18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wątpiący w "protesty"

Halman • 2020-06-04, 06:38

milcząca ale wymowna odpowiedź w kierunku biednych i uciśnionych... :amused:

Hrabia Drapula

2020-06-04, 19:26
czarnych w USA to jak w Polsce kibole, tyle że dużo liczniejsza grupa, zrobić zadymę, wpie**olić komuś, okraść, zniszczyć a wszystko to w imię tego że "ich" drużyna przegrała albo wygrała, okazja jest zawsze
tak samo tam, jak tylko czarne gówno zostanie ruszone to smród się rozlewa, i nie ma znaczenia czy to zrobił biały czy czarny brat czy nawet czarny rycerz
powinni wprowadzić wojsko i spacyfikować to bydło bo okradanie prywatnych sklepów czy niszczenie publicznego dobra to jakaś ch*jowa forma protestu, tym na górze to i tak wisi

niemamskarpet.

2020-06-04, 19:54
śmieszy mnie jak biały słowiański niewolnik gardzi murzynem którego stać z socialu na więcej niż przeciętnego polaka a najlepsze niedojeby mózgowe to ci co się martwią o polską gospodarkę przez 500+ ... ja pie**ole ludzie jednak to bydło do sterowania przez psy gończe i pastuchy

bleblebator1

2020-06-04, 23:16
A po piwnicach pochowane wielkokalibrowe 0,5 cala..

shaolinmaestro

2020-06-04, 23:29
Hehehehe - ciekawie jak tam w Alabamie :P

jasiek.kulaga

2020-06-05, 12:03
qaz123edc napisał/a:

Nigdzie nie napisałem że to jest właściwa forma protestu. Chodzi o to że to są konsekwencje kilkudziesięciu lat zaniedbań systemowych, drukowania dolarów na potęgę, oraz kultu konsumpcjonizmu i wychowania w duchu "american dream' co oznacza po prostu "po trupach do celu". Każdy na tym filmiku jest panem swojego losu i nie da sobie w kaszę dmuchać. Zajebiście, pozazdrościć



powiem krótko, klasycznie.... w dupie byłeś gówno widziałeś.... jeszcze za młody jesteś pomimo 30 lat by rozumieć systemy i politykę, aczkolwiek udajesz inaczej.

PieronJasnySzlag

2020-06-05, 13:04
Kiedy głodne dzikie zwierze podchodzi do osady to osady się broni a do zwierza strzela.
Tak jak na filmiku.

Cała ta lewica w gruncie rzeczy to marksiści dążacy do rewolucji więc zawsze będą popierać takie zezwierzęcenie i plądrowanie czyjejś własności w imie równości i walki z dyskryminacją.

mamut19

2020-06-12, 10:30
Co powiedziala ta babka w spodenkach?