18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uważaj gdzie lejesz

qubek90 • 2013-03-23, 16:09

Foodman

2013-03-23, 18:28
mialem kumpla ktory zginal lejac na transformator - kumple go 40 minut reanimowali - nie polecam

~CanesPL

2013-03-23, 19:05
Historia się lubi powtarzać.
Widok z innej kamery, na ten sam płot, szesnaście lat wcześniej. :piwo:

Nameless

2013-03-23, 19:16
Ale mieli synchro ;)

or...........ek

2013-03-23, 19:17
jest na to sposob ... sikając cały czas trzepać lulka w różne strony bedzie to powodowało sik nie prosty tylko przerywany.. dzięki czemu unikniemy właśnie porażenie prądem ... pozdrawiam :D

koziol93

2013-03-23, 19:56
no fucking way. To jest nie możliwe, człowiek jak leje to jest to strumień przerywany a nie ciągły, więc nie doszło by napięcie do k*tiego, chyba, ze było by tam jakieś zajebiście duże napięcie które dało by radę wytworzyć iskrę.... ale to nie możliwe bo szczyny nie przewodzą tak zajebiście prądu jak nam się wydaję..

Kryptonius

2013-03-23, 20:21
@CanesPL piwo za pamięć/ farta/ brak życia / ciekawe zainteresowania.

demz

2013-03-23, 20:33
Sonal, koziol93, powiedzcie to ludziom, którzy zginęli od sikania na trakcję metra. ;)
To, że coś było udowodnione w Pogromcach Mitów, nie znaczy, że tak MUSI być. Twórcy programu dostają wiele zażaleń od fanów, że wykonali eksperyment w niewłaściwy sposób, co może zakłamać wyniki. Oglądałem ten odcinek i było o strumieniu przerywanym, ale tak naprawdę żaden z nich nie odważył się przeprowadzić eksperymentu na sobie, więc wyniki na manekinie niekoniecznie muszą być prawdziwe. Że urządzenie pomiarowe nie wykryło nic też nic nie znaczy, bo maszyny nieomylne również nie są.
A tak poza tym to moderatorzy chyba przysnęli, bo temat powinien zostać skasowany. Ja dodałem gifa bez opisu to usunęli w 30 sekund. ;)

de...........nt

2013-03-23, 20:59
veroz napisał/a:

@deliriumpermanent
sam żeś fake



Sam żeś fejk :)

Co do "niewiele z tego rozumiem" - to chciałbym wytłumaczyć Ci znaczenie słowa "sarkazm", a także "dystans" wobec przyjmowanych bodźców zewnętrznych. Nie wiem jednak czy zrozumiesz. Czytając Twoje wypociny, zakładam, że nie, więc nie będę się spinał. W sumie, w dupie miałem to, czy filmik był fejkowy, czy nie, aczkolwiek wykonanie jest na poziomie efektów specjalnych z lat 70-tych. Film był pozytywny, śmiesząc mnie na swój sposób.

Ty zaś spinasz się tak, że obawiam się, aby Ci żyłka w dupie nie pękłą. Jeśli zaś wierzysz, że filmik nie jest prawdziwy, to obejrzyj go sobie 10 razy, zobacz cudowną synchronizację dwóch panów.
Wystarcza im jedna sekunda na stanięcie, rozpięcie rozporka i super synchroniczne rozpoczęcie lania.
Do tego mizerne efekty specjalne pie**olnięcia prądem. Przezabawny faktt, iż po porażeniu padają w tej samej sekundzie, 4 sekundy potem równocześnie wstają jakby nigdy nic i odjeżdżają.

Nie wspomnę o technicznej kwestii, którą poruszyło już kilku sadoli przede mną. Przez szczocha nie da się tak kopnąć. Chcesz tego czy nie.

Tak więc, albo jesteś niedowidzący, albo tępy.

A jak Ci się filmik podoba, to nie pij do innych, tylko se go oglądaj.

Nuckelavee

2013-03-23, 21:36
A czemu to niby nie można dostać prądem przez szczochy, raczej żadnych właściwości izolacyjnych nie maja a jeśli idzie o przerywany strumień to na pewno nie z takiej odległości z jakiej lali no chyba że ktoś ma problemy oddawaniem moczu. Natomiast jeśli idzie o synchronizacje to jest spowodowana tym że w tego typu ogrodzeniach prąd nie jest włączony stale a impulsami, inaczej w życiu by się z rachunku nie wypłacili i nic by się nie opłacało ogradzać takim płotem, więc nie musieli zacząć lać w tym samym momencie wystarczy że obaj zaczęli po 1 a przed 2 impulsem...

ddobry10

2013-03-23, 22:55
2 pieczenie na jednym ogniu :)

mik777pl

2013-03-24, 00:49
kozioł93 idź do lekarza bo masz kamienia albo coś w tym stylu...

RadzioC

2013-03-24, 01:25
Chcialem wstawic zdjecie spalonego penisa, szukajac po necie natknąłem sie na pewien wpis ktory całkowicie rozj***ł moj światopogląd. a zdjecia ufajczonego kutacha i tak nie znalazłem :D
Ps: dla ciekawskich- nikt nie udzielił porady :D

grsowy

2013-03-24, 16:35
Wg. mnie można spokojnie oberwać po sisiorze z elektrycznego pastucha istotna jest jedynie odległość. Oni tam stali dosyć blisko ogrodzenia i pewnie całkiem blisko generatora.. Musiało ich nieźle popieścić..

Pajoresko

2013-03-25, 00:03
kamanes napisał/a:

Ha ... nalali na ogrodzenie elektryczne które jest pod prądem ! Tłumaczę - ogrodzenie elektryczne to takie urządzenie które jest elektryczne i jest pod prądem !!



:)



to źle tłumaczysz, bo ogrodzenie może być pod napięciem ;] a nie prądem