18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki tam żarcik

mythnick • 2015-11-22, 20:54
Janusz wypił jedno piwo za dużo :idea: :-D


Bazoooka

2015-11-22, 22:31
Nie ukrywam że jakbym miał w ch*j hajsu to bez zwątpienia bym podobny numer wykręcił a po tym przed kamerami powiedział "it's a prank" ale jak na razie zajmę się wybłaganiem od szefa 12zł/h.

Plecionkarz

2015-11-22, 22:34
następnym razem przeczytają na wizji regulamin bhp jazdy autobusem

rai87

2015-11-22, 22:36
@LisekChytrusek
O czym ty pie**olisz? Nie jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacji, w której TV ze mnie drwi/szydzi/podkręca nienawiść, bo nie jestem idiotą, który odj***łby taki numer. Potrafię sobie natomiast wyobrazić, że lecę tym samolotem z dziećmi na wakacje i przez takiego zjeba dzieci mi płaczą, ja się stresuję, potem się wk***iam, bo czekam godziny na kolejny samolot itp.. No k***a człowieku, można nie lubić tej konkretnej stacji, ale to co ty pie**olisz to już apogeum j***nej głupoty.

białywęgorz

2015-11-22, 22:47
Czekałem na ten żarcik... po czym ogarnąłem, że wiadomości są o żarciku. k***a.

leon0xxx

2015-11-22, 23:03
Jak zwykle wtrącę swoje pisiont groszy...
Co kogo k***a to obchodzi co on zrobił, to jego sprawa a cały ten artykuł to kopanie leżącego bo nie dość że ma 130 tyś minimum do zapłaty to jeszcze trąbią że pasażerowie mogą się ubiegać o jakieś odszkodowania jakby nie wystarczającą nauczką była pierwotna suma.

Co kogo k***a obchodzi że gdzieś tam w japonii zginęło ileś czechów w wypadku zsunięcia się autobusu ze skarpy.
Co kogo k***a obchodzi że pan xyz ma psa co trójkątnym gównem sra.

Nie włączam od 5 lat telewizora bo płynie tam potokiem tylko i wyłącznie czyste skondensowane rzadkie gówno które które da się poczuć już od samego włączenia poprzez programy typu MEGAHIT "Rambo" albo "Kevin sam w domu" czy choćby wiadomości w których wszyscy prezenterzy to jedna wielka rodzina zależna od polityków przy czym każda gęba ma gówno do powiedzenia bo pie**olą o wszystkim dookoła ale nie o tym co jest teraz i tutaj istotne czy to dla nas czy dla kraju a z ich pie**olenia nie płyną absolutnie żadne walory edukacyjne.

P.S
Przykładowo jakim k***a prawem ludzie o referendum dowiadują się dzień lub dwa już po nim...

Nameless

2015-11-22, 23:03
@LisekChytrusek
"nie tlumacze go, ale co by bylo gdyby ktorys z waszych bliskich albo wy sami zrobili cos podobnego"

Nie no, wcale go k***a nie tłumaczysz... :D Normalni ludzie nie zrobiliby czegoś tak głupiego, a jeśli Twoi znajomi to nie debile, to też czegoś takiego nie powinni odj***ć.
Typek kilka dni po zamachach terrorystycznych "żartuje", że ma bombę. Typek całkiem poważnie powiedział to do stewarda, więc sam się o to prosił. Jak się nie umie pić alkoholu, to potem takie są tego konsekwencje. Rzeczywiście ma farta, że mu tam ktoś nie zaj***ł porządnie, np. jakiś air marshall.

EDYTOWANO (nosz k***a nie wytrzymałem):
@up
leon0xxx napisał/a:

nie dość że ma 130 tyś minimum do zapłaty to jeszcze trąbią że pasażerowie mogą się ubiegać o jakieś odszkodowania jakby nie wystarczającą nauczką była pierwotna suma


Jakbyś był jednym z tych pasażerów i stracił przez idiotę dzień albo dwa urlopu, nie mówiąc już o szkodach zdrowotnych (np. przestraszone dzieci), to nie chciałbyś odzyskać swojego?
Nikt inny nie zwróci tym ludziom straconych pieniędzy, czasu, nerwów i zdrowia. Każdy pasażer tego lotu musiał zostać przesłuchany, dokładnie przeszukany, wszystkie bagaże dokładnie prześwietlone... Kupa straconego czasu i sił.

leon0xxx napisał/a:

Nie włączam od 5 lat telewizora bo płynie tam potokiem tylko i wyłącznie czyste skondensowane rzadkie gówno [...] choćby wiadomości w których wszyscy prezenterzy to jedna wielka rodzina zależna od polityków


Myślisz, że w Internecie wszędzie masz same "niesponsorowane" wiadomości? Myślisz, że media nazywające siebie niezależnymi są rzeczywiście niezależne? Zawsze są i będą, od ludzi którzy je Tworzą i mają określone poglądy. Dlatego trzeba korzystać z różnych źródeł, mądrze.

kartonxcs

2015-11-22, 23:18
Reportarz TVNu o jakimś żartownisiu? Może by tak zrobili reportaż o tych żartownisiach z wiejskiej a nie pie**olą coś o samolotach!!!

Avans

2015-11-22, 23:44
ledwo co do emerytury dojechal 67 lat a teraz by musial z 300 lat zyc zeby z emeryturki oplacic

PanWładeczek

2015-11-23, 01:05
"... nie żartuje się z bezpieczeństwa ..." - powiedzieli na stacji która od pół roku namawia do przyjmowania imigrantów i ograniczania "niepotrzebnych" wydatków na zbrojenia, o walce ze zwolennikami poszerzenia dostępu do broni nie wspominając :homer: :idzwch*j:

Black-Sheep

2015-11-23, 01:17
Bardzo dobrze, że puścili ten reportaż, funkcją mediów powinna być również edukacja po wyjściu ludzi ze szkoły i tu jak najbardziej została spełniona. Nie macie się o co przypie**alać. ;)

dziwka84

2015-11-23, 08:18
Nameless napisał/a:

Myślisz, że w Internecie wszędzie masz same "niesponsorowane" wiadomości? Myślisz, że media nazywające siebie niezależnymi są rzeczywiście niezależne? Zawsze są i będą, od ludzi którzy je Tworzą i mają określone poglądy. Dlatego trzeba korzystać z różnych źródeł, mądrze.



Czerpanie informacji z 5 źródeł i czytanie opinii setek osób w porównaniu z tvn, który jedno powie a drugie przemilczy to zasadnicza różnica :) W ogóle, pod względem informacji to TV do internetu nie ma co porównywać. A "wolne" media zawsze będą, tak jak mówisz, zależne ale od swoich czytelników w dużej mierze. :P

Dzisiaj

2015-11-23, 08:51
22.06.41 napisał/a:



ta niunia używa określenia wynikającego z przepisów prawa

"Według definicji funkcjonalnej, statek powietrzny to urządzenie zdolne do unoszenia się (lotu) w atmosferze na skutek statycznego lub aerodynamicznego oddziaływania powietrza"

Gdzieś czytałem że 80% ludzi ma problem ze zrozumieniem tego co się mówi w TV ze względu na niewystarczający zasób słów
Do dziś nie wierzyłem że może być aż tak źle :) a jednak

Polskie prawo lotnicze



Ja pie**ole... no brakuje jeszcze w wiadomosciach :

"Biologiczne funkcje przedstawiciela gatunku homo-sapiens płci męskiej, ustały w wyniku zderzenia jego mechanicznego pojazdu wielośladowego z innym pojazdem jednośladowym... "

kapitanstefan

2015-11-23, 13:11
@up a Polska Agencja Żeglugi Powietrznej od teraz będzie się nazywała Polska Agencja Latania Samolotami, żebyś przypadkiem nie poczuł się urażony. No bo jak to, żegluga powietrzna? Żegluga?! POWIETRZNA?!
:idzwch*j:

Na twoim miejscu bym się nie chwalił ubogim słownictwem tylko zaczął czytać czasem jakieś książki, bo widzę że wyrasta nam godny następca Krystyny Pawłowicz i jej wywodów na temat szkoły pruszkowskiej i szkoły polskiej :mrgreen:

Eth

2015-11-23, 15:33
Po prostu uzyl swoich 800 zeta z emerytury kupujac bilet, aby zapewnic sobie dozywotnie wakacje z wyzywieniem :lol: