tego to zaraz piszą do niego w dupie byłeś gówno widziałeś ale przyjdzie dzień że będą pewni na 100% że sami tak mają i tlyko niepotrzebnie się prują do starszych od siebie

johnny boy

2011-08-11, 14:16
Gienek2 napisał/a:

prędzej to zniosą w Holandii niż będą legalizować, i tak już ponoć w niektórych miejscach tylko obywatele mogą kupować. co oczywiście też wpłynie na czarny rynek ale to już będzie to samo co u nas.



gdzie ty takie bajki słyszałeś? mieszkałem tam spory kawalek czasu (Rotterdam) i nigdy podobnej bzdury mi nikt nie powiedział

~tedwaha

2011-08-14, 11:52
17 gietów jak h*j, odzywają sie ci co k***a sami uprawiają... 1,7grama to blanta czystego bys nie skręcił...
a 170gramów to bys w reklamówce dostał. i tak samo wbijam h*j w tych co mówieą ze tam temat lekki jes, bo to gówno prawda, same topy to nie k***a liscie ze gówno ważą

PS w mały pakiet można upchać 5g nawet