18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraina

Siniter • 2014-02-19, 20:30
Ilu ukraińców z Majdanu straciło już życie ?
-
-
-
-
-
-
-
-
A kogo to k***a obchodzi :roll:

Ruciu

2014-02-19, 23:21
@prawie wszyscy up
Nie wiem po co ta spina o jakość żartu(mimo,że nie najwyższych lotów), gdyby nie Majdan nie byłoby tyle nowego materiału na Sadolu, więc dziękujmy Ukrainie za Majdan;p A tak poza tym :thisissadistic: , a nie kwejki i inne ścierwo, więc :idzwch*j: ! I macie maść, bo widzę, że ból jest ogromny.



jezyk

2014-02-19, 23:37
Małe dzieci nabijali na sztachety w płocie, kobiety ciężarne rozpruwali i w miejsce nienarodzonego dziecka zaszywali żywego kota. To tylko urywek zbrodni jakie popełniali Ukraińcy na polskiej ludności na Wołyniu.

~Faper Noster

2014-02-19, 23:41
Jaranie się Ukrainą to pedalstwo, a bracia Kliczko to ciota i ch*j

Outlaw20

2014-02-19, 23:42
Ukraina to nasz sąsiad, duży sąsiad. A co się robi z sąsiadami? Oprócz grabienia i rozbioru jest jeszcze handel. TAK! Handel! Pochodzę z Lubelszczyzny i tam handel z Ukraińcami to chleb powszedni. Nie mam na myśli kontrabandy na bazarach itp. tylko poważny biznes. Oni kupują u nas olbrzymie ilości materiałów budowlanych, okien, części zamiennych i wiele innych dóbr, które u nas produkujemy albo pośredniczymy w handlu, więc przestańcie pisać, że ta sytuacja nas nie dotyczy! Bynajmniej, taka destabilizacja kraju prowadzi do zapaści w handlu. Myślicie, że dlaczego Niemcy i cała Europa głaskają nas po głowie? Bo nas lubią? NIE! Żeby mieli gdzie pchać swój towar i budować tanie fabryki! Takie mamy realia, sory :) To samo my staramy się robić na Ukrainie, a gdy oni wejdą do UE to droga będzie jeszcze prostsza. To od wieków był nasz teren wpływów i taki powinien być. Jak już jesteśmy w gównie po uszy to przynajmniej powinniśmy się móc w nim troszkę poruszać. Dlatego nasz MSZ się tam pcha! I nikogo banderowcy i UPA nie interesuje. KASA KASA KASA! Tak samo było z Kaczyńskim i Gruzinami, którzy kupowali od nas broń rakietową. KASA KASA KASA!.
Ludzie dorośnijcie :)

contowsky

2014-02-19, 23:46
chciał zabłysnąć ale chyba mu nie wyszło

defcon1

2014-02-19, 23:49
Przede wszystkim nie nam się wpie**alać w sprawy obcych państw. Ktoś powie, że to nas też dotyczy. Ale dotyczy nas to tak samo jak każdego kraju UE, a to, że inne barany chcą wściubiać nosy w nieswoje sprawy to nie powód, byśmy robili to samo. Państwo to obywatele, niech więc obywatele Ukrainy decydują, nic nam do tego.

oc...........an

2014-02-20, 00:07
Z jednej strony zabolało, ale z drugiej to (podobno) jeszcze sadol...

AlexStrife18

2014-02-20, 00:08
Do autora Jebac Ukrainców i Amerykanów Już bym wolał trzymać sztamę z Ruskimi. I w razie wybuchu 3,wś miec zapewnioną jako taką ochronę. O niższych cenach na ich gaz nie wspominając. Już zapomnieliscie jak nam przodków mordowali? I za pomarańczową rewolucję pięknie podziekowali? Włazmy dalej w dupę ukraincą i amerykaną. Mamy i bedziemy gówno z tego miec.
Tyle ode mnie w temacie.
I prosze mnie nie przekonywac ze jest lub bedzie inaczej. Bo zdania nie zmienię.
A w dyskusje nie bede sie wdawac.

tomekwl3

2014-02-20, 00:16
Ciekawa sytuacja. Kilka tygodni temu w kilku postach solidaryzowałem się z ukraińcami, protestowałem przeciwko przyrównywania każdego z nich do zbrodniarzy z UPA - zostałem zmieszany z błotem i wyzwany od banderowców. Teraz była bitwa, polała się krew i od razu odwróciła się polaryzacja większości sadolowego grona. Swoją drogą Ukraińcy robią na mnie potężne wrażenie swą wytrwałością i niezłomnością. Szacunek i życzę powodzenia w walce o wolność z całego serca :)

franek000

2014-02-20, 00:26
Nie zapominajmy, że Ukraińcy sami wybrali Janukowycza na prezydenta w demokratycznych wyborach i nie pojawiła się żadna przesłanka, żeby sądzić, że wybory zostały sfałszowane! Poza tym, majdan nie stanowi żadnej większości w skali całego 45 milionowego państwa. To co się tam dzieje, to zwykła anarchia, która nie jest żadną drogą do zmiany porządku, tylko jego całkowitą destrukcją. Protestujący w tej chwili głosują kostką brukową i koktajlami mołotowa. To żadna demokracja. W demokratycznych wyborach zmienia się władzę podczas głosowania. Proeuropejska jest tylko zachodnia część Ukrainy, która jest w zdecydowanej mniejszości do wschodniej części kraju, gdzie znaczne poparcie ma Janukowycz. Opozycja nie chce normalnych wyborów, bo by w nich przegrali. Wolą przeprowadzić zamach stanu. Rozumiem rozgoryczenie manifestujących wywołane przez zmianę prawa zgromadzeń i umocnieniem władzy prezydenta ale dochodzi tu do paradoksu. Chcą stanowić demokrację w niedemokratyczny sposób. To protestujący doprowadzili do krwawych starć z milicją. Bezprawnie zajęli budynki administracji państwowej zakłócając ich pracę, a państwo musi działać.


Spookyy

2014-02-20, 00:28
Sadol nie sadol , ale takie "ch*j mnie to obchodzi" to dokładnie słowa "władzy" w Ukrainie. To , że my nie możemy za dużo zrobić , nie znaczy , że mamy to mieć w dupie.

Jakieś gnoje zakładają tematy i się wypowiadają , żeby złapać piwka i poklask ,a robią z siebie idiotów.

Modrzew88

2014-02-20, 00:32
Zgadzam się z przedmówcami. Wszystkimi.

Farmerx

2014-02-20, 00:36
Ma racje, ch*j w dupę tym terrorystom. Niech ich czołgami rozjadą :D

foocuss

2014-02-20, 00:43
Mimo że to sadol, to takie "żarty" są poprostu żałosne, nie wiadomo czy za niedlugo u nas nie bedzie tego samego, kiedy w koncu ludzie dostaną ku*wicy i odejdą od kompów a wyjdą na ulicę. Śmianie sie z tego że ludzie mają swoj honor czyni Cie w moich oczach zwykłą szmatą. Możecie wysyłać masc na bol dupy itd. ale to co sądze to zawsze moje. z fartem!

mazurpl

2014-02-20, 03:27
k***a, jak są dowc**y o pedofilach, zwłokach, nowotworach, to nie ma takiej napinki. Gość wrzucił kawał równie obraźliwy, tyle, że na temat najnowszych wydarzeń i wszyscy oburzeni nagle.