18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

wielkie biusty

Wilczex • 2009-11-15, 10:27
Według mnie same KŁAMSTWA zza oceanu:)

Tym razem uczeni zza oceanu postanowili sprawdzić, czy poziom kobiecego IQ zależy od wielkości biustu. W tym celu przeprowadzili badania na 1200 mieszkankach Chicago.

Wszystkie ankietowane kobiety podzielono, w zależności od wielkości piersi, na pięć grup (od ekstramałych po ekstraduże) i poddano testom na inteligencję. Rezultaty amerykańskich prac zaprezentował jeden z singapurskich dzienników, "Singapore Sin Chew Daily".

Okazało się, że właścicielki większych biustów są bardziej inteligentne od pań z mniejszymi piersiami. Badacze uważają, że to odkrycie łatwo wytłumaczyć – im pełniejsza miseczka, tym wyższy poziom żeńskich hormonów w organizmie – substancji odpowiedzialnych za poprawę rozwoju mózgu.

My jednak sceptycznie podchodzimy do tej teorii
i jednocześnie zastanawiamy się, czy podobne zależności zachodzą, jeśli chodzi o mężczyzn? Mimo wrodzonej ciekawości, postanowiłyśmy być ponad tym, a badania IQ pozostawić specjalistom z MENSY…

Źródło http://www.papilot.pl/article/6639/Czy-biusciaste-sa-bardziej-inteligentne.html

hedd

2009-11-16, 17:29
ja zawsze lublilem laski z niewielkimi bimbałkami ;) I większość moich dziewczyn właśnie nosiła pod koszulką A bądź skromne B. No, jedna miala obfite C, ale inteligencją nie grzeszyła. Ciekawe co na to by powiedzieli amerykanscy 'naukowcy' - przeciez skoro cycki ma duze to i IQ powonna też mieć spore, huh? 8-)

Wilczex

2009-11-30, 13:40
Może to wyjątek? :) Ja zawsze myślałam, ze jest odwrotnie zwykle - im większy biust tym mniejszy mózg... Ale żadnych badan nie robiłam, więc nie będę się sprzeczać z uczonymi i zabieram się za książki, bo w takim razie muszę duuużo nadgonić :)

mndc

2009-12-16, 20:07
Nie biust, lecz myśl bystra zrobi z Ciebie magistra, hehe:P

Mireillka

2009-12-27, 18:21
Nawet jeśli laska ma duży biust i wysokie IQ nie znaczy że możną z nią porozmawiać na poziome. Jak ją wszyscy za młodu lubili przez cycki to nie musiała się szczególnie wysilać żeby być fajna. Wkroczyła w dorosłe życie i jeszcze mniej musi się starać... Te z małymi chociaż zgrywają się na takie co mają fajny charakter.

Po za tym Extraduże cycki to mają extragrube babki zazwyczaj. A takie są najczęściej albo extra mądre żeby nadrobić wygląd, albo extra głupie bo się poddały...

Ra...........og

2009-12-27, 19:02
Mireillka napisał/a:

Te z małymi chociaż zgrywają się na takie co mają fajny charakter.


Albo nosza push up z duzymi gąbkami...

si...........nt

2009-12-28, 12:45
hahaha Baalp, dobre, jak juz sie jakis czas temu wypowiedzialam, wszyscy doskonale wiedza ze mam male cycki,ale jestem z nich zajebiscie dumna, moje malenstwa sa zajebiste i ch*j :) nie sadze zebym byla tepa, bo jakis naukałowiec tak powiedzial.
Najczesciej duze cycki maja kobiety zwyczajnie spasione. Chociaz nie jest tam opisane, czy chodzi o ponetne i ladne kobiety czy tez warchlaki z cyckami przepasanymi przez plecy.

To tak jak stwierdzenie(bylo tez cos takiego tez przez jakichs Amerykancow)ze osoby grube maja lepszy glos i zajebiscie spiewaja.Albo inne gowna ktore tam wymyslaja.

Ra...........og

2009-12-28, 12:48
sisteragent napisał/a:

To tak jak stwierdzenie(bylo tez cos takiego tez przez jakichs Amerykancow)ze osoby grube maja lepszy glos i zajebiscie spiewaja.Albo inne gowna ktore tam wymyslaja.


Ale praca doktorska napisana i $$ leci ;-)

Bonzdriver

2009-12-28, 13:28
zaczalbym od tego, ze inteligencja nie musi isc w parze z tzw. "madroscia", jesli zas chodzi o poziom intelektualny amerykanow to ciekawe dlaczego ich uczelnie wyzsze sa klasyfikowane jako jedne z najlepszych na swiecie, a najlepszy podobno nasz UJ jest na 383 miejscu w swiecie :idea: znajomosc geografii rowniez nie jest wyznacznikiem czegokolwiek, bo niby jakie korzysci daje mi to, ze wiem gdzie znajduje sie brazylia czy inna australia?


co do dużych cycków to chyba wiadomo co moglbym napisac :lol:
ci ktorzy gustuja w tych ekstramałych po moim dojsciu do wladzy beda przechodzic przymusowa terapie :hitler:

Ra...........og

2009-12-28, 13:35
Bonzdriver napisał/a:

ciekawe dlaczego ich uczelnie wyzsze sa klasyfikowane jako jedne z najlepszych na swiecie, a najlepszy podobno nasz UJ jest na 383 miejscu w swiecie



A ja Ci odpowiem:
$$$$$$$$
Badania kosztują, np 1g związku może kosztować kilka tysięcy $, do tego sprzęt itd itp...

Bonzdriver

2009-12-28, 13:42
z tego co kojarze to te miejsca przyznawane sa za liczbe publikacji i ilosc cytatow ktore poszly w swiat. i gdyby chodzilo tylko o $$$ to potega byla by arabia saudyjska albo inne panstwo w tych okolicach

Ra...........og

2009-12-28, 14:00
Bonzdriver, widze że nie rozumiesz systemu przyznawania dotacji na badania naukowe. Ale już mi się nie chce o tym pisać bo :offtopic: się zrobił

si...........nt

2009-12-29, 16:02
a slyszeliscie ta ciekawostke?

Podobno mezczyzni z duzymi penisami sa.....czarni ;]

yeni

2009-12-29, 20:02
sisteragent napisał/a:

hahaha Baalp, dobre, jak juz sie jakis czas temu wypowiedzialam, wszyscy doskonale wiedza ze mam male cycki,ale jestem z nich zajebiscie dumna, moje malenstwa sa zajebiste i ch*j :) nie sadze zebym byla tepa, bo jakis naukałowiec tak powiedzial.
Najczesciej duze cycki maja kobiety zwyczajnie spasione. Chociaz nie jest tam opisane, czy chodzi o ponetne i ladne kobiety czy tez warchlaki z cyckami przepasanymi przez plecy.

To tak jak stwierdzenie(bylo tez cos takiego tez przez jakichs Amerykancow)ze osoby grube maja lepszy glos i zajebiscie spiewaja.Albo inne gowna ktore tam wymyslaja.



jesli to Twoje w avatarze to piekniutkie i az chce sie liznac ;d!

Wilczex

2009-12-29, 20:18
yeni napisał/a:

az chce sie liznac



To się liźnij :P