18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zabił się z powodu Facebook'a

raistpol • 2012-11-23, 23:36
Cytat:

W Rzymie odbył się pogrzeb 15-latka, który popełnił samobójstwo z powodu drwin na jego temat zamieszczanych na Facebooku. - Nie spocznę, dopóki nie znajdą się winni śmierci mego syna - powiedziała podczas uroczystości w kościele matka chłopca.

Andrea był postacią oryginalną i barwną. Nosił różowe spodnie i na taki sam kolor malował sobie czasem paznokcie. Autorzy jego fałszywego profilu na Facebooku wyciągnęli z tego wniosek, że chłopiec miał skłonności homoseksualne. Andrea śmiał się z tego, ale do pewnego momentu. We wtorek popełnił samobójstwo.

Rodzina, nauczyciele, koledzy i duża część opinii publicznej przekonani są, że powodem targnięcia się piętnastolatka na życie były drwiny z niego w internecie.

Według stowarzyszenia włoskich gejów, to typowy przykład homofobii, panującej także wśród młodzieży szkolnej. W przesłaniu do obradującego właśnie w Rzymie zjazdu stowarzyszenia, prezydent Giorgio Napolitano wzywa do walki z przejawami homofobii, które naruszają prawa i godność człowieka.



Kto noszący różowe spodnie i malujący paznokci na tenże kolor nie pie**olnął by sobie samobója? No kto?! :idzwch*j:

froobbie

2012-11-24, 17:33
siwens84 napisał/a:


Twoja stara??


Ale jak już baba wsadza drugiej babie łapki w kuciapkę i sie całują to jest cacy co nie???

Nie jesteś hompfobem tylko idiotą który nie rozróżnia pedała od geja i zwykłego szaraka od człowieka z własną osobowością.



Powinieneś wiedzieć że Sadistic to nie jest miejsce dla takiego dupowkłada jak ty. Idz zajmij się kudłatymi dupami swoich kolegów i udzialaj sie na gejowskich forach a nie tutaj.

Neruviel

2012-11-24, 17:49
k***a! Z homosiostwa nie można się nabijać ale z ludzi grubych/garbatych/krzywych to juz tak? Jak ktoś zrobi coś głupiego to się to za nim potem ciągnie. Obojętni mi są geje i lesbijki, obojętne mi jest, co robią w łóżku. No ale k***a, jeśli szczyl nosił różowe spodnie i malował pazury na różowo to sam się prosił o szyderstwa. Winę ponosi matka/ojciec którzy go tak wychowali, w duchu bezstresowego wychowania. Noszenie się w ten sposób kwalifikuję się do: a) zmiany płci b) psychologa c)wynik podano w wyżej opisanej historii.

anonymousm

2012-11-24, 17:55
froobbie napisał/a:



Powinieneś wiedzieć że Sadistic to nie jest miejsce dla takiego dupowkłada jak ty. Idz zajmij się kudłatymi dupami swoich kolegów i udzialaj sie na gejowskich forach a nie tutaj.



Odnoszę wrażenie, że cię poj***ło. Na Sadistiku może być sobie każdy, komu się podoba. Dzięki Bogu, nazistowskie p*zdy nie rozdają jeszcze banów.
Możesz sobie w podskokach zmienić zakładkę na rebelya.pl i poczuć się dobrze wśród innych kryptopedałów.

oGOALoneYaYo

2012-11-24, 17:55
W tym przypadku problemem nie jest pedalstwo i homofibia tylko glupota gowniarzy. Cytuje z basha:
<Rafał> Dla ludzi ponizej 18 roku zycia internet powinien byc tylko do odczytu.

Amen.

anonymousm

2012-11-24, 17:57
!Timon napisał/a:

@Krysss


To jest idea demokracji. Jeśli większość chce żyć w państwie homofobicznych dresów to będziemy żyć w państwie homofobicznych dresów. Jak się komuś nie podoba granice otwarte :)



Poj***ła ci się demokracja z hordą pierwotną. W prawdziwej demokracji mniejszości są szanowane i kultywowane, nawet takie, jaką reprezentujesz ty. Małe, zawistne, zazdrosne, nietolrancyjne, bezradne życiowo polactwo.

Pan_Doktur

2012-11-24, 18:12
Converter napisał/a:



Homofobie trzeba leczyc? trzeba z nią walczyć? bo to przeciez takie normalne kiedy jeden facet posuwa drugiego w jego kudlata dupe prawda? precz z pedalami! a homofobie popieram!



homofobia to złe słowo. Ja się nie boję pedalstwa, ja nim gardzę :emo:

anonymousm

2012-11-24, 18:18
oGOALoneYaYo napisał/a:

W tym przypadku problemem nie jest pedalstwo i homofibia tylko glupota gowniarzy. Cytuje z basha:
<Rafał> Dla ludzi ponizej 18 roku zycia internet powinien byc tylko do odczytu.

Amen.



Racja, z drugiej strony homofobia i w ogóle nietolerancja wiążą się z niedojrzałością.
Kiedy jeszcze nie wiem, kim jestem, utwierdzam się w swojej tożsamości, odrzucając gwałtownie wszystko co inne.
Kiedy miałem 9 lat latałem z szalikiem Legii i nienawidziłem widzewiaków.
Kiedy miałem 14 lat polowaliśmy w śmingus dyngus na pedałów w zielonym blaszaku, który stał jeszcze wtedy na Pl. Trzech Krzyży.
Dzisiaj mam 35 lat, od pięciu lat nie oglądałem żadnego meczu w piłkę nożną, a dwóch spośród moich najlepszych kolegów to niemieccy homoseksualiści.

squorpion

2012-11-24, 18:23
pedał to pedał na h*j drążyć temat

rawpanic

2012-11-24, 18:50
ja nigdy nie mialem nic przeciwko gejom ale k***a ubrac sie na rozowo i pomalowac paznokie to przesada...

Gandalf8

2012-11-24, 19:12
Juzm po tytule wiedzialem, ze to jest, z zalozenia, tak glupie, ze nie warto tego czytac. Bez czytania wiem to nadal

Macieyou

2012-11-24, 19:21
Bardzo dobrze, jednego mniej. Płakać po nim nie będę.

Plecionkarz

2012-11-24, 19:45
Najbardziej prymitywne są sztuczki pedałów żeby wywalczyć sobie dodatkowe prawa i przywileje. Twierdzą, że ich racja jest jedyna a każdy kto ma inne zdanie się myli i jest nazistą, zaściankowym polaczkiem, prymitywem. To oni są prymitywami bo cywilizowanemu człowiekowi sprawy r*chania nie przysłaniają całej egzystencji i są tylko dodatkiem do niej. Ich całe życie jest podporządkowane r*chaniu się w dupę i manifestowaniu swojej seksualności. Są jak zwierzęta. Od nich się rozlazła ta plaga aids bo ćpali, chlali, r*chali się w dupę codziennie z innym facetem a potem się zaczęły problemy ze zdrowiem i szukanie ratunku.

Jak ktoś czujący niechęć do pedałów jest bombardowany tymi wszystkimi obelgami to kto tu jest nietolerancyjny i prymitywny? Pedałom się zarzuca tylko pedalstwo a ich przeciwnikom setki inwektyw. Ci któzy domagają się tolerancji są najmniej tolerancyjni do wszystkiego co ich otacza i chcą to zmienić. A chyba istotą tolerancji jest to by nie narzucać komuś stylu życia który mu nie pasuje.

rusofil

2012-11-24, 22:28
A co mają do tego geje? To zwykły pedał był, jednego mniej, wspaniale. Poza tym należy nauczyć się mieć ludzi w dupie. Im większy wdupizm i tumiwisizm tym mniejsze prawdopodobieństwo samobója. Poza tym mamusia nie widziała, że synek robi się na pedała? Też głupia p*zda, nie zrobiła nic, by przemówić mu do rozsądku. Jakby synek był gejem, to by nic się nie stało. Ale czego się nie robi, by zaistnieć... Homofobię należy leczyć jako chorobę psychiczną, ale ta choroba dotyczy gejów, nie pedałów. Pedałów trzeba jechać ile się da.

!Timon

2012-11-25, 00:03
anonymousm napisał/a:



Poj***ła ci się demokracja z hordą pierwotną. W prawdziwej demokracji mniejszości są szanowane i kultywowane, nawet takie, jaką reprezentujesz ty. Małe, zawistne, zazdrosne, nietolrancyjne, bezradne życiowo polactwo.




Bezradny życiowo... może i tak :)

W PRAWDZIWEJ demokracji większość dyktuje warunki. Jeśli większość nie jest w stanie podejmować decyzji to nie jest to demokracja z definicji.
Ustrój o którym ty napisałeś to nie demokracja. Chyba jeszcze tego nie nazwali - możesz być pierwszy.
Nie martw się - ja też uważam, że ten ustój jest ch*jowy, ale jeśli jeszcze wypaczamy ch*jowy ustrój to dobrze nie będzie.

BongMan

2012-11-25, 15:46
k***aRomantyk napisał/a:


A co to ma do rzeczy? To, że tobie się coś nie podoba, nie znaczy, że każdego to brzydzi. pie**olenie, że lesbijska para jest ok - bo widok facetom nie przeszkadza, a gejowska fe - bo uderza w ich męskość. k***a, tak samo część kobiet pewnie brzydzi widok lesbijek. Nie muszą ci się podobać, ale to zaakceptuj.


Zadałem proste pytanie. Co byś wolał widzieć? Odpowiedz.