18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

uka_chr

2012-09-10, 11:30
grzypek1992 napisał/a:

Wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze, że to jest... moje konto ;D Nie wiem jak wam to udowodnię, ale serio to konto jest moje :D




:homer: Ta godzina a gimbaza nie w szkołach?

Dannyk

2012-09-10, 11:46
Na Chanach już dawno krążył ten troll ;)

grzypek1992

2012-09-10, 12:16
@AparaciK!

Od gimbusów to możesz nazywać sobie swoich kolegów na podwórku o ile wiesz, że takie coś istnieje pionie. Mhaw o ile w ogóle wiesz co to koledzy. Autor tego posta dostał już wiadomość na pw, że ma usunąć ten post bo inaczej zgłoszę to na policję. Ponieważ ja nie chcę mieć kłopotów z powodu jakiegoś frajera, który chce sobie potrolować takich frajerów jak Ty.

lolo6663

2012-09-10, 12:20
@grzypek1992
prosze Cie powiedz ze udajesz ;c

~Angel

2012-09-10, 12:30
grzypek1992 napisał/a:

@AparaciK!

Od gimbusów to możesz nazywać sobie swoich kolegów na podwórku o ile wiesz, że takie coś istnieje pionie. Mhaw o ile w ogóle wiesz co to koledzy. Autor tego posta dostał już wiadomość na pw, że ma usunąć ten post bo inaczej zgłoszę to na policję. Ponieważ ja nie chcę mieć kłopotów z powodu jakiegoś frajera, który chce sobie potrolować takich frajerów jak Ty.



Teraz to dupą trzęsiesz trzeba było myśleć co się robi. Odpowiesz za to co zrobiłeś zboczeńcu jeden.

grzypek1992

2012-09-10, 12:43
@~Angel

Myślisz, że ja się boje? Mylisz się...

MaestroRCS

2012-09-10, 12:45
grzypek1992 napisał/a:

@~Angel

Myślisz, że ja się boje? Mylisz się...



Ty naprawde nie łapiesz o co w tym chodzi? Przejrzyj jeszcze raz komentarze od początku :D

bigosik

2012-09-10, 12:50
Post swietny, az sie zalogowalem zeby dac piwo.

A tak przy okazji - grzypek1992 i reszta bezmozgowcow - Wy naprawde jestescie takimi debilami? I w ogole jakie samouwielbienie, naprawde myslisz ze kogos obchodzi tutaj Twoje istnienie, i chcialoby mu sie specjalnie CIEBIE trollowac? Nawet gdyby tak zrobil, to przeciez nikt by nie wiedzial o co chodzi w tym poscie, i mysleli by ze ktos sobie jaja robi z kogos, i zostawiliby to w poczekalni.

Juz predzej wstawili by profili Penera czy nawet Bongmana a nie Wasz... Coz ze tepe istoty krocza po tej planecie...

(Sorry za brak polskich znakow ale mam ang klawiature.)

stefan

2012-09-10, 12:50
Zwykły żart z odnosnikiem do własnego profilu, a debili nie brakuje. Uważam, że niektórym osobom tutaj powinno się odciąć internet, bo powoli przestaja używać mózgu.

A co do żartu: cisnienie skacze jak ch*j, gratulacje :D

grzypek1992

2012-09-10, 12:51
Wiem, że chodzi o trolowanie, ale wkur*iło mnie to, że jakiś gimbus użył akurat mojego profilu który i tak jest tylko profilem założonym dla jaj.

stefan

2012-09-10, 12:56
Czytajac jednak uważam, że dalej nie wiesz i nie potrafisz zrozumieć o co chodzi. Ale cóż, ktoś z inteligencją na poziomie mopa nie poradzi sobie ze zrozumieniem tego trudnego zjawiska.

Poprawiłem. Nawet pogrubiłem, żebyś widział gdzie. Natomiast Ty swojej głupoty juz nie poprawisz :)

grzypek1992

2012-09-10, 12:59
@stefan

Mopa powiadasz Ty pewnie masz mniejszy iloraz inteligencji niż trzonek tego mopa pisząc "cuż".

bigosik

2012-09-10, 13:06
Grzypek a co ma wspolnego inteligencja z popelnianiem bledow? Przynajmniej zrozumial o co chodzi (nawet najgorszy kretyn powinien to zrozumiec w 10sekund, a normalnemu czlowiekowi to powinno zajac ulamek sekundy), a wiec jezeli nie zrozumiales o co tu chodzi to uwierz mi, jestes gorszy od kretyna.

Ale ze jestem dobrym czlowiekiem to Ci wyjasnie. Otoz link ten prowadzi do konta na ktorym jestes w tym momencie zalogowany na komputerze. Jezeli ja wejde, to jest moje konto, jezeli Ty, to Twoje. Czy naprawde tak trudno to zrozumiec? Zacznij czytac ksiazki, moze troche wyobrazni i inteligencji Ci przybedzie.

Grzęgorz

2012-09-10, 13:11
Hah niektórzy widzę dali się nabrać i w dodatku nawet po wytknięciu kuwa palcem dalej robią to samo ehh grzybek, grzybek ale wiesz po gimnazjum jest liceum/technikum/zawodówka może się troszkę odmulisz :)

A co do "kawału" 30 sec. strachu, i tak się pytałem znajomej która mi to wysłała "wft, ej tam jest mój profil" ;D ten kawał byłby najlepszy gdyby się wyłączyło komentarze ;D ale pro piwko ! ;p typ prawie 1200 piwek jednym tematem zgarnął ;p szacun !!!

zonk

2012-09-10, 13:57
I tutaj apel do moderatorów. Dzięki takiemu skromnemu żarcikowi widzicie kto powinien dostać dożywotniego bana za brak mózgu. (Grzybek i spółka debili którzy nie czają o co chodzi.)