18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakazana Reklama Hoop Coli bez cenzury!

misiamw • 2009-12-21, 12:34

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uznała, że reklamy Hoop Coli pt. Colędawanie mogą urażać przekonania religijne telewidzów i zdjęła spot z anteny. A Ty co sądzisz o oryginalnej wersji reklamy Hoop Coli?

papapishu

2009-12-21, 15:33
Myśle że po prostu w tej reklamie jest szatan, i dlatego jej zabronili.

mesiash

2009-12-21, 16:45
ale gdzie link do KRRiT? Bo to wszystko wygląda na grubymi nićmi szytą reklamę przez takie działanie

MorszczuK88

2009-12-21, 16:55
A ja mam na to wyj***ne jajca.

wexors

2009-12-21, 18:21
sereg napisał/a:

wex - jesteż pewny, że to przez podklad? codziennie słyszę w radiu reklamy allegro z podkładami kolęd, które swoją beznadzieją doprowadzają mnie do białej gorączki, a ta jest jakaś taka znośna :)



tak. na stronie hoopa masz napisane "wykorzystanie w reklamie melodii Hej kolęda i tym samym brak poszanowania dla przekonań religijnych odbiorców"

Hazreth

2009-12-21, 19:41
Większość "zakazanych reklam" to tylko chwyty marketingowe mające podnieść zainteresowanie produktem - podpisuję się więc pod tym, co pisze mesiash - link do oświadczenia KRRiT, albo to po prostu element kampanii reklamowej.

ferro

2009-12-21, 20:25
własnie widzialem w tv ta reklame bez podkladu i slow.. ale lecial tekst jak w karaoke, a na koncu lektor mowi ze reklama zostala zdjeta bo KRRiT nie zgodzila sie na emisje itd.. i dobrze ze tak pokazali - moze otworza oczy ludziom..

Weep

2009-12-22, 05:57
Na własne życzenie wystawiamy się na pośmiewisko w oczach reszty świata. :P