18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak wygląda dziś Sadistic peel

doob888 • 2013-08-07, 23:09


Od dłuższego czasu tak właśnie odbieram ten portal. Stał się polityczny... Mało tego, zwabił do siebie typową szarą masę które nie potrafi myśleć, więc myśli za nią Max Kolonko i paru gównianych blogerów z jutuba...

Ból dupy za 3,2,1...

wojan81

2013-08-08, 10:55
doob888 napisał/a:



Od dłuższego czasu tak właśnie odbieram ten portal. Stał się polityczny... Mało tego, zwabił do siebie typową szarą masę które nie potrafi myśleć, więc myśli za nią Max Kolonko i paru gównianych blogerów z jutuba...

Ból dupy za 3,2,1...



Bólu dupy nie będzie. Za to duże piwo dla Ciebie za mądre słowa. Przy 1275-tym Kolonku na głównej miałem napisać to samo, ale dostałbym maść i na tym by się skończyło. Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy chcą i potrafią myśleć samodzielnie.

Ryuk

2013-08-08, 11:03
Za dużo bierzecie do siebie. Jak mi się coś nie podoba to wypie**alam ;) Wam też to polecam

Roszp

2013-08-08, 11:17
k***a, więc są na tym portalu jeszcze ludzie, którzy rzygają tymi wszystkimi tematami, wstawianiem tych samych obrazków pod kolankiem, i tacy, którzy mają wyj***ne czy coś jest "prawe" czy "lewe"?!
Dzięki bogu!

tfarog

2013-08-08, 11:47
Specjalnie założyłem konto, aby to napisać. Przeglądam sadistica randomowo od kilku lat i nie nigdy nie czułem potrzeby uczestniczenia w tym wydarzeniu. Sam temat też specjalnie mnie nie poruszył jednak to, co zobaczyłem w komentarzach zmusiło mnie do zadania kilku pytań.


Czy naprawdę potrzebujecie miejsca w internecie, w którym będzie mogli się czuć elitarnie? Czy rok urodzenia jest wyznacznikiem samodzielnego i unikalnego myślenia? Czy ta wasza elitarność, unikalność i samodzielność nie zamyka was w pewnego rodzaju słoiku, który de facto odizolowuje was od dzieciarni, ale odcina też pewne możliwości?


mogę zebrać "hejty" ch*je do dupy i inne takie...

Fa...........um

2013-08-08, 11:52
Jarrt napisał/a:

Obrazek

Właśnie o takich jak ty jest ten temat.



Fajnie że wkleiłeś swoje zdjęcie.

Nie trzeba było! Wiemy, że jesteś gimbem ... .

voidinfinity

2013-08-08, 12:05
Ból dupy, aż trzeszczy...tyle tylko że nie u tych, do których temat był kierowany :-P

strzelec_

2013-08-08, 12:23
Genialny film, genialny fragment i pasuje nie tylko do tej prawdziwej wolskości na sadolu:) Łap Piwo! :)

Tolus

2013-08-08, 12:31
Dokładnie,ta narodowa lemingoza to nic innego jak kretyni,pionki systemu podążające za modą.Za pojazd na prawaków zawsze piwko :mrgreen:

Brzydki09

2013-08-08, 13:01
:D jeszcze niecały miesiąc :D i wszystko bedzie po staremu no ale bez cia.... :( :P

pi...........ja

2013-08-08, 16:00
Czy tylko ja odnoszę wrażenie że podpis i masa komentarzy objeżdża tylko prawicę(ale w tym pseudo nazi-kibolską więc tyle dobrze) ale nikt nie "odpolitycznia" od zwolenników lewej strony? Tacy z autora i tych komentatorów apolityczni ludzie? Śmiechu warte.

BDrummer

2013-08-08, 18:57
Zgadzam się.Nar*chało sie tu pseudo prawicowców, pseudo narodowców, pseudo intelektualistów,pseudo rasistów.... o forumowych pastorach,gimbusach i zwykłych debilach nie wspomnę... Jeszcze jakis czas temu czułem sie trochę ..."wyjątkowy " jako SADOL... A teraz.... robi sie marnie... Mama miała rację ,że najważniejsze jest towarzystwo.... :?:


No maderfaker ty to jesteś naprawde starym sadolem, weź skończ pie**olić