18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwabski cukierek

BongMan • 2012-02-29, 00:29

Brzmi jak "zatłuczcie ich i zakopcie za komorą gazową".

Hubert0501

2012-02-29, 20:08
Guciok napisał/a:



Kolego poducz się historii. Kłopoty poski nie zaczeły się po drugiej wojnie tylko w XVII w. a Polska szlachecka jest w dużej mierze przyczyną zaborów oraz słabości polski póżniej i dziś. A dlaczego sie do niemców dowalasz to ja nie wiem co oni cię okradli, ograbili twoje miasto NIE, to było 70 lat temu i dokonali tego ich dziadkowie. Pomijając już to że w polsce historia drugiej wojny światowej jest wyretuszowana na korzyść polaków



Kolego, historii to ja mógłbym pewnie Ciebie poduczyć - i przy okazji czytania ze zrozumieniem. Nie napisałem, że kłopoty Polski zaczęły się razem z II wojną światową. Doskonale wiem co działo się w XVII w. i nie mam nic do wnuczków tych, którzy 70 lat temu (Twoim zdaniem to aż tak dawno?) zmasakrowali pół świata. Wiem, że większość tego społeczeństwa (jak każdego innego) to porządni ludzie, ale nie dziw się, że jeszcze teraz Polacy mają uprzedzenie do Niemców jako narodu.

I jeszcze jedno, "Polska" a nie "polska"!

Toran45

2012-02-29, 20:11
k***a zamiast, się pośmiać i przewinąć dalej albo tylko przeminąć dalej - wy k***a jak zwykle wciągacie w jakieś j***ne dyskusje - bo to, bo tamto, bo historia, bo gospodarka, bo coś tam bo coś tam...

idźcie w ch*j

Hubert0501

2012-02-29, 20:12
@up
A czemu nie? Od tego są komentarze żeby sobie dyskutować. Zawsze możesz "przewinąć dalej"

Guciok

2012-02-29, 20:21
Hubert0501 napisał/a:



Kolego, historii to ja mógłbym pewnie Ciebie poduczyć - i przy okazji czytania ze zrozumieniem. Nie napisałem, że kłopoty Polski zaczęły się razem z II wojną światową. Doskonale wiem co działo się w XVII w. i nie mam nic do wnuczków tych, którzy 70 lat temu (Twoim zdaniem to aż tak dawno?) zmasakrowali pół świata. Wiem, że większość tego społeczeństwa (jak każdego innego) to porządni ludzie, ale nie dziw się, że jeszcze teraz Polacy mają uprzedzenie do Niemców jako narodu.

I jeszcze jedno "Polska" a nie "polska"!



Ta ale te uprzedenia są bzdurne i niepotrzebne, potem pokutuje opinia o polakach jako o rasistach homofobach i Bóg wie czym jeszccze. A te 70 to nie dawno ale spojrz na taka sprawę jak Pierwsz Wojna Światowa kto dziś o niej pamięta tak jak o Drugiej pamięć ludzi o wydarzeniach szybko się zaciera

Toran45 napisał/a:

k***a zamiast, się pośmiać i przewinąć dalej albo tylko przeminąć dalej - wy k***a jak zwykle wciągacie w jakieś j***ne dyskusje - bo to, bo tamto, bo historia, bo gospodarka, bo coś tam bo coś tam...

idźcie w ch*j



Lepiej podyskutować niż pośmiać się tylko i dawać wciskać sobie kit od byle kogo. Lepiej mieć jakś wiedze.

Pit89

2012-02-29, 20:29
Guciok napisał/a:

Lepiej mieć jakś wiedze.

Co.... aha spoko

hi...........be

2012-02-29, 20:40
Widzę tutaj kilku obrońców szwabów :) A nawet ktoś bronił czarnych,co będzie dalej?Ktoś wstawi się za żydami?
Komu nie pasuje Polska,niech z niej sp***ala,a jak już z niej sp***olił i nadal ma jakieś obiekcje to niech się zrzeknie obywatelstwa i niech sp***ala jeszcze dalej!
A tym którzy bronią szwabów proponuję obejrzeć chłopaki nie płaczą,film nie ma nic wspólnego z tym tematem ale jest k***a Polski.
Obrońcom czarnych już nic nie powiem bo to nie ma sensu i tak nic już wam nie pomoże.
Obrońców żydów nie ma więc nic wam nie powiem:)

Siła,Honor,Ojczyzna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hubert0501

2012-02-29, 20:41
Guciok napisał/a:



Ta ale te uprzedenia są bzdurne i niepotrzebne, potem pokutuje opinia o polakach jako o rasistach homofobach i Bóg wie czym jeszccze. A te 70 to nie dawno ale spojrz na taka sprawę jak Pierwsz Wojna Światowa kto dziś o niej pamięta tak jak o Drugiej pamięć ludzi o wydarzeniach szybko się zaciera



Lepiej podyskutować niż pośmiać się tylko i dawać wciskać sobie kit od byle kogo. Lepiej mieć jakś wiedze.



Nie mówię też, że takie uprzednia to coś wspaniałego. Mówię tylko, że jest to dość zrozumiałe.

To co mnie najbardziej boli to komentarze Polaków, z których wynika, że Niemcy to wspaniali ludzie a Polacy to pijacy i złodzieje. Przykład:

Simon2020 napisał/a:

I Nie Ciśnijcie tak na murzynów (Rasizm widać w Polsce u każdego ) Bo nauczyli by was więcej niż umiecie .. Nie , nie jak mieć 14 lat pić , palić - gówno umieć i za 10 lat być przy łopacie ..



Oczywiście, jesteśmy najgorszym narodem na świecie, sami pijacy, złodzieje i robole. I to k***a napisał Polak. Gratuluję!

Wolę już żeby Polacy jechali po Niemcach niż sami po sobie. Zjednoczyć to my się umiemy - szkoda tylko, że dopiero w obliczu tragedii, co historia już nie raz udowodniła.

PyskatySkurwiel

2012-02-29, 20:55
Podsumowując powyższą dyskusję "Jak świat światem, niemiec Polakowi, nie był, nie jest i nie będzie bratem"
I nie mówcie, że nienawiść do "sąsiadów" z za zachodniej granicy jest nie uzasadniona. Doświadczenia historyczne i do dziś widoczne blizny na mentalności narodu po ich działaniach robią swoje.
PS: "niemiec celowo z małej litery" ;)

Pit89

2012-02-29, 21:46
Cytat:

Podsumowując powyższą dyskusję "Jak świat światem, niemiec Polakowi, nie był, nie jest i nie będzie bratem"
I nie mówcie, że nienawiść do "sąsiadów" z za zachodniej granicy jest nie uzasadniona. Doświadczenia historyczne i do dziś widoczne blizny na mentalności narodu po ich działaniach robią swoje.
PS: "niemiec celowo z małej litery"

ty to jestes zajebisty!!!

PyskatySkurwiel

2012-02-29, 22:10
Pit89 napisał/a:

ty to jestes zajebisty!!!


Wiem i chociaż w ogromie moich zalet trudno wybrać tą najistotniejszą, to myślę, że jest nią moja wprawiająca wręcz w zakłopotanie skromność :oops: . Taki zajebisty jestem! :evil:

Avitus

2012-02-29, 22:32
Cytat:

Bóg



blade87

2012-03-01, 01:10
Pit89 napisał/a:

Bundesrepublik Deutschland już czeka na Ciebie pakój mandżur i w... z tąd nikt Cię nie trzyma w Polsce jesteśmy w UE możesz sie przeprowadzić mieszkać i gadać jak twój dziadek zapewne gadał...



Nie ma to jak ch*jowa riposta gościa, która ma gówno zamiast jakiegoś argumentu.

hiobe napisał/a:

Widzę tutaj kilku obrońców szwabów :) A nawet ktoś bronił czarnych,co będzie dalej?Ktoś wstawi się za żydami?
Komu nie pasuje Polska,niech z niej sp***ala,a jak już z niej sp***olił i nadal ma jakieś obiekcje to niech się zrzeknie obywatelstwa i niech sp***ala jeszcze dalej!
A tym którzy bronią szwabów proponuję obejrzeć chłopaki nie płaczą,film nie ma nic wspólnego z tym tematem ale jest k***a Polski.
Obrońcom czarnych już nic nie powiem bo to nie ma sensu i tak nic już wam nie pomoże.
Obrońców żydów nie ma więc nic wam nie powiem:)

Siła,Honor,Ojczyzna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Masz rację, lepiej obejrzeć sobie film, który, oprócz tego że jest polski, nie ma k***a nic do tematu. I stała śpiewka w stylu: jak się nie podoba, to sp***alaj. Tylko, że nikt tutaj nie wspomniał, że w Polsce mu się nie podoba, tylko chodzi o ciągłe pie**olenie, jakie to inne narody nie są ch*jowe, tylko Polacy są zajebiści.

Dzawor

2012-03-01, 01:12
A ja myślałem, że w Nowej Niemieckiej Turcji mówią po turecku czy arabsku, a tu takie zdziwienie :->

hi...........be

2012-03-01, 07:56
Blade87 , Bo Polska jest zajebista i Polacy są zajebiści jak źle Ci z ta zajebistością to sp***alaj, tak czy owak i tak sp***alaj ;) Dziękuję, dobranoc

Szynkaa

2012-03-01, 08:29
Oho, horda Tuska się dopie**ala. Jak dla mnie to piwko dla autora się należy ;)